|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 1
STS
Stuttgart (strz./nie strz.) 1 1,3
Panathinaikos - Friedrichshafen 1 1,3
Vaidisova N. - Brandi K. 1 1,3
AKO 2,19
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"red"] Św. Mikołaj & Typek - Bobsley & Mariozet [/color] [color:"blue"] Bobsley & Mariozet [/color]
[color:"brown"] Strzał 1 - STS
Jihlava - Pardubice 2 (1.30) - Bergen - Stjernen 2 (1.40) + Blues - Lahti 1 (1.35) + AKO:2.46 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[color:"brown"] Strzał 2 - STS
Ingolstadt - Iserlohn 1 (1.45) - Valerenga - Stavanger 1 (1.50) - Lugano - SCL Tigers 1 (1.35) + Jokerit - Turku 1x (1.23) + AKO:3.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/color] [color:"red"] Św. Mikołaj & Typek 0:2 Bobsley & Mariozet [/color] Wykorzystaliśmy po 2 strzały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Dziś nie wyszło.. ale czas na PUEFA.
[color:"red"] Okan & Layonik - AnJay & Rivaldinho [color:"blue"] AnJay & Rivaldinho [/color] [/color]
Atletico - Numancia 1 1.45 Fenerb. - Saragossa 1X 1.14 Aachen - Alkmaar X2 1.25 AKO: 2.07 profuś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
oczywiscie powyzszy kupon to strzal z wartoscia bonusa jednej bramki, bo jestesmy goscmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kupon 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał
Ronni & Lopez
Kupon 1 (profi)
Perm-Ufa-x2-1.16 Kazan-Sp.Moskwa-1-1.25 Panellin-Marousi-2-1.30 Savehof-Tumba-1-1.11
AKO: 2.09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 2
STS
Castano/S.Loren.-Alves/Piedade 1 1,45
Mello R. - Vassallo Arg. M. 1 1,4
AKO 2,03
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał
Ronni & Lopez
Kupon 1 (profi)
Perm-Ufa-x2-1.16 --> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kazan-Sp.Moskwa-1-1.25 --> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panellin-Marousi-2-1.30 --> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Savehof-Tumba-1-1.11 --> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO: 2.09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 1
STS
Stuttgart (strz./nie strz.) 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Panathinaikos - Friedrichshafen 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vaidisova N. - Brandi K. 1 1,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 2,19
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Ten pech chyba nas nigdy nie opusci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />znowu jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
Dampan& Globus <prof>
Aachen-Alkmaar (2) 2.10 Fenerb.-Saragossa (1x) 1.16
AKO: 2,44
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Osobiscie gralem grubo x2 Alkmar ale licze na 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
KUPON 3 Czechy-Holandia 1.36 1 Aachen-Alkmaar. 2.10 2 Fenerb.-Saragossa. 1.85 1 Nurnberg-Hamburg 1.17 10 AKO: 6.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> PROFESJONAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
Okan & Layonik - AnJay & Rivaldinho Okan & Layonik:
KUPON 3 Czechy-Holandia 1.36 1 Aachen-Alkmaar. 2.10 2 Fenerb.-Saragossa. 1.85 1 Nurnberg-Hamburg 1.17 10 AKO: 6.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> PROFESJONAL
Jak zwykle o czyms zapominam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 2
STS
Castano/S.Loren.-Alves/Piedade 1 1,45
Mello R. - Vassallo Arg. M. 1 1,4
AKO 2,03
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Nie maywnikow bo mecze zostaly przelozone wiec chyba zwrot tylko wlasnie nie wiem co teraz czy mam dodac dodatkowy kupon czy nie Narazie podaje jakby co 3 kupon Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen [color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color] Kupon 3 STS Portugalia - Wegry 1 1,3 Turku - Assaet 1 1,4 Farjestads - Linkoepings 1 1,85 Phoenix - Dallas 1 1,45 AKO 4,88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
KUPON 3 Czechy-Holandia 1.36 1 Aachen-Alkmaar. 2.10 2 Fenerb.-Saragossa. 1.85 1 Nurnberg-Hamburg 1.17 10 AKO: 6.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> PROFESJONAL Okan nie mozecie zagrac Fenerbahce i AZ bo my mamy to na kuponie poza tym nie mozecie powtorzyc 2 tych samych typow na jednym kuponie.. tak wiec musicie poprawidf kupon nr 2 i 3 bo beda nie wazne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Św. Mikołaj & Typek - Bobsley & Mariozet
Kupon 3 :
Kurhajc.-Doming.L (1) 1,46 Strycova-Gubacsi (1) 1,41 Shaughnessy-Cho (1) 1,48 Pennetta-Szavay (1) 1,35 Henmann-Llodra (1) 1,25 Malisse-Dancevic (1) 1,26
AKO 6,47
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Wprowadzam do gry kupon nr 2 poniewaz zwroty z poprzedniego kuponu
[b]Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 2
STS
Ljubicic I. - Schalken S. 1 1,4
Shaughnessy M. - Cho Y.J. 1 1,35
Stavanger - Bergen 1 1,2
AKO 2,2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
KUPON 3 Czechy-Holandia 1.36 1 Aachen-Alkmaar. 2.10 2 Fenerb.-Saragossa. 1.85 1 Nurnberg-Hamburg 1.17 10 AKO: 6.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> PROFESJONAL Okan nie mozecie zagrac Fenerbahce i AZ bo my mamy to na kuponie poza tym nie mozecie powtorzyc 2 tych samych typow na jednym kuponie.. tak wiec musicie poprawidf kupon nr 2 i 3 bo beda nie wazne.. Po pierwsze na drugim kuponie mamy mecz Ukraina-Holandia a na trzecim Czechy-Holandia wiec nie wiem o jakiego meczu powtórzenie chodzi... Po drugie z tego co czytałem regulamin mozna podawac ten sam mecz co przeciwnicy ale inny typ. Wy daliście Fenerbace-Saragossa 1X a my 1 tak samo Aachem - Alkmaar wy daliscie X2 a my 2. Tak więc nie ma mowy o powtórzeniu tutaj żadnego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wypowiedz Anjaya dotyczące powtórzeń typów: A teraz do rzeczy: Pewnie będzie się to pytanie przewijało gdzieś, a nie zapisałem tego w regulaminie.. tak więc: Nie można powtórzyć typu przeciwnika oraz typu który się zagrało już na jednym ze swoich poprzednich kuponów! Można podać to samo spotkanie, ale inny typ, czyli jak na jednym kuponie ktoś ma postawione na 1X.. to na drugim może zagrać ten mecz ale typując: 1, X2, X, under, over.. itd, oby nie 1X. Pozdrawiam i wyższej skuteczności życzę. P.S. Prosiłbym o to aby na początku każdego tematu był cały regulamin, aby nie było problemów z szukaniem zmian regulaminu w poszczególnych postach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał
Ronni & Lopez
Kupon 2 (profi)
Hanmann-Llorda-1-1.25 Ljubicic-Schalken-1-1.38 Fenerb.-Saragossa-1x-1.16 Halden-Stjernen-x2-1.11
AKO: 2.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał
Ronni & Lopez
Kupon 2 (profi)
Aachen-Alkmaar-x2-1.25 Myskina-Golovin-1-1.35 Portugalia-Wegry-1-1.26 Treviso-Varese-1x-1.11
AKO: 2.36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał
Ronni & Lopez
Kupon [color:"red"] 333333333(dla okana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) [/color] (profi)
Aachen-Alkmaar-x2-1.25 Myskina-Golovin-1-1.35 Portugalia-Wegry-1-1.26 Treviso-Varese-1x-1.11
AKO: 2.36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Dampan & Globus - Katowiczanin & Citizen
Dampan& Globus strzał 2 <expekt>
Portugal - Hungary Futsal ponizej 6.5 goli 1.80 Dupuis - Spadea V 2 1.30
Ako: 2.34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|