|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nikt nie gra WTA?
co myslicie o wygranej dzisiaj SUN z Nemeckowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Ja gram wariata SUn, Kurhajcova, Panova, Zheng i Farina ale nie polecam nikomu :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja mysle nad singlem na Sun
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
ja zagralem nemeckova-sun 1 kurhajcova-obziler 1 i tu juz czuje wtope pozniewaz jest 1-4 w 1 secie polecam farine ze slabą kukalową 1,27
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Sorki ze tutaj ale grajek17 skad masz wyniki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Nie wiem czy ktoś poza mną to grał ale:
Salerni - Vinci 6-3 6-1
Na Live turniejowym był zły wynik, na Livescore.com dalej jest zły
Dobrze, że grałem w necie, bo tak to bym już wyrzucił kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Na dziś: Dokic - Santangelo 1,9 2 Jelena dręczona kontuzjami, daleko od dawnej formy, w zeszłym tygodniu skreczowała po przegranym w pierwszym secie tie-breaku z Bondarenko. A Santangelo całkiem solidnie na hardzie ostatnimi czasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Na rano polecam:
[color:"blue"]Sania Mirza[/color] vs Delia Sescioreanu
Zawodniczka gospoarzy Sania, wielka nadzieja tenisa indyjskiego.. zagra ze swoja rowiesniczka z Rumunii.. Sania mimo iz jest bardzo mloda zawodniczka ( 19 lat ).. jest o wiele bardziej doswiadczona od swojej rywalki.. kolejnym atutem jest to iz Sania gra u siebie, w miescie w ktorym sie urodzila i gdzie mieszka.. zna kazdy centymetr kortu.. tutaj wlasnie uczyla sie tenisowego rzemiosla.. do tego dochodzi wysoka temperatura.. ktora zawodniczce gospodarzy napewno nie bedzie przeszkadzac gdyz juz przywykla do takich warunkow.. a wprost przeciwnie jesli spojrzymy od strony Rumunki.. bedzie to dla niej spore utrudnienie.. nie wytrzyma fizycznie.. moim zdaniem latwe zwyciesto Mirzy w 2 setach i awans do kolejnej rundy..
[color:"red"]stake 9/10[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Kirilenko - Mouhtassine 1
Maria jest dosyć znaną już tenisistką na kortach mimo młodego wieku. Rok temu grała tutaj w finale. Kim jest przeciwniczka Rosjanki nie mam pojęcia, pierwsze słysze o niej. Najprawdopodobniej jest to zawodniczka gospodarzy, która otrzymała dziką kartę. Liczę na szybkie dwa sety.
Na Li - Mikaelian 1
Do meczu Kirilenko można dodać jeszcze to spotkanie. Na kortach tenisowych coraz bardziej pokazują się Chinki, jedną z nich jest właśnie Na Li, która udanie wystartowała w tym roku. Odniosła 6 zwycięstw, w tym z: Asagoe, Frazier i naszą Martą. Przegrała 3 razy, ale za to z kim: Petrovą i Sharapovą. Szwajcarka wystąpiła w tym roku w jednym turnieju i raczej bez powodzenia - odpadła w 2 rundzie po porażce z Kuznetsovą. Lepsza forma po stronie Chinki, tak więc stawiam na nią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
MIRZA-SESCIOREANU typ.1 (1.40)
[b]Zgadzam sie zdecydowanie z Rivaldinho.Mirza jest zdecydowanym faworytem.Uwielbia grac na hardzie o czym swiadczy jej bilans:83/13.W AO doszła do 3 rundy pokonujac wczesniej w 2rd Mandule(6:2,6:1).w 3 rd trafiła na Serene Williams i poległa (6:1,6:4),ale pokazujac w dugim secie niezwykle dobry serwis. Sescioreanu jest typowem clayowcem,bilans:95/29,na hardzie słabiutko 13/14.W AO nie przeszła kwalfikacji przegrywajac z Castellvi.Na hardzie nie ma żadnych szans z Mirza,tym bardziej iz Mirza gra u siebie.Przewiduje szybkie 2:0,i obym sie nie mylił. STAWKA 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis polecam :
Benesova-Douchevina 2 1.98 Li Ting-Gajdosova 1 1.55 Mirza-Sescioreanu 1 1.35 Li Na-Mikaelian 1 1.30 Kirilenko-Mouthas. 1 1.26
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415 |
w bet at home jest tylko mirza w ofercie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie ma Kirilenko, Li Na, Li Ting ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> orietuje sie ktos DLACZEGO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
w bet at home jest tylko mirza w ofercie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie ma Kirilenko, Li Na, Li Ting ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> orietuje sie ktos DLACZEGO? Bo mozna bylo grac do 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415 |
wrrrr... o 10tej to ja wstalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
A mi rzuciło się w oczy spotkanie skośnych panienek:
Tamarine Tanasugarn (THA) - Akgul Amanmuradova (UZB)
kurs:3,21 (Betandwin)
Szanse panienek oceniam po równo, a przy takim kursie zdecydowanie szalę przechylam na korzyśc dwudziestolatki z Uzbekistanu. Tak wysoki kurs napewno spowodowany jest przepaścią jaka dzieli owe laluchny w rankingu, ale wbrew pozorom tak wielkiej róznicy w umiejetnościach już nie ma... powiem więcej na twardej nawierzchni znacznie bardziej ograna jest i ostatnimi czasy osiąga lepsze wyniki właśnie młoda uzbeczka... Jednym słowem uważam typ za wart ryzyka i nie pozbawiony szans...
pozdrawiam all i powodzonka życze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Dziś warte uwagi:
Dominikovic @ 1.20 Czink @ 1.50 Penetta @ 1.40 Mirza @ 1.40 -> promocja!! Smashnova @ 1.40
kursy z totka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
pisalem juz w ATP moim systemem jest gra na gospodarzy podalm tam pare trypkoew na wczoraj i dzis bym uwazal na jankovic loit loit gra u siebie wiec radze niegrac czy wy macie tez takie zdanie wczoraj gralem camerin-aloro 2,1 na 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pistolesi-razzano razzono gra u siebie ale tu raczej zagral bym na 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 28 |
jak myslicie na kogo warto stawiac w paryzu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|