|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 39 |
jak tak czytam ten temat to zaczynam odnosic wrazenie ze ten expekt to zwykle dziady! piszecie ze zwroty porobili a jak ja kiedys na live zagralem ze nie padna bramki jak sie okazalo po fakcie w momencie gdy bylo juz 1-0 to rozliczyli szybciutko i po sprawie! ja tam nie zbiednialem duzo ale trzeba sie jakichs zasad kurwa trzymac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
cze mam pytanie ile trwa przelaw kasy na moje konto w expecie i czy można to przyspieszyć np.skan dowodu wpłaty lub coś takiego.Wysłałem kase w piątek wieczorem kiedy dojdzie? elo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
poniedzialek 19-20 bedziesz mial
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
[color:"green"] jeżeli chodzi o wpłaty i wypłaty do expekt jest jednym z najlepszych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ale reszta wygląda już dużo dużo gorzej (choćby bardzo uboga oferta), dlatego tak szybko z nich zrezygnowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
mam podobny problem co kolega z poprzedniej storny. Tez nie moge sie dzisiaj zalogowac na expekt. Znaczy loguje sie chwile pokazuje moje konto i za 3 sek. sie automatycznie wylogowuje... uzywam IE - ktos wie od czego ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
mam to samo, wylogowuje mnie po kilkunastu minutach i pozostaje tylko nazwa uzytkownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
ok juz dzisiaj dziala ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
Kurde dlaczego w expekcie nie mozna laczyc ze soba oferty na oscary ?? wszedzie mozna polaczyc a expekt tylko single dopuszcza do gry !!!! lekka bzdura
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Kiwi , z tego co wiem to mozna laczyc TYLKO w profku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
no w betandwin tez mozna chbya laczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
W B&W nie mozna bylo laczyc. Wiem bo chcialem grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Expekt to mega debile. Zrobili konkurs i oto jak chce zagrac zaklad to pojawia sie cos takiego:
Suma na zakład przewyższa maksymalny poziom stawki ustalony dla zakładów na cały tydzień.
Co to ma byc???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jest limit 7000zl na tydzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tzn tych wirtualnych 7000, wiem bo sam chcialem zagrac za 10000 i nie przeszlo, ale 7000 sie dalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Ale o tym limicie nic nie pisze, a poza tym co to za konkurs jak mozna grac za 7000 a daja 10000. Expekt rulezzzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Mogli dac po 1000 i sprawa oczywista, a tak w d... mam taki konkurs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Moim zdaniem wsyzscy pracownicy/właściciele expektu poprostu nie kupują w MediaMarkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A z Tym limitem to już też mega LOL ,nie wiem jak można unich grać... Gdyby taki baw też się dobrze postarał z programem partnerskim by tez miał niezłą rzesze fanów,niestety expekt moim zdaniem jest jednym z lepszych buków w PP i przez to tak wiele stron wciska nam kit... Moim zdaniem w tych wszystkich reklamach PP Expektu powinno być " Najuboższa oferta " a nie najbogatsza. Muszę przyznać racje tym którzy twierdzą że wpłaty i wypłaty są szybkie ale te dwie rzeczy im wychodzą,co nie sa aż tak ważne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
W ciagu tygodnia mozesz 7000 postawic - tak to rozumiem, na razie zagralem za 7000 jak wejdzie to sprobuje jeszcze dzis drugi kupon to okaze sie czy 7000 to limit na tydzien czy na zaklad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Nie wiem o jakich limitach mówicie Panowie ale ja swego czasu robiłem u nich kupony ze stawką 10000zł nawet 5 takich kuponów w tygodniu i nie robili mi limitów, zawsze część stawki pobierali od razu ale pozostałą część zawsze akceptowali. Uważam ze pod względem limitów to są ok a także jako całość.
|
|
|
Link skopiowany do schowka