"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#291276 08/02/2005 14:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Tomaszekniezle dokładnie tak, ale na mnie się nie powołuj jakby coś nie grało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#291277 08/02/2005 14:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
Ja to nie wime mlody,chcialbym Ci pomoc ale nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale w mojej sprawie jest tak jak napisales i tak jak ja myslalem juz mi wszystko policzyli cwaniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe

#291278 08/02/2005 14:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
witam

co w sytacji kiedy over mi wszedl po dogrywce regulamin maja zawily wydawalo mi sie ze powinien byc zwrot a oni uznali kupon czasem sie nie pomylili ?


mecz NJ-PHI over dopiero w dogrywce padl

#291279 08/02/2005 15:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Quote
Już wszystko działa no ale rozliczenia z nocy jak nie było tak nie ma. Na szczęście jakieś ostatki gotówki jeszcze są więc można grać.

#291280 08/02/2005 15:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Kurde a mnie nadal nie działa, co jest grane?

#291281 08/02/2005 15:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Quote
witam

co w sytacji kiedy over mi wszedl po dogrywce


już mi też zaczynają rozliczać, wynika z tego, że wszystko (tak powyżej/poniżej jak i handi) liczą po ewentualnej dogrywce
szkoda tej Phili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#291282 08/02/2005 15:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
już mi też zaczynają rozliczać, wynika z tego, że wszystko (tak powyżej/poniżej jak i handi) liczą po ewentualnej dogrywce
szkoda tej Phili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/quote]


Zakłady na ilość punktów, zostają uznane za ważne i kurs ustalony jest do 1.00, jeżeli zespoły osiągną wynik remisowy.
.......... tylko czym sie rozni na ilosc pkt od powyzej ponizej ? ................. reg Expekt
Zakłady na powyżej/poniżej, zostają ustalone do kursu 1.00 jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonych w zakładzie.


dziwne torche akurat bym nie anrzekal bo by weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#291283 08/02/2005 15:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
800-461-1226
Chce sie zapytac do jakiego kraju jest numer tego faks,poniewaz pytali sie mnie na poczcie.Prosze o szybka odpowiedz.
Albo tego drugiego numeru

#291284 08/02/2005 15:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Ciekawa sprawa, bo Expekt w Niemczech normalnie dziala. Wlasnie rozmawialem ze znajomym.

#291285 08/02/2005 17:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
kiedys jaja byly, bo expekt nie dzialal bodajze jakies 4 dni Wlaczal sie na 5 minut a oferta byla wtedy bardzo bardzo bardzo skromna. Ciagle tylko przekladali date ponownego uruchomienia

a w tym czasie na forum powstało 6 nowych tematów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#291286 08/02/2005 17:14
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
Chodzi aż miło.

#291287 08/02/2005 17:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
800-461-1226
Chce sie zapytac do jakiego kraju jest numer tego faks,poniewaz pytali sie mnie na poczcie.Prosze o szybka odpowiedz.
Albo tego drugiego numeru

O ile dobrze pamietam to jest to Malta.

#291288 08/02/2005 19:29
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
po jakim czasie wplywa kasa do expekta z inteligo przelewem bankowym ??

#291289 08/02/2005 19:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
do 48 godz.

#291290 08/02/2005 19:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Chodzi aż miło.
a mi nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#291291 08/02/2005 20:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Quote
do 48 godz.

wlasnie dlatego sie wqrzam powoli bo minelo 48h wczesniej juz dawno mialem a teraz pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kase przelalem w niedziele wieczorem wiec myslalem ze bedzie w pon. o 19 jak zawsze a tu do tej pory , moglem gdzies indziej wplacic ale juz za pozno, trzeba czekac a jutro polska mi ucieknie heh

#291292 08/02/2005 20:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
CZY KTOŚ WYPŁACAŁ DZIŚ KASKE Z EXPEKTA NA INTELIGO BO MI NIE CHCE ZATWIERDZIĆ I NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI . JEŚLI KTOŚ ZNA PRZYCZYNE TEGO PROSZE NAPISAĆ

#291293 08/02/2005 20:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
W nocy mieli jakąś przerwętechniczną i chyba mają opóźnienie w ksiegowaniu kasy-bo i zaklady niewszystkie rozliczone.

#291294 08/02/2005 21:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
dzieki za odpowiedz może jutro bedzie działać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#291295 08/02/2005 21:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Quote
CZY KTOŚ WYPŁACAŁ DZIŚ KASKE Z EXPEKTA NA INTELIGO BO MI NIE CHCE ZATWIERDZIĆ I NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI . JEŚLI KTOŚ ZNA PRZYCZYNE TEGO PROSZE NAPISAĆ

Tak ja dzisiaj zlecałem wypłate o 16.30 i zatwierdzili.Jutro juz bede miał na koncie oczywiscie w inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro 4all

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1