Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Buszmen,reagujesz niczym Conrad na PiS. Przyznając się do znajomości z Reissem stajesz się subiektywny w swojej ocenie zdarzenia.
Poczekajmy do wyjaśnienia sytuacji.


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by rafal08
Quote
I kto ci będzie grał?


Niech nikt nie gra niech wywala ta cala smieszna lige w pizdu
brawo smile

Rafał świetnie podsumował smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
No dla mnie jest taka prawda przeciez to dno nie jakas liga a 2,3 ,4 po cholere to komu puke .Albo sport jest na jakims poziomie albo niech nie bedzie go wcale .

Powinni takie kary walic zeby sie gnoje do konca zycia nie pozbieraly .

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
Quote
No właśnie. Taka jest prawda, że piłkarz nie zawsze ma prawo decydowania. Bo albo jest spalony w szatni, albo w klubie i może zapomnieć o karierze


To po co ma istniec takie cos ,wy/je/bac to w pizdu i tyle .Kazdy klub co miał cos wspolnego z ustawianiem meczy powinien byc rozwiazny to samo z PZPN . Frajerzy pie//przeni ciagle bedziemy jedzic na ME,MS oi odpadac w 1 rundach bo nic wiecej nie potrafia załatwic grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
polska liga jest jak nasza polityka

JEDNO WIELKIE GÓWNO

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by buszmen
Quote
W każdej drużynie jest "starszyzna" i to ona takie rzeczy załatwia, zresztą w większości jest jeszcze ktoś kto stoi znacznie wyżej, reszta sie podporządkowuje, koniec i kropka.
No właśnie. Taka jest prawda, że piłkarz nie zawsze ma prawo decydowania. Bo albo jest spalony w szatni, albo w klubie i może zapomnieć o karierze.
To co piszecie ma bardzo mało wspólnego z prawdą... Każdy ma prawo wyboru: taplasz się w tym gównie,albo idziesz własną drogą. Oczywiście zaraz ktoś napisze,że to nie jest takie proste itp. Zawsze łatwiej płynąć z prądem,niż pod prąd. Kwestia tego jakie wartości wyznajesz i czym się kierujesz.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
zalozcie sobie nowy temat;]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by rafal08
No dla mnie jest taka prawda przeciez to dno nie jakas liga a 2,3 ,4 po cholere to komu puke .Albo sport jest na jakims poziomie albo niech nie bedzie go wcale .

Powinni takie kary walic zeby sie gnoje do konca zycia nie pozbieraly .
No tu się z Tobą zgodzić nie mogę. Wcale?
Zostaw chociaż sport amatorski smile tu nie trzeba jakiegoś poziomu.
Wystarczą chęci do wspólnej rywalizacji. piwo

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Quote
Originally Posted by pettersen
polska liga jest jak nasza polityka

JEDNO WIELKIE GÓWNO

piwo piwo piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
Originally Posted by forty
Originally Posted by rafal08
No dla mnie jest taka prawda przeciez to dno nie jakas liga a 2,3 ,4 po cholere to komu puke .Albo sport jest na jakims poziomie albo niech nie bedzie go wcale .

Powinni takie kary walic zeby sie gnoje do konca zycia nie pozbieraly .
No tu się z Tobą zgodzić nie mogę. Wcale?
Zostaw chociaż sport amatorski smile tu nie trzeba jakiegoś poziomu.
Wystarczą chęci do wspólnej rywalizacji. piwo

Tak kazdy poziom ,ktorego sie nie da obstawiac moze byc jeszcze ciekawy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
Originally Posted by lelu
zalozcie sobie nowy temat;]

czemu jesli to Nas wkurza grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by lelu
zalozcie sobie nowy temat;]
dlaczego? Mnie np irytuje to,że ludzie tłumaczą korupcję 'starszyzną' itd. Moim zdaniem to taka sama wymówka jak wiele innych, ot tak dla uspokojenia sumienia lub zrzucenia winy na kogoś innego.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
No to Reisik teraz pewnie kariere zakonczy laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by buszmen
W tej całej grze chodzi tylko o wyborczy pijar j.ebanych śmieci polityków.

laugh
no tak eh to politycy nasyłają prokuraturę i sądy na Bogu ducha winnych piłkarzy frown ale z nich biedaki!
może zanim zaczniesz pieprzyć bzdury na lewo i prawo poczekasz na oficjalne zarzuty jakie jutro postawi prokuratura.

Originally Posted by buszmen
A taki gość jak Reiss całe życie wypełnił piłką. Codzienne treningi przez ponad 20 lat. Dla kogoś, kto nie kocha piłki to nie wchodzi w grę. Zwłaszcza, że gdyby wszystko robił dla kasy, to już by nie grał.

widać skoro będzie miał zarzuty o przestępstwa korupcyjne w sporcie to czymś dopełnił sobie życie.

Jeszcze napisz że sądy i prokuratura nie mają co robić i łapią niewinnych bo im się tak podoba laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
Gdyby nie było mocnych zarzutow to by go nikt nie aresztowal to nie lata 70 laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Co mnie wkurza?

Avatary Rafała... mad

i wez tu wbijaj na forum, jak oczu nie mozna oderwac...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794
Likes: 12
przepraszam frown grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Co do starszyzny to akurat Reiss raczej do niej należał więc miał trochę do gadania. To samo Wójcik, Zbigniew Wójcik wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Czy możecie już za przeproszeniem skończyc pierd...c o polskim szambie itd? Co Wy ślepi jesteście czy co? We Włoszech nie ma wałków? Oczywiście, że były i są! W Hiszpani nie od dziś wiadomo, że zespoły z kraju Basków sobie wzajemnie punkty w razie potrzeby oddają. Wojtula Kowalczyk sam pisał co się działo u niego w Betisie jak prezes Betisu KAZAŁ im się podłożyc, aby Sevilla spadła. W Grecji i Turcji wałki co sezon pod koniec ligi, a Wy tu trujecie ciągle, że u nas tylko bagno itp. itd. Czysty sport skończył się wiele lat temu, owaszem mnie to też wku...a, ale mam do wyboru godzic się z tym, albo przestac się tym interesowac. Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam były, są i będą przekręty. Żadne sądy nie pomogą ani wyroki. Jedni dostaną karę i ich nie będzie to przyjdą inni. Wałki są wszędzie bez względu na dyscyplinę. Dlaczego naszą ligę mają zlikwidowac czy zawiesic, a inne nie? Panowie opanujcie emocje smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Bullet, tylko tu trzeba odróżnić odpuszczanie meczu ze względu na jakieś animozje, bo to nie jest nic niezwykłego od zwykłej korupcji.

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1