Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 28 1 2 12 13 14 15 16 27 28
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Originally Posted by Vega1
wygląda na to że Betfair nie rozliczy tego rynku.
Dlaczego tak sadzisz?

Moze punter UK sie wypowie tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Betfair Customer Services 02 Feb 15:18

We are aware of the speculation surrounding the betting patterns on this match.
Please be advised that this market will remain suspended pending internal investigation.

--------------------------------------------------------------

Ktos na mtfie, kto byl na meczu pisal, ze Canas byl kontuzjowany

[Linked Image]


Mimo wszystko kursy byly absurdalne



Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dziwne byloby aby mial sie normalnie podlozyc, jakie wytlumaczenie musi byc, najproscie udawac kontuzje w tenisie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
hahaha kontuzjowany???

I po pierwszym wygranym secie kursy na niego poszły w górę w huj??

Obudźcie się. Kolejny przekręt. Jasnowidzów nie ma, są tylko machloje...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
Oczywiscie powini takich frajerow dozywotnio zawieszac .

Goscie prowadza po 1 secie a na nich kursy po 5-6 i w góre laugh laugh .Mało bylo takich przykładów .


Sport k/u/r/w/a/ sport to był 10 lat temu .

Aha co by sie ktos nie czepiał pod wzgledem obstawiania mi to nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało.Poprostu nie znosze takich wałów robionych po chamsku cool

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
heh, przeciez nie napisalem, ze mecz byl czysty

faworyt po 1.25-1.3 przed meczem wygrywa seta ma breaka przewagi w drugim i smiga po 4.00 i wiecej?

moze rzeczywiscie cos mu dolegalo, tylko ze dopoki chodzilby na wlasnych nogach a nie wyjezdzal na kort w wozku inwalidzkim te kursy byly absolutnie nieusprawiedliwione

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Buki zniszczyły czystość sportu. Taka jest prawda...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by TampaBay
Buki zniszczyły czystość sportu. Taka jest prawda...

Może nie buki,a marni zawodnicy???

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by rafal08
Wiadomo co bylo nie tak,mecz byl ustawiony i tyle .Dziwi Was to jeszcze shocked
Możemy tu sobie wspólnie ponarzekać w zaciszu forum. Ale - poprawcie mnie jeśli się mylę - oficjalna wersja jest taka, że Davydenko jest niewinny. Nie zapłacił ani 1$ kary, nie dostał ani 1 dnia dyskwalifikacji. Za te ustawki płacą tylko frajerzy (czytaj klienci Betfair). Dopóki będzie rzesza frajerów gotowych te procedery sponsorować, a samym sprawcom będzie to uchodziło na sucho to takie przypadki będą się powtarzać. Można to przecież zrobić bardziej subtelnie, nie trzeba od razu milionów rzucać i odwracać kursu a 100-200 tysięcy euro można sobie spokojnie wyciągnąć.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Originally Posted by Bankier$
Może nie buki,a marni zawodnicy???
Masz rację. Ale chodzilo o samo zjawisko sport+ buki= mozliwosc walow.



Off topicowe pytanie: Ktos wie co sie dzieje z BA?

Sorry, but this board is currently unavailable. Please try again later.

Ciagle to jest... teraz ten temat bedzie na topie to tutaj moze zadam pytanie wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jak Przysiężny ogrywał Volandriego i o wyniku mówiono już przed meczem to jakoś Nikt nie płakał o czystości sportu i nie narzekał na wałek laugh laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Bo o tym to dziadki w profi, stsie wiedzieli i grali. Wszystkim to pasowalo laugh
A tutaj chlopaki przed meczem grali na Canasa. To nie ma sie co dziwic

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by TampaBay
Off topicowe pytanie: Ktos wie co sie dzieje z BA?

Sorry, but this board is currently unavailable. Please try again later.

Ciagle to jest... teraz ten temat bedzie na topie to tutaj moze zadam pytanie wink

przytoczę jednego z użytkowników:

"robaki ich zaatakowały"

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Originally Posted by Baqu
przytoczę jednego z użytkowników:

"robaki ich zaatakowały"
A biora cos na odrobaczenie? Bo jak tak to cos slabo im idzie...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
Originally Posted by AGASSI
Jak Przysiężny ogrywał Volandriego i o wyniku mówiono już przed meczem to jakoś Nikt nie płakał o czystości sportu i nie narzekał na wałek laugh laugh

to nie o to chodzi .Nie o płakanie tylko jak takie szmaty kreca sobie wałki to niech robia to jakos pozadnie laugh

Ciekawa mysl mi przyszla do głowy odnosnie Canasa,Feda i Nadala ,ale jej nie wypowiem bo by mnie pare osob zlinczowało

laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
Originally Posted by TampaBay
Originally Posted by Baqu
przytoczę jednego z użytkowników:

"robaki ich zaatakowały"
A biora cos na odrobaczenie? Bo jak tak to cos slabo im idzie...

Biora ,ale nie moga sobie poradzic frown

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by rafal08
Ciekawa mysl mi przyszla do głowy odnosnie Canasa,Feda i Nadala ,ale jej nie wypowiem bo by mnie pare osob zlinczowało

laugh
Z chęcią posłucham smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,709
Likes: 12
Nie ma mowy .bana bym dostal laugh laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jak się powiedziało "a", to trzeba powiedzieć "b" tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Czy buki zepsuły sport?? Może też. Ale przedewszystkim jebana bierna postawa organizacji. Dyskwalifikują za doping, a nie widzą zagrożenia w machlojach bukmacherskich. Taki Dawidenko to powinien zostać skazany na wygnanie i dożywotnie prace w kamieniołomach.
A tu nic. I niech mi nikt nie powie, że Canas dziś nie wiedział jak ma grać i jak się to skończy. Ciekawe czy ta druga sierota o tym wiedziała, czy myśli że zagrał fantastyczny mecz laugh laugh

Strona 14 z 28 1 2 12 13 14 15 16 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, alfa, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1