Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by HAGIi
udajesz glupiego czy naprawde takim jestes? laugh

zobacz dokladniej w kogo strone kierowalem posta, a nastepnie sie "wypowiadaj"

tyle ode mnie bo rafal czuwa grin


Przepraszam, ale za pierwszym razem jak na szybko czytałem Twój komentarz to wydał mi sie skierowany w moją stronę a nie w stronę tego ... (tu powinno pojawić się brzydkie, pogardliwe określenie, jednakże nie mam zamiaru zostać zbanowany, tak więc ominę to określenie). Tak więc jeszcze raz przepraszam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by gnacik
Ja swojej dziewczynie ostatnio cały pokój wypełniłem balonami w kształcie serc, ale nie potrzebowałem do tego walentynek, dlatego ja bym proponował zrobić takie coś już 13go lutego, umówić się z Nią na zwykły spacerek, a potem jak wróci już do domu będzie miala miłą niespodziankę i zostawić kartkę, że każdego dnia kochasz tak samo, a walentynki to głupota itp. smile
piwo kurde jakbym siebie czytał crazy Podpisuję się pod wszystkim co napisał Gnacik wink
PS miałem identyczny pomysł smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
tak i ten pomysl mial tez juz inny koles jakis czas temu grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No właśnie, już to było poruszane jakiś czas temu wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by _Korver_
No właśnie, już to było poruszane jakiś czas temu wink

Zapewne przy okazji 14 lutego 2008r.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja pisałem odnośnie pomysłu z balonami. Już to jakiś czas temu ktoś opisywał.

A co do Twojego pytania @KIDD to hm, Warszawy nie znam za dobrze, ale jak chcesz coś naprawdę oryginalnego i ciekawego to powinno to wyjść z Ciebie. Ja bym Ci od siebie polecił zabrać kobietę na tor kartingowy, pod Warszawą bodajże jest taki 'IMOLA'? Coś tak mi świta, ale to z kolei może być dość droga przyjemność.

Grunt to własne urozmaicenia, nie żadne schematy, troszkę fantazji wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tynki 2007 : https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=901711&page=1
Tynki 2008 : https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2051226&page=1

Polecam również przeszukać forum bravo, popcorna itp. itd. mnóstwo CUDZYCH pomysłów wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
wez z nia slub 14 lutego.
napewno sie ucieszy.
grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 59
A
Ass Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 59
Originally Posted by DJ SOSNA
Naprawdę chcesz skorzystać z cudzego pomysłu? Co odpowiesz dziewczynie na pytanie:

Dz. "Kochanie to był Twój pomsył"?
Ty: "No coś ty! Kolegów z mecz.pl"!

boks grin

[Linked Image]

Jak tak odpowie to jeszcze nic takiego.
Gorzej by bylo gdyby wygladało to tak:

Dz. "Kochanie to był Twój pomsył"?
Ty: "No coś ty! Przeczytalem w poradniku bukmacherskim u Dj Sosny"!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Ass
Originally Posted by DJ SOSNA
Naprawdę chcesz skorzystać z cudzego pomysłu? Co odpowiesz dziewczynie na pytanie:

Dz. "Kochanie to był Twój pomsył"?
Ty: "No coś ty! Kolegów z mecz.pl"!

boks grin

[Linked Image]

Jak tak odpowie to jeszcze nic takiego.
Gorzej by bylo gdyby wygladało to tak:

Dz. "Kochanie to był Twój pomsył"?
Ty: "No coś ty! Przeczytalem w poradniku bukmacherskim u Dj Sosny"!

Albo co ty Pierniczek mi poradził

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Nie wiem co w końcu zrobisz za niespodziankę, ale nie zapomnij się odpowiednio ubrac smile

Tu odpowiedni srtój na fotce [muzyka.wp.pl]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by lelu
tak i ten pomysl mial tez juz inny koles jakis czas temu grin


Tak i mam go stąd, ale to nie ma znaczenia, grunt to dobre wykonanie smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by lelu
tak i ten pomysl mial tez juz inny koles jakis czas temu grin


Tak i mam go stąd, ale to nie ma znaczenia, grunt to dobre wykonanie smile

Dokładnie tak, panowie.
Nieskromnie zaznaczę, że ten pomysł też wykonałem i być może to nawet właśnie o nim / o mnie wspominacie.
Tylko że pomysł pomysłem, ale tu trzeba jeszcze trafić na tą odpowiednią dziewczynę - co się okazuje dopiero z czasem.
Domyślam się gnacik, że Tobie się udało i osiągnąłeś zamierzony cel, gratuluję.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Jak w Warszawie to przejażdżka metrem jedynie w grę wchodzi wink A swoją drogą to najlepiej samemu coś wymyślić.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by zostać modem_MLS
Jak w Warszawie to przejażdżka metrem jedynie w grę wchodzi wink A swoją drogą to najlepiej samemu coś wymyślić.

Kicha z metrem, bo już kilka razy jeździła i jakoś nie wiem czemu nie zrobiło to na niej dużego wrażenia smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Zabierz ja do Londynu lub Moskwy. Tam maja rozbudowane metro. Na pewno nie nudzilaby sie laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by TampaBay
Zabierz ja do Londynu lub Moskwy. Tam maja rozbudowane metro. Na pewno nie nudzilaby sie laugh


I jest więcej stacji niż u nas? smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by KIDD
Originally Posted by TampaBay
Zabierz ja do Londynu lub Moskwy. Tam maja rozbudowane metro. Na pewno nie nudzilaby sie laugh


I jest więcej stacji niż u nas? smile
To co jest w Wawie, to jakaś marna podróbka metra laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Kidd Londynskie metro nie dosyc ze jest najstarsze to chyba najwieksze. Tam jedna Linia jest wieksza niz cale metro w Wawie.

Ale za to Moskwa ma bardzo "specyficzne" metro. Ma swoj klimat laugh

Olej Wawe, bierz ja gdzies w swiat wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by KIDD
Originally Posted by TampaBay
Zabierz ja do Londynu lub Moskwy. Tam maja rozbudowane metro. Na pewno nie nudzilaby sie laugh


I jest więcej stacji niż u nas? smile
To co jest w Wawie, to jakaś marna podróbka metra laugh

Wnioskuję z tego co napisałeś, że naprawdę ich metro jest bardziej rozbudowane od naszego.

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1