Wywoławczo (z meczów na które są już wystawione kursy):
1,2) IND - DAL 1(+4,5) i under 191,5 ew. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) BOS - ORL 1 (-3,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4) GS - NO 1(-5,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na razie tyle myśle jeszcze o: Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i Bobkach(+hc)
Nie ruszam Wilków, ani Królów (kolejny szpital), chyba że byłoby wysokie hp wtedy zastanowię się nad +hp NY, ale przy rzędzie +/-(10-12pkt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
KRAJAN
Po dzisiejszej nocce (niestety nie śledziłem meczyków)
Krajan - 6: 1)-(szkoda, że lekko i bez samej 1), 2), 3), 4) Toronto i NY(+hp)
Buki - 1: nie przedstawiany przezemnie over w Milwaukee
Wczoraj wieczorem nie miałem możliwości podania podsumowujących typów i typów konkursowych (szkoda), ale dziś postaram się to nadrobić - oby z takim skutkiem jak wczorajszej nocki.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />