|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Tomaszekniezle dokładnie tak, ale na mnie się nie powołuj jakby coś nie grało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30 |
Ja to nie wime mlody,chcialbym Ci pomoc ale nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale w mojej sprawie jest tak jak napisales i tak jak ja myslalem juz mi wszystko policzyli cwaniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
witam
co w sytacji kiedy over mi wszedl po dogrywce regulamin maja zawily wydawalo mi sie ze powinien byc zwrot a oni uznali kupon czasem sie nie pomylili ?
mecz NJ-PHI over dopiero w dogrywce padl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Już wszystko działa no ale rozliczenia z nocy jak nie było tak nie ma. Na szczęście jakieś ostatki gotówki jeszcze są więc można grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Kurde a mnie nadal nie działa, co jest grane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
witam
co w sytacji kiedy over mi wszedl po dogrywce już mi też zaczynają rozliczać, wynika z tego, że wszystko (tak powyżej/poniżej jak i handi) liczą po ewentualnej dogrywce szkoda tej Phili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
już mi też zaczynają rozliczać, wynika z tego, że wszystko (tak powyżej/poniżej jak i handi) liczą po ewentualnej dogrywce szkoda tej Phili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/quote]
Zakłady na ilość punktów, zostają uznane za ważne i kurs ustalony jest do 1.00, jeżeli zespoły osiągną wynik remisowy. .......... tylko czym sie rozni na ilosc pkt od powyzej ponizej ? ................. reg Expekt Zakłady na powyżej/poniżej, zostają ustalone do kursu 1.00 jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonych w zakładzie.
dziwne torche akurat bym nie anrzekal bo by weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
|
|
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628 |
800-461-1226 Chce sie zapytac do jakiego kraju jest numer tego faks,poniewaz pytali sie mnie na poczcie.Prosze o szybka odpowiedz. Albo tego drugiego numeru
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Ciekawa sprawa, bo Expekt w Niemczech normalnie dziala. Wlasnie rozmawialem ze znajomym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
kiedys jaja byly, bo expekt nie dzialal bodajze jakies 4 dni Wlaczal sie na 5 minut a oferta byla wtedy bardzo bardzo bardzo skromna. Ciagle tylko przekladali date ponownego uruchomienia a w tym czasie na forum powstało 6 nowych tematów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
800-461-1226 Chce sie zapytac do jakiego kraju jest numer tego faks,poniewaz pytali sie mnie na poczcie.Prosze o szybka odpowiedz. Albo tego drugiego numeru O ile dobrze pamietam to jest to Malta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
po jakim czasie wplywa kasa do expekta z inteligo przelewem bankowym ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
a mi nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
wlasnie dlatego sie wqrzam powoli bo minelo 48h wczesniej juz dawno mialem a teraz pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kase przelalem w niedziele wieczorem wiec myslalem ze bedzie w pon. o 19 jak zawsze a tu do tej pory , moglem gdzies indziej wplacic ale juz za pozno, trzeba czekac a jutro polska mi ucieknie heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
CZY KTOŚ WYPŁACAŁ DZIŚ KASKE Z EXPEKTA NA INTELIGO BO MI NIE CHCE ZATWIERDZIĆ I NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI . JEŚLI KTOŚ ZNA PRZYCZYNE TEGO PROSZE NAPISAĆ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54 |
W nocy mieli jakąś przerwętechniczną i chyba mają opóźnienie w ksiegowaniu kasy-bo i zaklady niewszystkie rozliczone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
dzieki za odpowiedz może jutro bedzie działać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
CZY KTOŚ WYPŁACAŁ DZIŚ KASKE Z EXPEKTA NA INTELIGO BO MI NIE CHCE ZATWIERDZIĆ I NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI . JEŚLI KTOŚ ZNA PRZYCZYNE TEGO PROSZE NAPISAĆ Tak ja dzisiaj zlecałem wypłate o 16.30 i zatwierdzili.Jutro juz bede miał na koncie oczywiscie w inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro 4all
|
|
|
Link skopiowany do schowka