Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jul 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 13
LM02$ 11.09.04 20:45 Wisła Kraków - Reaal Madryt ( over 2.5 ) 1.62 gamebookers - PanPawelek 4/5

Wisła Kraków w trzeciej rundzie ligi mistrzów trafiła na Real Madryt . Ciężko jest mi wytypować wynik tego spotkania , gdyż przewaga królewskich wydaje sie być miażdżąca , ale będe kibicować wiślakom . Dlatego idealnym typem wydaje się over 2.5 . Wisła Kraków w tym sezonie znajduje sie w bardzo wysokiej formie oczym swiadczą doskonałe wyniki w lidze wygrana : 5:1 z Górnikiem Łęczną oraz 4:0 z warszawska Polonią , dodając do tego wyniik z poprzedniej rundy elminacji do ligi mistrzów 8:2 i 3:0 z Georgią Tibilisi nie ma najmniejszych watpliwości , że z atakiem i strzelaniem bramek krakowianie nie maja zadnych problemów . Teraz realny przebieg meczu z królewskimi . Moim zdaniem na początku wiślacy będa przestraszeni , minie trochę czasu za nim zaczna grac spokojnie , ale do tego czasu może stać się najgorsze , że straca bramke i wszystyko sie rozsypie . Real Madryt do druzyna naszpikowana galaktycznymi piłkarzami : Ronaldo i Raul , w obwodzie jest Morientes , w pomocy Zidane , Figo i trochę himeryczny David Beckham , poza tym Roberto Carlos taka siła napędowa to marzenie wszystkich kibiców . Sezon w hiszpanii jeszcze nie wystartował , ale o strzelanie bramek Realowi nie powinno być trudno , gdyż nie ulega najmniejszej wątpliwosci , że zarówno nasza reprezentacja jak i polskie druzyny nie stanowią silnego kolektywu jezeli chodzi o defensywe . Reasumując : Galaktyczni piłkarze Realu , kontra nie najlepsza obrona krakowian . Zurawski i Frankowski kontra obrona Realu , której ostatnia deska ratunkową ma być Walter Samuel , według mnie obejrzymy sporo bramek .

Pozdrawiam Nieznajomy , zmieniłem nick , bo zgubiłem haslo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

edytowałem wiadomośc , bo zgodnie z moją głupią tradycja zapomnialem o stawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał PanPawełek:
[qb]LM02$ 11.09.04 20:45 Wisła Kraków - Reaal Madryt ( over 2.5 ) 1.62 gamebookers - PanPawelek 4/5

Wisła Kraków w trzeciej rundzie ligi mistrzów trafiła na Real Madryt . Ciężko jest mi wytypować wynik tego spotkania , gdyż przewaga królewskich wydaje sie być miażdżąca , ale będe kibicować wiślakom . Dlatego idealnym typem wydaje się over 2.5 . Wisła Kraków w tym sezonie znajduje sie w bardzo wysokiej formie oczym swiadczą doskonałe wyniki w lidze wygrana : 5:1 z Górnikiem Łęczną oraz 4:0 z warszawska Polonią , dodając do tego wyniik z poprzedniej rundy elminacji do ligi mistrzów 8:2 i 3:0 z Georgią Tibilisi nie ma najmniejszych watpliwości , że z atakiem i strzelaniem bramek krakowianie nie maja zadnych problemów . Teraz realny przebieg meczu z królewskimi . Moim zdaniem na początku wiślacy będa przestraszeni , minie trochę czasu za nim zaczna grac spokojnie , ale do tego czasu może stać się najgorsze , że straca bramke i wszystyko sie rozsypie . Real Madryt do druzyna naszpikowana galaktycznymi piłkarzami : Ronaldo i Raul , w obwodzie jest Morientes , w pomocy Zidane , Figo i trochę himeryczny David Beckham , poza tym Roberto Carlos taka siła napędowa to marzenie wszystkich kibiców . Sezon w hiszpanii jeszcze nie wystartował , ale o strzelanie bramek Realowi nie powinno być trudno , gdyż nie ulega najmniejszej wątpliwosci , że zarówno nasza reprezentacja jak i polskie druzyny nie stanowią silnego kolektywu jezeli chodzi o defensywe . Reasumując : Galaktyczni piłkarze Realu , kontra nie najlepsza obrona krakowian . Zurawski i Frankowski kontra obrona Realu , której ostatnia deska ratunkową ma być Walter Samuel , według mnie obejrzymy sporo bramek .

Pozdrawiam Nieznajomy , zmieniłem nick , bo zgubiłem haslo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

edytowałem wiadomośc , bo zgodnie z moją głupią tradycja zapomnialem o stawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Statystyka to troche za malo, kurs 1.6 wcale zachecajacy nie jest.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 13
Wybacz , ale chyba nikt nie spodziewał sie , że to widowisko to będzie taka żenada ... no chyba iz masz inne zdanie ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał PanPawełek:
[qb]Wybacz , ale chyba nikt nie spodziewał sie , że to widowisko to będzie taka żenada ... no chyba iz masz inne zdanie ?[/qb]
jezeli dla ciebie wczorajszy mecz to zenada to....
:eek: :rolleyes:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Nie chce mówić że mecz z Wisłą to była żenada ale ja byłem bardzo rozczarowany meczem (stylem gry Wisły). Żenada to za mocne słowo - ale pasuje jak ulał do meczu Legii (i jej styl gry) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
No to co ja mam powiedzieć o LECHU jako kibic tej drużyny (nie mylić z fanatykiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - po prostu załamka - jak można podejść tak lekceważąco do meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - nie ma co tłumaczyć się kontuzjami skoro na początku ligi rezygnuje się z Mielcarskiego, który prezentował się chyba najlepiej z napastników LECHA - a teraz co? urazy Gajtkowskiego, Nawrocika i Reissa spowodowały, że został tylko Zakrzewski, lecz oczywiście kolejny sezon na HURRA optymistyczne i powielane są te same błędy z poprzednich sezonów - żadnych wniosków zarząd nie wyciąga z własnych błędów.

Chciałem postawić wczoraj na X2 lub handicap na LECHA - dobrze, że tego nie zrobiłem.

Jedno co z tego wyszło na dobre to to, że teraz na Bułgarskiej MUSZĄ strzelić 2 bramki, a to oznacza, że będą grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1