|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Angole nam za darmo wyszkolą piłkarzy  Oby tylko wiara w patriotyzm emigrantów nie okazała się zgubna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie dzieci graja mecze ligowe  Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ale wtedy to bedzie juz tylko polska kolonia zamorska  i takiego meczu nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie dzieci graja mecze ligowe  Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest. kuzyn mieszka w brunsziwku i mowil ze od 3 roku zycia dzieci juz mozna zapisywac  aby za pilka biegaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Angole nam za darmo wyszkolą piłkarzy  Oby tylko wiara w patriotyzm emigrantów nie okazała się zgubna. Jakos jestem pewny ze wybiora angielski paszport, w koncu jakie przywiazanie do Polski skoro ich rodzice musieli za kasa wyjechac do innego kraju. Pewnie wyjatki beda chcialy grac dla Polski  Cieszmy sie poki co EURO2012 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie dzieci graja mecze ligowe  Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest. kuzyn mieszka w brunsziwku i mowil ze od 3 roku zycia dzieci juz mozna zapisywac  aby za pilka biegaly  bylem na takim meczu na werderze,mlodzi nie wiedza kto z kim gra gdzie jest bramka ale jest kupa smiechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Angole nam za darmo wyszkolą piłkarzy  Oby tylko wiara w patriotyzm emigrantów nie okazała się zgubna. Jakos jestem pewny ze wybiora angielski paszport, w koncu jakie przywiazanie do Polski skoro ich rodzice musieli za kasa wyjechac do innego kraju. Pewnie wyjatki beda chcialy grac dla Polski  paszport pols[atu] dostana jedynie  tacy Cieszmy sie poki co EURO2012 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie dzieci graja mecze ligowe  Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest. kuzyn mieszka w brunsziwku i mowil ze od 3 roku zycia dzieci juz mozna zapisywac  aby za pilka biegaly  bylem na takim meczu na werderze,mlodzi nie wiedza kto z kim gra i pozniej sie dziwic ze wybieraja inna reprez. gdzie jest bramka ale jest kupa smiechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nie no spoko, dla nas beda chcieli grac tylko tacy ktorzy nie beda miec szans na gre w reprezentacji Anglii  Taka prawda, to pewne jak w banku(  chociaz przeginam, ten tekst juz nie na czasie  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ja na NK napisalem kiedys do nicolasa meace ktory wyrazil chec gry w polskiej repr.  ze super ze tak postepuje a on mi odpisal  "Dziękują za waszą wiadomość jestem bardzo dumne nosić czerwony i biały (bielić) orłów :)"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
a w ściankę nikt nie grał?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
a w ściankę nikt nie grał??  czy chodzi tutaj o nasza gre lokalna "osiol" ze jesli ktos nie trafil w "cel"; to dostawal literke??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
ja na NK napisalem kiedys do nicolasa meace ktory wyrazil chec gry w polskiej repr.  ze super ze tak postepuje a on mi odpisal  Koniec żartów. Widzę, że Miroslav Klose ma konto na n-k to do niego napisze http://nasza-klasa.pl/profile/14806178jakby ktoś też chciał to macie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
a w ściankę nikt nie grał??  czy chodzi tutaj o nasza gre lokalna "osiol" ze jesli ktos nie trafil w "cel"; to dostawal literke?? coś w ten deseń u nas to polegało na uderzeniu piłki z miejsca w którym się zatrzymała i trafieniu w ścianę, murek itp i oczywiście zbierało się literki ( wyrazów multum było  ) w sumie jestem rocznik 84' więc jeszcze młody liść, ale oddałbym komórkę, kompa, internet żeby choć na tydzień tamte czasy wróciły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
a w ściankę nikt nie grał??  czy chodzi tutaj o nasza gre lokalna "osiol" ze jesli ktos nie trafil w "cel"; to dostawal literke?? coś w ten deseń u nas to polegało na uderzeniu piłki z miejsca w którym się zatrzymała i trafieniu w ścianę, murek itp i oczywiście zbierało się literki ( wyrazów multum było  ) w sumie jestem rocznik 84' więc jeszcze młody liść, ale oddałbym komórkę, kompa, internet żeby choć na tydzień tamte czasy wróciły  no no to ta gra  ze poprzednik kopal pilka sie grzes tam zatrzymala i trzeba bylo walnac w sciane nia  ja tez bym oddal  duzo za te czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ja na NK napisalem kiedys do nicolasa meace ktory wyrazil chec gry w polskiej repr.  ze super ze tak postepuje a on mi odpisal  Koniec żartów. Widzę, że Miroslav Klose ma konto na n-k to do niego napisze http://nasza-klasa.pl/profile/14806178jakby ktoś też chciał to macie.  to przysieznego nappisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
To co musiałbym mu napisać *Przysiężnemu to by cenzura N-K nie przepuściła. A jakby przepuściła to później ban dla całego kosmosu, w którym mieszkam.  Ja z dzieciństwa pamiętam All Star Smash Tennis  Jakby ktoś nie wiedział: http://tennis.sticksports.com/gameallstarsmash.php
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Dobry filmik Forty. Aż łezka w oku się zakręciła.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|