Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#291396 25/02/2005 22:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 39
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 39
jak tak czytam ten temat to zaczynam odnosic wrazenie ze ten expekt to zwykle dziady! piszecie ze zwroty porobili a jak ja kiedys na live zagralem ze nie padna bramki jak sie okazalo po fakcie w momencie gdy bylo juz 1-0 to rozliczyli szybciutko i po sprawie! ja tam nie zbiednialem duzo ale trzeba sie jakichs zasad kurwa trzymac!

Bonus: Unibet
#291397 25/02/2005 22:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
cze mam pytanie ile trwa przelaw kasy na moje konto w expecie i czy można to przyspieszyć np.skan dowodu wpłaty lub coś takiego.Wysłałem kase w piątek wieczorem kiedy dojdzie?
elo

#291398 25/02/2005 22:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
poniedzialek 19-20 bedziesz mial

#291399 25/02/2005 22:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
[color:"green"] jeżeli chodzi o wpłaty i wypłaty do expekt jest jednym z najlepszych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ale reszta wygląda już dużo dużo gorzej (choćby bardzo uboga oferta), dlatego tak szybko z nich zrezygnowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#291400 25/02/2005 23:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
mam podobny problem co kolega z poprzedniej storny. Tez nie moge sie dzisiaj zalogowac na expekt. Znaczy loguje sie chwile pokazuje moje konto i za 3 sek. sie automatycznie wylogowuje... uzywam IE - ktos wie od czego ??

#291401 25/02/2005 23:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
mam to samo, wylogowuje mnie po kilkunastu minutach i pozostaje tylko nazwa uzytkownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#291402 26/02/2005 10:18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
zjobany expekt proste

#291403 26/02/2005 16:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
ok juz dzisiaj dziala ;-)

#291404 27/02/2005 18:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Kurde dlaczego w expekcie nie mozna laczyc ze soba oferty na oscary ?? wszedzie mozna polaczyc a expekt tylko single dopuszcza do gry !!!! lekka bzdura

#291405 27/02/2005 18:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kiwi , z tego co wiem to mozna laczyc TYLKO w profku.

#291406 27/02/2005 18:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
no w betandwin tez mozna chbya laczyc

#291407 27/02/2005 22:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
W B&W nie mozna bylo laczyc. Wiem bo chcialem grac.

#291408 01/03/2005 20:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Expekt to mega debile. Zrobili konkurs i oto jak chce zagrac zaklad to pojawia sie cos takiego:

Suma na zakład przewyższa maksymalny poziom stawki ustalony dla zakładów na cały tydzień.

Co to ma byc???

#291409 01/03/2005 20:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jest limit 7000zl na tydzien.

#291410 01/03/2005 21:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tzn tych wirtualnych 7000, wiem bo sam chcialem zagrac za 10000 i nie przeszlo, ale 7000 sie dalo.

#291411 01/03/2005 21:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Ale o tym limicie nic nie pisze, a poza tym co to za konkurs jak mozna grac za 7000 a daja 10000. Expekt rulezzzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#291412 01/03/2005 21:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Mogli dac po 1000 i sprawa oczywista, a tak w d... mam taki konkurs...

#291413 01/03/2005 21:08
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Moim zdaniem wsyzscy pracownicy/właściciele expektu poprostu nie kupują w MediaMarkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A z Tym limitem to już też mega LOL ,nie wiem jak można unich grać... Gdyby taki baw też się dobrze postarał z programem partnerskim by tez miał niezłą rzesze fanów,niestety expekt moim zdaniem jest jednym z lepszych buków w PP i przez to tak wiele stron wciska nam kit... Moim zdaniem w tych wszystkich reklamach PP Expektu powinno być " Najuboższa oferta " a nie najbogatsza. Muszę przyznać racje tym którzy twierdzą że wpłaty i wypłaty są szybkie ale te dwie rzeczy im wychodzą,co nie sa aż tak ważne...

#291414 01/03/2005 21:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
W ciagu tygodnia mozesz 7000 postawic - tak to rozumiem, na razie zagralem za 7000 jak wejdzie to sprobuje jeszcze dzis drugi kupon to okaze sie czy 7000 to limit na tydzien czy na zaklad.

#291415 01/03/2005 21:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Nie wiem o jakich limitach mówicie Panowie ale ja swego czasu robiłem u nich kupony ze stawką 10000zł nawet 5 takich kuponów w tygodniu i nie robili mi limitów, zawsze część stawki pobierali od razu ale pozostałą część zawsze akceptowali. Uważam ze pod względem limitów to są ok a także jako całość.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1