|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Buszmen,reagujesz niczym Conrad na PiS. Przyznając się do znajomości z Reissem stajesz się subiektywny w swojej ocenie zdarzenia. Poczekajmy do wyjaśnienia sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Niech nikt nie gra niech wywala ta cala smieszna lige w pizdu brawo  Rafał świetnie podsumował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
No dla mnie jest taka prawda przeciez to dno nie jakas liga a 2,3 ,4 po cholere to komu  .Albo sport jest na jakims poziomie albo niech nie bedzie go wcale . Powinni takie kary walic zeby sie gnoje do konca zycia nie pozbieraly .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
No właśnie. Taka jest prawda, że piłkarz nie zawsze ma prawo decydowania. Bo albo jest spalony w szatni, albo w klubie i może zapomnieć o karierze To po co ma istniec takie cos ,wy/je/bac to w pizdu i tyle .Kazdy klub co miał cos wspolnego z ustawianiem meczy powinien byc rozwiazny to samo z PZPN . Frajerzy pie//przeni ciagle bedziemy jedzic na ME,MS oi odpadac w 1 rundach bo nic wiecej nie potrafia załatwic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
polska liga jest jak nasza polityka
JEDNO WIELKIE GÓWNO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
W każdej drużynie jest "starszyzna" i to ona takie rzeczy załatwia, zresztą w większości jest jeszcze ktoś kto stoi znacznie wyżej, reszta sie podporządkowuje, koniec i kropka. No właśnie. Taka jest prawda, że piłkarz nie zawsze ma prawo decydowania. Bo albo jest spalony w szatni, albo w klubie i może zapomnieć o karierze. To co piszecie ma bardzo mało wspólnego z prawdą... Każdy ma prawo wyboru: taplasz się w tym gównie,albo idziesz własną drogą. Oczywiście zaraz ktoś napisze,że to nie jest takie proste itp. Zawsze łatwiej płynąć z prądem,niż pod prąd. Kwestia tego jakie wartości wyznajesz i czym się kierujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
zalozcie sobie nowy temat;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
No dla mnie jest taka prawda przeciez to dno nie jakas liga a 2,3 ,4 po cholere to komu  .Albo sport jest na jakims poziomie albo niech nie bedzie go wcale . Powinni takie kary walic zeby sie gnoje do konca zycia nie pozbieraly . No tu się z Tobą zgodzić nie mogę. Wcale?Zostaw chociaż sport amatorski  tu nie trzeba jakiegoś poziomu. Wystarczą chęci do wspólnej rywalizacji. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
No dla mnie jest taka prawda przeciez to dno nie jakas liga a 2,3 ,4 po cholere to komu  .Albo sport jest na jakims poziomie albo niech nie bedzie go wcale . Powinni takie kary walic zeby sie gnoje do konca zycia nie pozbieraly . No tu się z Tobą zgodzić nie mogę. Wcale?Zostaw chociaż sport amatorski  tu nie trzeba jakiegoś poziomu. Wystarczą chęci do wspólnej rywalizacji.  Tak kazdy poziom ,ktorego sie nie da obstawiac moze byc jeszcze ciekawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
zalozcie sobie nowy temat;] czemu jesli to Nas wkurza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
zalozcie sobie nowy temat;] dlaczego? Mnie np irytuje to,że ludzie tłumaczą korupcję 'starszyzną' itd. Moim zdaniem to taka sama wymówka jak wiele innych, ot tak dla uspokojenia sumienia lub zrzucenia winy na kogoś innego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
No to Reisik teraz pewnie kariere zakonczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
W tej całej grze chodzi tylko o wyborczy pijar j.ebanych śmieci polityków.  no tak eh to politycy nasyłają prokuraturę i sądy na Bogu ducha winnych piłkarzy  ale z nich biedaki! może zanim zaczniesz pieprzyć bzdury na lewo i prawo poczekasz na oficjalne zarzuty jakie jutro postawi prokuratura. A taki gość jak Reiss całe życie wypełnił piłką. Codzienne treningi przez ponad 20 lat. Dla kogoś, kto nie kocha piłki to nie wchodzi w grę. Zwłaszcza, że gdyby wszystko robił dla kasy, to już by nie grał. widać skoro będzie miał zarzuty o przestępstwa korupcyjne w sporcie to czymś dopełnił sobie życie. Jeszcze napisz że sądy i prokuratura nie mają co robić i łapią niewinnych bo im się tak podoba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Gdyby nie było mocnych zarzutow to by go nikt nie aresztowal to nie lata 70 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Co mnie wkurza? Avatary Rafała...  i wez tu wbijaj na forum, jak oczu nie mozna oderwac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
przepraszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Co do starszyzny to akurat Reiss raczej do niej należał więc miał trochę do gadania. To samo Wójcik, Zbigniew Wójcik 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Czy możecie już za przeproszeniem skończyc pierd...c o polskim szambie itd? Co Wy ślepi jesteście czy co? We Włoszech nie ma wałków? Oczywiście, że były i są! W Hiszpani nie od dziś wiadomo, że zespoły z kraju Basków sobie wzajemnie punkty w razie potrzeby oddają. Wojtula Kowalczyk sam pisał co się działo u niego w Betisie jak prezes Betisu KAZAŁ im się podłożyc, aby Sevilla spadła. W Grecji i Turcji wałki co sezon pod koniec ligi, a Wy tu trujecie ciągle, że u nas tylko bagno itp. itd. Czysty sport skończył się wiele lat temu, owaszem mnie to też wku...a, ale mam do wyboru godzic się z tym, albo przestac się tym interesowac. Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam były, są i będą przekręty. Żadne sądy nie pomogą ani wyroki. Jedni dostaną karę i ich nie będzie to przyjdą inni. Wałki są wszędzie bez względu na dyscyplinę. Dlaczego naszą ligę mają zlikwidowac czy zawiesic, a inne nie? Panowie opanujcie emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Bullet, tylko tu trzeba odróżnić odpuszczanie meczu ze względu na jakieś animozje, bo to nie jest nic niezwykłego od zwykłej korupcji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|