Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#291211 08/02/2005 21:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
Panowie a co powiecie na taki kupon z takimi meczykami
Denver Nuggets - Utah Jazz 1 1,25
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 1 1,25
Orlando Magic - Golden St. Warriors 1 1,10

mozna zagrac za wieksza "flote" ?? co Wy na to.
Prosze o opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Bonus: Unibet
#291212 08/02/2005 21:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
na dzis:
J.Richardson (-3,5) - G.Hill 1.85, ostatnie 4 mecze zawsze taki handi wchodzil, mysle ze dzis podobnie bedzie, a do tego mozna sie poemocjonowac

Oprocz tego jak to amkwish napisal, gram wlasnie over HT San Antonio-Charlotte, 89,5 powinni rzucic...
a do tego over w meczu Golden - Orlando
jak dla mnie dzis niespodzianka w Memphis, ale ja jednak asekuracyjnie i gram na +5 Minnesota, to narazie jesli chodzi o mecze ktore juz o 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i powodzenia

#291213 08/02/2005 21:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
CLE - TOR 2(+8,0)
co oznacza coś takiego???? jesli mozecie to napiszcie.

amkwish też słyszałem że Duncan ma dzisiaj nie grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i tak SA wygra tongue

Skoczek,ok niech sobie wygra,ale mnie nie dokładnie o samo ML chodziło.

Bez Duncana Spursi grają(grali/powinni grac) bardziej overowo,tak uważam i absencja grajka z Wysp ziewiczych jeszcze bardziej wzmacnia moja chec grania overa,to po pierwsze.
Po drugie : Bobki maja chyba jednak szanse na bardziej wyrównany mecz i w tej sytuacki WM 1-12 na Spurs powinien wejść.

#291214 08/02/2005 21:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
w Bobkach tez szpital i m.in. Okafor nie zagra - ja tam gram SAS -HC. pozdro!

#291215 08/02/2005 21:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Skoczek Cle - Tor 2(+8,0) oznacza, iż zakład wejdzie jeśli Toronto nie przegra 8 punktami lub wyżej. Jest to tak zwany handicap, czyli tak jakbyśmy dodali drużynie 8 punktów przed meczem...

Łobuziak nie wiem czy najbliżej ale ze Służewia masz Profa na Puławskiej, jadąc od Służewia zaraz za skrzyżowaniem z ulicą Dolną. Jest tam Prof a obok oczywiscie... STS


A teraz co do dzisiaj. Phoenix.. i to z handi w granicach -3. Licze na to, iz w druzynie Kings nie wszystko jeszcze bedzie poukladane, po kontuzjach Webbera, Stojakovicia, aby sprostac Suns. Kurs na Raptors zbyt wysoki, mozna znalezc ponad 4 i jak dla mnie zdecydowanie przeszacowany. Za małą stawke mozna sprobowac, a juz na pewno z handi +8...

Pozdrawiam
Dominik

#291216 08/02/2005 22:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jeśli ktoś ma jakiś ciekway link z newsami z któregoś z amerykańskich sportów, proszę o umieszczanie go w temacie dziennym... zostanie zweryfikowany i umieszczony w odpowiedznim miejscu... W temacie linki nie piszemy..

Pozdrawiam
Dominik

#291217 08/02/2005 23:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Jeśli ktoś ma jakiś ciekway link z newsami z któregoś z amerykańskich sportów, proszę o umieszczanie go w temacie dziennym... zostanie zweryfikowany i umieszczony w odpowiedznim miejscu... W temacie linki nie piszemy..

Pozdrawiam
Dominik


Ja czesto zaglądam na http://www.usatoday.com/sports/front.htm

#291218 09/02/2005 00:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
added <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#291219 09/02/2005 00:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Dzięki, mam jeszcze pytanie:
Gdzie można dziś zobaczyć wyniki nażywo, bo strona NBA nie wchodzi?
sory za te pytania

#291220 09/02/2005 00:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Piętro wyżej w dziale linki jest wszystko

#291221 09/02/2005 00:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Quote
Dzięki, mam jeszcze pytanie:
Gdzie można dziś zobaczyć wyniki nażywo, bo strona NBA nie wchodzi?
sory za te pytania

Np.

http://www.sportsline.com/nba/scoreboard

http://sports.yahoo.com/nba (GameChannel)


PiBET Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#291222 09/02/2005 00:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Dzięk, żeby tylko Niedźwiedzie nie przegrały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

#291223 09/02/2005 01:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
Quote
Quote
Jeśli ktoś ma jakiś ciekway link z newsami z któregoś z amerykańskich sportów, proszę o umieszczanie go w temacie dziennym... zostanie zweryfikowany i umieszczony w odpowiedznim miejscu... W temacie linki nie piszemy..

Pozdrawiam
Dominik


Ja czesto zaglądam na http://www.usatoday.com/sports/front.htm
a ja tutaj:http://www.nerisports.com/matchups/nba/511512.html

#291224 09/02/2005 07:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
no to zonk po raz ktorys tam, jak mi zaczna wchodzic mecze na under/over to zas inne ekipy dadza ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

mialem Clevland under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i zwyciestwa
Dnever <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
S.Antonio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Milwaukee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i Orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Co za pech, ak mozna przegrac z Golden State <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#291225 09/02/2005 07:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Kolejny dobry dzień - jeżeli chodzi o ilość trafień - jednak jakościowo znowu do bani. Brak sukcesu zawdzięczam końcówce spotkania SAC-PHO (a nie mogło być na odwrót?).
Ogólnie zagrałem 3 spotkania po normalnych stawkach (typy konkursowe) i w rozpisie 2z3. Grałem to dość grubo (jak dla mnie) i niepotrzebnie po klęsce w pierwszej odsłonie ULEB-a (porażka Dynama - totalny shit) pozwoliłem sobie na nonszalancję i zagrałem jaszecze jedno zdarzenie za 2xfull stake - właśnie nieszczęsne Sacramento (Kozły i Misie bez mydła!) - i stąd pomimo 5 trafnych typów ten jeden zaważył, że nockę zaliczam do niezbyt udanych. Gdyby (znowu gdybanie!) Królowie (można ich było zagrać +3,0) nie sp...... końcówki, dziś byłbym "very happy" - ale nie jestem. Dosyć juz biadolenia dziś nowy dzień i nowe spotkania. Jedno jest pewne NBA zaczęła się stabilizować. Zdecydowanie nie uważam, że wygrana GS w Orlando to niespodzianka - zresztą o tym pisałem już wczoraj.
Wilki potwierdziły swoją beznadziejną formę, a Kozły pokazały, że u siebie powalczą z każdym.
Musiałem se pogadać, co by mi troszkę ulżyło.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Najwyższy czas się ogarnąć i powrócić do sprawdzonego systemu grania singlami (to zdecydowanie się sprawdza), ale szybka chęć zysku ...?

#291226 09/02/2005 09:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
(..) SA zagra bez Duncana ale (..)oni ten mecz wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Over widzi mi się w Orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,(...) wole w tym meczu zagrać Over niż zwycięstwo Magic,bo mam nadzieję,że przegrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bardzo chciałbym aby niespodziankę dnia sprawiły Byki i uporały się z Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mega linia 226 w Sacramento ale ja się upre i będe grał over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />a do tego kto wygra ten mecz to nie mam przekonania, buki raczej faworyzują Suns. Sacramento rozegra drugi mecz w pełnym składzie tym razem przed własną publicznością i zapewne za wszelką cenę będą chcieli udowodnic Słońcom,które już raz pokaonali, kto jest najlepszy w Pacific Division. Jednak im się nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Po dwuch dniach tego tygodnia ciesze się jak małe dziecko a po dzisiejszym to już szczególnie. Wszysatkie moje typy i nadzieje na tą noc zostały zrealizowane (z wyjątkiem może wygranej Sacramento.
Mam nadzieję, że świadczy to o stabilizacji NBA i oby tak dalej.
Szczegulnie cieszy mnie wygrana Byków bo świadczy to otym,że o PO jest spokojnie w ich zasięgu, a także porażka Orlando - dziadów wykręcających zonki na lewo i prawo.

Last edited by stypa; 09/02/2005 09:45.
#291227 09/02/2005 12:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A ja po dzisiejszej nocy troszkę zniesmaczony występem Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Liczyłem na sporo lepsza gre. Musze zobaczyc skróty co oni tam odwalili. No i Phoenix, typ konkursowy ML bez pudła, ale już spread nie wszedł. Szkoda...Po waszych opiniach miałem jeszcze zagrane S.A. -8,5 i się cieszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gratulacje stypa za świetne 2 dni... oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#291228 09/02/2005 13:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
Phoenix Suns u Sacramento Kings (Spread) Phoenix Suns -3 Sacramento Kings +3 125-123 wrrr
San Antonio Spurs u Charlotte Bobcats (Spread) San Antonio Spurs -8,5 San Antonio Spurs -8,5
Golden State Warriors u Orlando Magic (Spread) Golden State Warriors +11 Golden State Warriors +11
New Orleans Hornets u Seattle SuperSonics (Totals) Over 189 Over 189

stawka 81 kurs 12.35 mozliwa wygrana 1000


2 punkciory ... jeden do tez niezlej wygranej.... kuurka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> szkoda szkoda

pozdro

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1