Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#291336 17/02/2005 14:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
wiecie moze o co chodzi-stronka expektu chodzi ladnie do momentu kiedy sie loguje. wtedy zaczyna wariowac i nie wlazi mi na moje konto.
jakis spec od kompuf- co mam robic?

Bonus: Unibet
#291337 17/02/2005 16:32
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Sprawdź pomoc-internet explorer informacje- siła szyfrowania 128powinna być na 64 moze nie logowac

#291338 17/02/2005 16:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
dzieki za rade tylko jak to zrobic bo jestem laikiem komputerowym

#291339 17/02/2005 16:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
jak otworzysz strone, wejdz:
Nrzedzia -> Opcje internetowe -> Prywatnosc -> i ustwaw suwak na poziom niski do

dodatkowo mozesz:
narzedzia -> Opcje internetowe -> zabezpieczenia -> i ustawic internet na srednio-niski
powodzenia

#291340 17/02/2005 19:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
dziekuwa za fatyge, ale dalej nie dziala.
caly szkopul ze nigdy tak wczesniej sie nie dzialo a nic nie zmienialem.no nic

#291341 18/02/2005 11:11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
zainstaluj opere polecam

#291342 19/02/2005 08:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie?

#291343 19/02/2005 09:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
Quote
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie?

Zazwyczaj trwa to 2-3 dni max.

Pozdrawiam

#291344 19/02/2005 09:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
Quote
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie?

Zazwyczaj trwa to 2-3 dni max.

Pozdrawiam
Ja czekalem 8 dni.

#291345 19/02/2005 09:14
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
poczta rządzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#291346 20/02/2005 11:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
Quote
Quote
Quote
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie?

Zazwyczaj trwa to 2-3 dni max.

Pozdrawiam
Ja czekalem 8 dni.

Jeżeli chodzi o mnie wpłacałem dwa razy przez poczte, we wtorek rano przelewałem kase... raz miałem już pieniądze w czwartek wieczorem a drugi raz w piątek rano.

możliwe że miałem sporo szczęścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#291347 20/02/2005 12:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
ja wplacilem w sobote wieczorem i rano we wtorek kaska byla na koncie ( w weekendy nie robia przelewow) takze 2 dni

#291348 20/02/2005 13:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
wyplacal ktos ostnio na dniach z Expekt pieniadze ?
ja poczekaniu 5 dni napisalem i otrzymalem info ze maja opoznienia w wyplatach i mam zcekac jeszce kilka dni



czaja

#291349 20/02/2005 13:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
Jak wpłacałem w srode to dotarly wczoraj przed poludniem.

#291350 21/02/2005 19:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
zrobilem wyplate na moje konto bankowe tylko ze konto jest na nazwisko z "Ś" a w moich danych na expekcie jest zamiast "Ś" - "S"... czy to bedzie jakis problem ?

#291351 21/02/2005 19:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
zrobilem wyplate na moje konto bankowe tylko ze konto jest na nazwisko z "Ś" a w moich danych na expekcie jest zamiast "Ś" - "S"... czy to bedzie jakis problem ?

Pisałem kiedyś do nich z pytaniem czy jeśli zrobiłem błąd w podawaniu danych przy rejestracji to czy mogą to zmienić. Odpisali, żebym podał ID, jaki zrobiłem błąd i na jakie mają zmienić. Ewentualnie mogą prosić o skan dowodu.

#291352 21/02/2005 20:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 9
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 9
Czy wam tez padl expekt?

#291353 21/02/2005 20:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
M
mg1 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
Mysle ze nie powinno byc, ja we wszystkich bukach podaje swoje dane bez polskich znakow. Do tej pory nie mailem z tym problemow zarowno przy wplatach jak wyplatach. Choc wiadomo buki czasmi czepiaja sie o takie rzeczy ze glowa boli.

#291354 21/02/2005 20:08
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
PADŁ

#291355 21/02/2005 21:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
no dobra a skad oni wiedza na kogo jest konto bankowe ? Jesli podaje tylko nr konta ?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1