Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
hanele #2921527 18/02/2009 04:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
no i niema bata żebyś tego nie zrozumiał teraz grin

Bonus: Unibet
Boomber #2921560 18/02/2009 04:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
nom, szkoda że wygrała grin

hanele #2921585 18/02/2009 04:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
zawsze warto zainwestować te 1 euro przy niskich kursach rzędu 1.1 i w dół smile

hanele #2921589 18/02/2009 04:16
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Ja przed chwila zagralem back na remis JYP,kurs byl 3.6,postawilem 4e,a oni policzyli mi 10.40 minus prowizja,czy ja tu czegos nie rozumiem...dopiero zaczalem na betfair,wiec prosze o wyrozumialosc.....mecz jest juz rozliczony,ale wedlug mnie to powinno byc 14.4 minus prowizja...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
jedyne logiczne wytłumaczenie jest takie że nie przyjeło ci całych 4 euro tylko 2,88 które było do obstawienia, reszta przesżło po kursie 3.6 na strone lay no ale nikt tego nie wzioł wiec obstawiłes tylko 2.88

Boomber #2922116 18/02/2009 06:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Patrzylem na ten zaklad w historii,i jest ze zagrane za 4 po 3.6,nie bylo innych uobowiazan.....ale teraz mam jeszcze ciekawiej...przed chwila zagralem Dymitrowa ze wygra za 5e, kurs 2.08,i moge wygrac 5.4 netto,...ale mam pod Simonem o ile to dobrze rozumiem na czerwono minus 10e,wiec normalne nic nie rozumiem,przeciez postawilem tylko 5...no musze to pwoli rozgrysc.....jest to jednak denerwujace,....albo ja nie umiem liczyc....przeciez za 5e powinienem wygrac przy tym kursie 5.16....a jesli przeszlo cos na lay to powinno byc mniej...i wtedy rozumiem strate po wygranej Simona...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
No to jednak moja pomylka ,sprawdzilem w historii,i okazuje sie ze zagralem to dwa razy,chociaz jestem pewien ze za pierwszym razem anulowalem zaklad......no fajnie jest ......mam przynajmniej zajecie....hahaa

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Aha i rozumiem juz czemu mi sie niezgadza wygrana bo jak zauwazylem,2.08 to sredni kurs,wiec mogl byc wyzszy lub troche nizszy....troche zawracam glowe,ale nie chce sie w cos wpakowac dopoki tego nie skumam.....powodzonka wszstkim...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
za nim wszystko zrozumiesz graj na niskich typach, zebys poznał mechanizm a pozniej juz normalnie mogł obstawiac

Boomber #2922352 18/02/2009 07:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
W co sobie Bf leci? Mecz Everton - Caracas miał być "na żywo", a od rozpoczęcia meczu rynki są zawieszone? Według livescorów mecz trwa w najlepsze od prawie 20 minut.
Oddadzą kasę?

ozzy123 #2922549 18/02/2009 08:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
nie, rozlicza tak jak sie zakladales przed spotkaniem

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Jeśli w tak isposób rozliczą, to będzie to ostatnie skurwysyństwo bf na jakie sobie pozwolę.

ozzy123 #2922580 18/02/2009 08:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
niestety/ ale gorzej jak juz zaczynasz mecz na live (wiadomo ze liczysz kontrujesz itp) i nagle zawiecha ;/ za takie akcje zawsze uwazam ze powinny byc zwroty , moze inaczej bym gadał jakbym cos na takich zawieszonych spotkaniach zarobil ale jeszcze mi sie nie zdazyło grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
To jest po prostu kpina. Stawiam na mecz, który ma być na żywo, po to, żeby pohandlować w trakcie meczu. Jeśli nie zrobią zwrotów, to był to mój ostatni zakład w bf. Wielka szkoda, ze póki co nei mają konkurencji z prawdziwego zdarzenia, ale może z czasem. Czego sobie i wszystkim zainteresowanym życzę.

ozzy123 #2922634 18/02/2009 08:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
tu jeszcze nie ma placzu moim zdaniem bo nie grales LIVE tylko sie do tego szykowales gorzej jak juz jestes w trakcie gry ;-)
krotko mowiac kazdy zaklad przyjety po rozpoczeciu zdarzenia powinien byc zwracany w momencie gdy jest zawiecha , z drugiej strony co maja robic z zakladami ktore juz rozliczyli ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
co jest z mobilna cześcia bf? od kilku dni próbuje pobrać program i cały czas jest komunikat że strona jest chwilowo niedostepna frown

Boomber #2923322 18/02/2009 21:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

wpłacał ktoś ostatnio przez Neteller i dostał zwrot prowizji. Ja już czekam 2 dni i jak na razie nie zwrócili ...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Pytanko - BF oferuje live video i na glownej podaja ze trzymaja portugalska (np dzis jest awizowane jako video Porto) . Tymczasem ja odkad pamietam nie widzialem nigdy tej ligi u nich , to tylko dla wybranych czy jak ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jestem już oficjalnie ograniczony przez Premium Charge. Od tego momentu, w tym tygodniu i następnym mogę postawić maksymalnie 15% mojego stanu konta po kursie 2. Każda stawka powyżej tej kwoty sprawi, że będę od wygranej z niej musiał zapłacić Premium Charge. A sytuacja może się jeszcze pogorszyć.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
@ZoRro za dobry jestes po prostu. Nie mozesz tak dobrze sobie radzic i tyle smirk

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1