|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
wiecie moze o co chodzi-stronka expektu chodzi ladnie do momentu kiedy sie loguje. wtedy zaczyna wariowac i nie wlazi mi na moje konto. jakis spec od kompuf- co mam robic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
Sprawdź pomoc-internet explorer informacje- siła szyfrowania 128powinna być na 64 moze nie logowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
dzieki za rade tylko jak to zrobic bo jestem laikiem komputerowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
jak otworzysz strone, wejdz: Nrzedzia -> Opcje internetowe -> Prywatnosc -> i ustwaw suwak na poziom niski do
dodatkowo mozesz: narzedzia -> Opcje internetowe -> zabezpieczenia -> i ustawic internet na srednio-niski powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
dziekuwa za fatyge, ale dalej nie dziala. caly szkopul ze nigdy tak wczesniej sie nie dzialo a nic nie zmienialem.no nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
|
|
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628 |
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484 |
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie? Zazwyczaj trwa to 2-3 dni max. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie? Zazwyczaj trwa to 2-3 dni max. Pozdrawiam Ja czekalem 8 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
poczta rządzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484 |
Wpłaciłem kase na poczcie w srode rano,kiedty moge sie jej spodziewac na koncie? Zazwyczaj trwa to 2-3 dni max. Pozdrawiam Ja czekalem 8 dni. Jeżeli chodzi o mnie wpłacałem dwa razy przez poczte, we wtorek rano przelewałem kase... raz miałem już pieniądze w czwartek wieczorem a drugi raz w piątek rano. możliwe że miałem sporo szczęścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
ja wplacilem w sobote wieczorem i rano we wtorek kaska byla na koncie ( w weekendy nie robia przelewow) takze 2 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50 |
wyplacal ktos ostnio na dniach z Expekt pieniadze ? ja poczekaniu 5 dni napisalem i otrzymalem info ze maja opoznienia w wyplatach i mam zcekac jeszce kilka dni
czaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
|
|
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628 |
Jak wpłacałem w srode to dotarly wczoraj przed poludniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
zrobilem wyplate na moje konto bankowe tylko ze konto jest na nazwisko z "Ś" a w moich danych na expekcie jest zamiast "Ś" - "S"... czy to bedzie jakis problem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
zrobilem wyplate na moje konto bankowe tylko ze konto jest na nazwisko z "Ś" a w moich danych na expekcie jest zamiast "Ś" - "S"... czy to bedzie jakis problem ? Pisałem kiedyś do nich z pytaniem czy jeśli zrobiłem błąd w podawaniu danych przy rejestracji to czy mogą to zmienić. Odpisali, żebym podał ID, jaki zrobiłem błąd i na jakie mają zmienić. Ewentualnie mogą prosić o skan dowodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253 |
Mysle ze nie powinno byc, ja we wszystkich bukach podaje swoje dane bez polskich znakow. Do tej pory nie mailem z tym problemow zarowno przy wplatach jak wyplatach. Choc wiadomo buki czasmi czepiaja sie o takie rzeczy ze glowa boli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
no dobra a skad oni wiedza na kogo jest konto bankowe ? Jesli podaje tylko nr konta ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka