|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. baw wystawiło kurs 2,0 na Bartoli. Daniilidou wyników w tym roku żadnych, ogólny poziom to przeciętny. Bartoli nieźle sobie radzi, kilka dobrych wyników ostatnio. fakt, że kreczowała ostatnio ale jakoś grała dalej w deblu wygrywając go, więc chyba umierająca nie była. nie znalazłem nigdzie żeby grały ze sobą od 1996r. Bartoli francuzka, gra u siebie... po kursie 2 można zaryzykować 5/10. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />[color:"blue"] Stephanie Cohen Aloro[/color] & [color:"blue"]Selima Sfar[/color] vs Dekmeijere & Miyagi --> [color:"red"]( 1 )[/color] --> 1.58
Stephanie Cohen Aloro - przedstawicielka gospodarzy.. swietnie zaprezentowala sie w pierwszym spotkaniu (singlowym) gdzie przez wielu skazywana na porazke ograla wyzej notowana włoska zawodniczke Marie Elene Camerin.. jutro rano gra singiel z (1) Serena Williams - raczej za wiele sobie nie pogra.. wiec nie powinna byc zmeczona podczas pojedynku deblowego.. Pozostanie jej jedynie skupic sie na grze podwojnej.. bo z Serena jednak wiekszych szans nie ma.. Jej kolezanka tunezyjka.. Selima Sfar, rowniez swietnie zaprezentowala sie w singlu.. ogrywajac wloszke Flavie Pennette, kolejna jej rywalka w grze singlowej bedzie rozstawiona z (4) Nadia Petrova.. Mysle ze obie panie skupia sie na grze deblowej.. bo ich przeciwniczki z singli sa poza zasiegiem.. Rywalki malo znane.. Nana Miyagi sklasyfikowana na 81 miejscu.. wsrod deblistek.. a o drugiej z japonek Dekmeijere szczerze mowiac pierwszy raz slysze.. moim zdaniem szybkie zwyciestwo moich faworytek..
Poczatek spotkania: 14:10
WTA:Paryz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja dzisiaj mysle nad: Groenfeld + Peer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
ja dzisiaj mysle nad: Groenfeld + Peer zgadzam sie i do tego mozna dorzucic Na Li <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a tak na fuksa dalem sobie dokladny wynik w obu meczach 2:0
kurs w przypadku Peer 2.0
tego dubldomykam karlovicem i mam nadzieje ze mi tego nie zrypie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Co do Peer to również się zgadzam. Zastanawiam się jeszcze nad Czink,Kirilenko i Mirzą. Co myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Kirilenko mam jakies zle przeczucia
co do reszty sie nie wypowiadam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Kirilenko mam jakies zle przeczucia
co do reszty sie nie wypowiadam Rok temu była tu w finale...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
to tylko przeczucie... mam tez przeczucie ze Obziler moze wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Ja zagrałem dubelka: Dominikovic 1,68 Czink 2,20
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam dzis wyrownane mecze ale daje tak :
A.Bodarenko-Czink 2 1.83 Zheng-Mirza 2 1.98 Kirilenko-Santangelo 2 2.06 Peer-Pelletier 1 1.53
Bon/Bon-Aman/Pano 2 2.06
i moze mala sensacja -
Kiri/Tan-Brat/E.Do 2 2.71
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 28 |
moze ktos sie wypowie o meczyku duchevina safina na czwartek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
moze ktos potwierdzic info ze Vera Douchevina (Russia) podczas pojedynku z Iveta Benesova wzywala lekarza ?? podobno doznala jakiegos urazu.. zamierzam zagrac Safine, a taka dodsatkowa informacja tylko by mnie w tym upewnila..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
znajomy mi polecal gre na Safine... mowil ze dwa razy lekarz byl pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
ten drugi z wieksza walizka to byl buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzis mecz mirza - obziler na 2 mirza jest kontuzjowana Sania Mirza: ''A lot of thoughts played on my mind; this is the end, another injury to another leg, what happens next
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
heh dobrze wiedziec:)
ja zagralem dubla Bondarenko + Obziler pare minut temu
Groenfeld tez mam na jakim kombsie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Zagrałem: Bondarenko,Obziler u do tego Lopeza oby dali rade żeby dobrze zacząc dzień,bo wczoraj wszystko mi wjebało i na koniec zasrany Fish a już mówiłem że sianko rano bedzie:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
taaa ja juz liczylem jak Santangelo prowadzila w 3 secie 4:2 i dala sie ograc do 6
a dubel byl przedni z Sania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Na rano Obziler, poludnie Malejewa, wieczor Safina. Chyba ten ostatni typ najbardziej ryzykowny a najmniejszy kurs ale grubo tego nie gram. Jankovic zawodzi wiec mysle, ze Malejewa moze powalczyc. Na AO Jelene ograla Panova - wstyd.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|