Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 27 1 2 18 19 20 21 22 26 27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Angole nam za darmo wyszkolą piłkarzy grin

Oby tylko wiara w patriotyzm emigrantów nie okazała się zgubna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie
dzieci graja mecze ligowe laugh
Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest.



Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
ale wtedy to bedzie juz tylko polska kolonia zamorska smile i takiego meczu nie bedzie smile


Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by pacyfista
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie
dzieci graja mecze ligowe laugh
Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest.

kuzyn mieszka w brunsziwku i mowil ze od 3 roku zycia dzieci juz mozna zapisywac smile aby za pilka biegaly smile smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Goget
Angole nam za darmo wyszkolą piłkarzy grin

Oby tylko wiara w patriotyzm emigrantów nie okazała się zgubna.

Jakos jestem pewny ze wybiora angielski paszport, w koncu jakie przywiazanie do Polski skoro ich rodzice musieli za kasa wyjechac do innego kraju. Pewnie wyjatki beda chcialy grac dla Polski smirk

Cieszmy sie poki co EURO2012 grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by pacyfista
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie
dzieci graja mecze ligowe laugh
Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest.

kuzyn mieszka w brunsziwku i mowil ze od 3 roku zycia dzieci juz mozna zapisywac smile aby za pilka biegaly smile smile


bylem na takim meczu na werderze,mlodzi nie wiedza kto z kim gra

gdzie jest bramka ale jest kupa smiechu

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Goget
Angole nam za darmo wyszkolą piłkarzy grin

Oby tylko wiara w patriotyzm emigrantów nie okazała się zgubna.

Jakos jestem pewny ze wybiora angielski paszport, w koncu jakie przywiazanie do Polski skoro ich rodzice musieli za kasa wyjechac do innego kraju. Pewnie wyjatki beda chcialy grac dla Polski smirk

paszport pols[atu] dostana jedynie smile tacy

Cieszmy sie poki co EURO2012 grin

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by pacyfista
ja tez widze u Niemcow ,tam 6 letnie
dzieci graja mecze ligowe laugh
Wiem,ze to pojeby ale cos w tym jest.

kuzyn mieszka w brunsziwku i mowil ze od 3 roku zycia dzieci juz mozna zapisywac smile aby za pilka biegaly smile smile


bylem na takim meczu na werderze,mlodzi nie wiedza kto z kim gra


i pozniej sie dziwic ze wybieraja inna reprez.
gdzie jest bramka ale jest kupa smiechu

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie no spoko, dla nas beda chcieli grac tylko tacy ktorzy nie beda miec szans na gre w reprezentacji Anglii grin

Taka prawda, to pewne jak w banku( laugh chociaz przeginam, ten tekst juz nie na czasie laugh laugh laugh )

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
ja na NK napisalem kiedys do nicolasa meace ktory wyrazil chec gry w polskiej repr. smile ze super ze tak postepuje a on mi odpisal smile

"Dziękują za waszą wiadomość jestem bardzo dumne nosić czerwony i biały (bielić) orłów :)"

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
a w ściankę nikt nie grał?? frown

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by f4ls0n
a w ściankę nikt nie grał?? frown

czy chodzi tutaj o nasza gre lokalna "osiol" ze jesli ktos nie trafil w "cel"; to dostawal literke??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by zaberek1987
ja na NK napisalem kiedys do nicolasa meace ktory wyrazil chec gry w polskiej repr. smile ze super ze tak postepuje a on mi odpisal smile


Koniec żartów. Widzę, że Miroslav Klose ma konto na n-k to do niego napisze cool
http://nasza-klasa.pl/profile/14806178

jakby ktoś też chciał to macie. smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by f4ls0n
a w ściankę nikt nie grał?? frown

czy chodzi tutaj o nasza gre lokalna "osiol" ze jesli ktos nie trafil w "cel"; to dostawal literke??

coś w ten deseń u nas to polegało na uderzeniu piłki z miejsca w którym się zatrzymała i trafieniu w ścianę, murek itp i oczywiście zbierało się literki ( wyrazów multum było laugh )

w sumie jestem rocznik 84' więc jeszcze młody liść, ale oddałbym komórkę, kompa, internet żeby choć na tydzień tamte czasy wróciły smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by f4ls0n
a w ściankę nikt nie grał?? frown

czy chodzi tutaj o nasza gre lokalna "osiol" ze jesli ktos nie trafil w "cel"; to dostawal literke??

coś w ten deseń u nas to polegało na uderzeniu piłki z miejsca w którym się zatrzymała i trafieniu w ścianę, murek itp i oczywiście zbierało się literki ( wyrazów multum było laugh )

w sumie jestem rocznik 84' więc jeszcze młody liść, ale oddałbym komórkę, kompa, internet żeby choć na tydzień tamte czasy wróciły smile

no no to ta gra smile ze poprzednik kopal pilka sie grzes tam zatrzymala i trzeba bylo walnac w sciane nia smile

ja tez bym oddal smile duzo za te czasy

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Damianoon
Originally Posted by zaberek1987
ja na NK napisalem kiedys do nicolasa meace ktory wyrazil chec gry w polskiej repr. smile ze super ze tak postepuje a on mi odpisal smile


Koniec żartów. Widzę, że Miroslav Klose ma konto na n-k to do niego napisze cool
http://nasza-klasa.pl/profile/14806178

jakby ktoś też chciał to macie. smile

to przysieznego nappisz smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
To co musiałbym mu napisać *Przysiężnemu to by cenzura N-K nie przepuściła.
A jakby przepuściła to później ban dla całego kosmosu, w którym mieszkam. smile

Ja z dzieciństwa pamiętam All Star Smash Tennis grin
Jakby ktoś nie wiedział:
http://tennis.sticksports.com/gameallstarsmash.php

smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Dobry filmik Forty. Aż łezka w oku się zakręciła.... smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
smile

Strona 20 z 27 1 2 18 19 20 21 22 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1