Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#288467 04/02/2005 22:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
A mi się wydaje że to właśnie z 2mln żółtków "lekko" wypaczyło wyniki tego głosowania. Co do Indiany to zdania nie zmienie. Nawet po HT, ostatnio z Toronto po HT mieli +15 a jak się mecz skończył to wszyscy pamiętają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#288468 04/02/2005 22:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
A ja na dzisiaj Celtics, Bucks i Philadelphia. Mówcie co chcecie ale Dallas mi śmierdzi. Powodzenia

#288469 04/02/2005 23:05
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Na dziś underek Sacramento - NY linia 195.5 BAW wygląda całkiem przyzwoicie, u Króli szpital, cała czołowka graczy jest kontuzjowana i dziś nie wystąpi (podobno) chyba że będą grali o kuach (czego chyba jednak zabraniają przepisy). Nie widzę jedank dominacji NY, które gra kaszanę o czym wszyscy wiemy, gang Marburego w tym roku poza PO. Kto więc ma narzucać tyle pkt? Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi więc underek

Z innych meczy over 92.5 HT i over 182.5 w MIN - HOU - liczę na skuteczność rzutów Houston, a i MIN po kompromitacji z PHO nie powinna pozostać dłużna
Pozdrawiam,;
Maverick

#288470 05/02/2005 09:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Wywoławczo (z meczów na które są już wystawione kursy):
1,2) IND - DAL 1(+4,5) i under 191,5 ew. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) BOS - ORL 1 (-3,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4) GS - NO 1(-5,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na razie tyle myśle jeszcze o: Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i Bobkach(+hc)
Nie ruszam Wilków, ani Królów (kolejny szpital), chyba że byłoby wysokie hp wtedy zastanowię się nad +hp NY, ale przy rzędzie +/-(10-12pkt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
KRAJAN
Po dzisiejszej nocce (niestety nie śledziłem meczyków)
Krajan - 6: 1)-(szkoda, że lekko i bez samej 1), 2), 3), 4) Toronto i NY(+hp)
Buki - 1: nie przedstawiany przezemnie over w Milwaukee
Wczoraj wieczorem nie miałem możliwości podania podsumowujących typów i typów konkursowych (szkoda), ale dziś postaram się to nadrobić - oby z takim skutkiem jak wczorajszej nocki.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#288471 05/02/2005 09:50
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Musze przyznać,że noc była całkiem całkiem choć ja wybrałem do gry spotkania dosyć pechowo (zwycięstwo Houston w profie a wiadomo co to znaczy ), over w stolicy , który zapewne by padł gdyby nie wybryg lidera czrodzieji a juz maks pech to spotkanie w Sacramento, które Knicks mieli już wygrane bo nie wiem jak określić stratę 7 punktowej przewagi w ostatniej minucie spotkania. Przegraną w głównej mierze moga chyba zawdzieczać Pennemu ,kóry zrobił dwie straty właśnie w tej minucie, ciekaw jestem jak wyglądała ta na sekundę przed końcem.
Fajne są wypowiedzi pomeczowe obu trenerów.
"Hopefully we will get some guys back, because I don't know how much more of this I can take, and how much more we can do this," Adelman said.
"This one hurts. This one hurts," said coach Herb Williams

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1