|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
wygląda na to że Betfair nie rozliczy tego rynku. Dlaczego tak sadzisz? Moze punter UK sie wypowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
Betfair Customer Services 02 Feb 15:18 We are aware of the speculation surrounding the betting patterns on this match. Please be advised that this market will remain suspended pending internal investigation. -------------------------------------------------------------- Ktos na mtfie, kto byl na meczu pisal, ze Canas byl kontuzjowany [ Linked Image] Mimo wszystko kursy byly absurdalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dziwne byloby aby mial sie normalnie podlozyc, jakie wytlumaczenie musi byc, najproscie udawac kontuzje w tenisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
hahaha kontuzjowany???
I po pierwszym wygranym secie kursy na niego poszły w górę w huj??
Obudźcie się. Kolejny przekręt. Jasnowidzów nie ma, są tylko machloje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12 |
Oczywiscie powini takich frajerow dozywotnio zawieszac . Goscie prowadza po 1 secie a na nich kursy po 5-6 i w góre  .Mało bylo takich przykładów . Sport k/u/r/w/a/ sport to był 10 lat temu . Aha co by sie ktos nie czepiał pod wzgledem obstawiania mi to nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało.Poprostu nie znosze takich wałów robionych po chamsku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
heh, przeciez nie napisalem, ze mecz byl czysty
faworyt po 1.25-1.3 przed meczem wygrywa seta ma breaka przewagi w drugim i smiga po 4.00 i wiecej?
moze rzeczywiscie cos mu dolegalo, tylko ze dopoki chodzilby na wlasnych nogach a nie wyjezdzal na kort w wozku inwalidzkim te kursy byly absolutnie nieusprawiedliwione
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
Buki zniszczyły czystość sportu. Taka jest prawda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Buki zniszczyły czystość sportu. Taka jest prawda... Może nie buki,a marni zawodnicy???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Wiadomo co bylo nie tak,mecz byl ustawiony i tyle .Dziwi Was to jeszcze  Możemy tu sobie wspólnie ponarzekać w zaciszu forum. Ale - poprawcie mnie jeśli się mylę - oficjalna wersja jest taka, że Davydenko jest niewinny. Nie zapłacił ani 1$ kary, nie dostał ani 1 dnia dyskwalifikacji. Za te ustawki płacą tylko frajerzy (czytaj klienci Betfair). Dopóki będzie rzesza frajerów gotowych te procedery sponsorować, a samym sprawcom będzie to uchodziło na sucho to takie przypadki będą się powtarzać. Można to przecież zrobić bardziej subtelnie, nie trzeba od razu milionów rzucać i odwracać kursu a 100-200 tysięcy euro można sobie spokojnie wyciągnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
Może nie buki,a marni zawodnicy??? Masz rację. Ale chodzilo o samo zjawisko sport+ buki= mozliwosc walow. Off topicowe pytanie: Ktos wie co sie dzieje z BA? Sorry, but this board is currently unavailable. Please try again later. Ciagle to jest... teraz ten temat bedzie na topie to tutaj moze zadam pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jak Przysiężny ogrywał Volandriego i o wyniku mówiono już przed meczem to jakoś Nikt nie płakał o czystości sportu i nie narzekał na wałek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
Bo o tym to dziadki w profi, stsie wiedzieli i grali. Wszystkim to pasowalo  A tutaj chlopaki przed meczem grali na Canasa. To nie ma sie co dziwic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Off topicowe pytanie: Ktos wie co sie dzieje z BA? Sorry, but this board is currently unavailable. Please try again later. Ciagle to jest... teraz ten temat bedzie na topie to tutaj moze zadam pytanie  przytoczę jednego z użytkowników: "robaki ich zaatakowały"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
przytoczę jednego z użytkowników:
"robaki ich zaatakowały" A biora cos na odrobaczenie? Bo jak tak to cos slabo im idzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12 |
Jak Przysiężny ogrywał Volandriego i o wyniku mówiono już przed meczem to jakoś Nikt nie płakał o czystości sportu i nie narzekał na wałek  to nie o to chodzi .Nie o płakanie tylko jak takie szmaty kreca sobie wałki to niech robia to jakos pozadnie  Ciekawa mysl mi przyszla do głowy odnosnie Canasa,Feda i Nadala ,ale jej nie wypowiem bo by mnie pare osob zlinczowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12 |
przytoczę jednego z użytkowników:
"robaki ich zaatakowały" A biora cos na odrobaczenie? Bo jak tak to cos slabo im idzie... Biora ,ale nie moga sobie poradzic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ciekawa mysl mi przyszla do głowy odnosnie Canasa,Feda i Nadala ,ale jej nie wypowiem bo by mnie pare osob zlinczowało  Z chęcią posłucham 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,688 Likes: 12 |
Nie ma mowy .bana bym dostal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak się powiedziało "a", to trzeba powiedzieć "b" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Czy buki zepsuły sport?? Może też. Ale przedewszystkim jebana bierna postawa organizacji. Dyskwalifikują za doping, a nie widzą zagrożenia w machlojach bukmacherskich. Taki Dawidenko to powinien zostać skazany na wygnanie i dożywotnie prace w kamieniołomach. A tu nic. I niech mi nikt nie powie, że Canas dziś nie wiedział jak ma grać i jak się to skończy. Ciekawe czy ta druga sierota o tym wiedziała, czy myśli że zagrał fantastyczny mecz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|