|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
no i niema bata żebyś tego nie zrozumiał teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
nom, szkoda że wygrała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
zawsze warto zainwestować te 1 euro przy niskich kursach rzędu 1.1 i w dół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Ja przed chwila zagralem back na remis JYP,kurs byl 3.6,postawilem 4e,a oni policzyli mi 10.40 minus prowizja,czy ja tu czegos nie rozumiem...dopiero zaczalem na betfair,wiec prosze o wyrozumialosc.....mecz jest juz rozliczony,ale wedlug mnie to powinno byc 14.4 minus prowizja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
jedyne logiczne wytłumaczenie jest takie że nie przyjeło ci całych 4 euro tylko 2,88 które było do obstawienia, reszta przesżło po kursie 3.6 na strone lay no ale nikt tego nie wzioł wiec obstawiłes tylko 2.88
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Patrzylem na ten zaklad w historii,i jest ze zagrane za 4 po 3.6,nie bylo innych uobowiazan.....ale teraz mam jeszcze ciekawiej...przed chwila zagralem Dymitrowa ze wygra za 5e, kurs 2.08,i moge wygrac 5.4 netto,...ale mam pod Simonem o ile to dobrze rozumiem na czerwono minus 10e,wiec normalne nic nie rozumiem,przeciez postawilem tylko 5...no musze to pwoli rozgrysc.....jest to jednak denerwujace,....albo ja nie umiem liczyc....przeciez za 5e powinienem wygrac przy tym kursie 5.16....a jesli przeszlo cos na lay to powinno byc mniej...i wtedy rozumiem strate po wygranej Simona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
No to jednak moja pomylka ,sprawdzilem w historii,i okazuje sie ze zagralem to dwa razy,chociaz jestem pewien ze za pierwszym razem anulowalem zaklad......no fajnie jest ......mam przynajmniej zajecie....hahaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Aha i rozumiem juz czemu mi sie niezgadza wygrana bo jak zauwazylem,2.08 to sredni kurs,wiec mogl byc wyzszy lub troche nizszy....troche zawracam glowe,ale nie chce sie w cos wpakowac dopoki tego nie skumam.....powodzonka wszstkim...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
za nim wszystko zrozumiesz graj na niskich typach, zebys poznał mechanizm a pozniej juz normalnie mogł obstawiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
W co sobie Bf leci? Mecz Everton - Caracas miał być "na żywo", a od rozpoczęcia meczu rynki są zawieszone? Według livescorów mecz trwa w najlepsze od prawie 20 minut. Oddadzą kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
nie, rozlicza tak jak sie zakladales przed spotkaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Jeśli w tak isposób rozliczą, to będzie to ostatnie skurwysyństwo bf na jakie sobie pozwolę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
niestety/ ale gorzej jak juz zaczynasz mecz na live (wiadomo ze liczysz kontrujesz itp) i nagle zawiecha ;/ za takie akcje zawsze uwazam ze powinny byc zwroty , moze inaczej bym gadał jakbym cos na takich zawieszonych spotkaniach zarobil ale jeszcze mi sie nie zdazyło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
To jest po prostu kpina. Stawiam na mecz, który ma być na żywo, po to, żeby pohandlować w trakcie meczu. Jeśli nie zrobią zwrotów, to był to mój ostatni zakład w bf. Wielka szkoda, ze póki co nei mają konkurencji z prawdziwego zdarzenia, ale może z czasem. Czego sobie i wszystkim zainteresowanym życzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
tu jeszcze nie ma placzu moim zdaniem bo nie grales LIVE tylko sie do tego szykowales gorzej jak juz jestes w trakcie gry ;-) krotko mowiac kazdy zaklad przyjety po rozpoczeciu zdarzenia powinien byc zwracany w momencie gdy jest zawiecha , z drugiej strony co maja robic z zakladami ktore juz rozliczyli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
co jest z mobilna cześcia bf? od kilku dni próbuje pobrać program i cały czas jest komunikat że strona jest chwilowo niedostepna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wpłacał ktoś ostatnio przez Neteller i dostał zwrot prowizji. Ja już czekam 2 dni i jak na razie nie zwrócili ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Pytanko - BF oferuje live video i na glownej podaja ze trzymaja portugalska (np dzis jest awizowane jako video Porto) . Tymczasem ja odkad pamietam nie widzialem nigdy tej ligi u nich , to tylko dla wybranych czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jestem już oficjalnie ograniczony przez Premium Charge. Od tego momentu, w tym tygodniu i następnym mogę postawić maksymalnie 15% mojego stanu konta po kursie 2. Każda stawka powyżej tej kwoty sprawi, że będę od wygranej z niej musiał zapłacić Premium Charge. A sytuacja może się jeszcze pogorszyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
@ZoRro za dobry jestes po prostu. Nie mozesz tak dobrze sobie radzic i tyle 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|