|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam pytanko. zagrałem na jednym kuponie Farine i Groenefeld na ich wygrane, obie skreczowały z tym, że Farina po grze a Groenefeld nawet nie wyszła na kort z tego co się orientuję. Może wiecie jak bet-at-home rozliczy mój zakład, będzie zwrot czy zaliczą to jako porażke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Nikogo nie kroci Mirza za 1.8 czy Safina za 2.1?
Lekko mozna zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303 |
ja zastanawiam sie nad safina. Choc ciezko powiedziec w jakiej ona jest formie. Tym bardziej ciezko oszacowac na co stac golovin. Po ostatnim prezencie jaki dostala dzis napewno bedzie zdecydowanie trudniej ale czy az tak trudno.... hmmmm sam nie weim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Prezent prezentem ale Safina gra jeszcze debla wiec zamiast spac i odpoczywac to jednak troszke sie po krocie ruszac musiala. Za to forma Golovin jest bardzo niepewna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303 |
Osiagniecia zawodniczek w tym roku
Tatiana Golovin
R32 (Q) YAN, ZI CHN 296 W 6-1 6-4 R16 SAFINA, DINARA RUS 44 W 7-5 3-6 6-2 Q PENNETTA, FLAVIA ITA 38 W 6-7(5) 6-2 6-4 S (2) SCHNYDER, PATTY SUI 14 L 3-6 6-4 6-3
R32 (8) SUGIYAMA, AI JPN 21 W 6-1 2-6 6-3 R16 (W) STOSUR, SAMANTHA AUS 59 L 6-2 4-6 6-2
R128 CERVANOVA, LUDMILA SVK 90 W 6-3 7-5 R64 SPEARS, ABIGAIL USA 96 L 7-5 6-1
Dinara Safina
R32 (3) SUGIYAMA, AI JPN 17 W 6-3 6-2 R16 GOLOVIN, TATIANA FRA 27 L 7-5 3-6 6-2
R32 GRANVILLE, LAURA USA 74 W 6-4 6-2 R16 VAIDISOVA, NICOLE CZE 75 L 6-1 4-6 6-3
R128 ZHENG, JIE CHN 59 W 7-5 3-6 6-4 R64 (2) MAURESMO, AMELIE FRA 2 L 2-6 6-1 6-0
Jak widac w statystykach tegorocznych zdecydowanie lepiej prezentuje sie Golovin. NO i jeszcze publike bedzie miala za soba. Wszystko wskazuje na Golovin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Gdyby statsy graly zamiast graczy to trzeba by jasno powiedziec, ze Kubot jest lepszy od Andreeva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z ta publika to tez bez przesady bowiem oni beda klaskac raz na 3 gemy wiec wiele jej nie pomoga a nawet moze byc to minusem. Sporo graczy nie przepada za taka presja a Golovin nie grzeszy odpornoscia psychiczna.
Roznie moze byc, nie twierdze, ze Safina ja latwo ogra ale ja bym na Golovin po takim malym kursie nie grala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Mirza + Safina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
statsy nie graja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
a jutro Momo - Dinara BIG 1 niezaleznie od kursu , choc pewnie bedzie smieszny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Chyba zbyt syzbko oceniles ten final. Wlasnie mozemy zobaczyc jak gra Momo z Petrova i az zal na to patrzec. Slabiutko gra Francuzka, daje sie lamac i biorac pod uwage jej slabiutka psychike nie ma sensu po malym kursie ryzykowac na nia jutro. Przynajmniej moim zdaniem. Jesli kurs na Dine bedzie powyzej 3 to mozna zagrac Rosjanke za grosza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dobrze pisze dać jej wódki - jeśli lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Kursy 1.12 - 4.6 co za pajace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Kursy 1.12 - 4.6 co za pajace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mowilem ze kurs bedzie smieszny... Bo taka jest przepasc w tej chwili miedzy obiema zawodniczkami... co do formy Amelie roznie bywa...ale finał ma na tacy owszem po takim kursie sie nie gra. Ale ona to wygra i bezsensem jest ryzykowac safine... B.Lubie obie zawodniczki wiec nawet jakby byly kursy 1.8-1.8 to i tak bym nie gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Zagralam Safine po kursie 5.0 ale skromnie i sie udalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tak jak pisalam Momo bez formy wiec byla szansa a kursy przesadzone, toto mix mial 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
ja przeważnie gram takie przesadzone kursy , ale dzisiaj sie nie skusiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, a 5dimes płacił 6.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
brawo Ewelina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ryan jak widac opłaca sie ryzykowac , szkoda tylko ze w expekcie nie ma kobit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|