Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#291456 09/03/2005 17:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
DLACZEGO!!!


Dlaczego temat expekt-zlodzieje po 4 czy 5 postach jest zamkniety i juz tam sie nie mozna udzielac?

Posluchaj Conrad!

Od dawien dawna WSZYSCY juz wiedza ze nienawidzisz expektu i w kolko o tym piszesz.
Ok twoja sprawa, ale to sie powoli robi nudne.
Tyle ludzi gra w expekcie i jakos ich nie okradaja, ja wyplacalem duze sumy od nich wiele razy i zawsze bylo ok, a jak tylko temat o expekcie to w kolko piszesz expekt zlodzieje najgorszy buk itd, to ze ty miales z nimi zle doswiadczenia nie znaczy ze ten buk to najgorsze gowno, bo sam na pewno znasz jakies gorsze, gdzie kasa znika albo po wyplacie w ogole nie dochodzi.
Wiec PROSZE cie naprawde uprzejmie, przestan juz w kazdym temacie wypisywac ze expekt to expekt tamto.
Pojedyncze przypadki nie moga tworzyc oceny buka, a ty chcesz taka wykreowac.
A jestem pewien ze wielu jest takich co maja dobre dosw z expektem.

Trzymaj sie cieplo i wyluzuj

Bonus: Unibet
#291457 09/03/2005 20:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Siemaaa

Graliscie skoki dzis w Expekt ???

Pare Hauteameki-Malysz rozliczyli jako 2222

co za pajace..juz maila napsialem

#291458 09/03/2005 21:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Dlaczego temat expekt-zlodzieje po 4 czy 5 postach jest zamkniety i juz tam sie nie mozna udzielac?

A po kiego grzyba, za kazdymn razem jak kogos udupia ci oszusci ma byc zakladany nowy temat ?!!!
Jest temat expekt, wiec jest miejsce na wywody i zapytania na ich temat. Po pewnym czasie byla by cala strona wylacznie z tematami o jednym gora dwoch bukach.
Masz temat dotyczacy srexpekta gdzie sie wpisales, czyli nie jest zamkniet, wiec w czym masz problem ?!

#291459 09/03/2005 21:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
W sumie masz racje Lajkonik:)


Ale sie oburzyles, czy to wymaga az takich nerwow?
Bardziej mi lazilo o to ze Conrad w kolko walkuje zla opinie expekta no ale coz, pozdro.

#291460 09/03/2005 21:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111
member
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111
Quote
Siemaaa

Graliscie skoki dzis w Expekt ???

Pare Hauteameki-Malysz rozliczyli jako 2222

co za pajace..juz maila napsialem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


The slip " ýr 09/03/05 10:42" has been completed.

stake: 2400.00 PLN
odds: 1.40
lost

Wed 09/03/05 17:20 Matti Hautamäki - Adam Malysz:Best placed in Large Hill
(HS-127), Kuopio (FIN)
Ski Jumping bet: 1 result: 2 1.40


www.expekt.com [expekt.com] | support@expekt.com

He He... Ja mam to samo !!
Wysłałem już do support.poland@expekt.com o prawidłowe
rozliczenie kuponu.
Pewnie poczekamy parę dni....
POZDRAWIAM

#291461 09/03/2005 21:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Maverick7000 @
nie chcialem zeby to tak zabrzmialo jak mowisz, ale ton chyba byl jednak troche podobny do Twojej wypowiedzi.
Ja w kazdym badz razie mam takie samo zdanie o nich jak Conrad.

pozdrawiam

#291462 09/03/2005 21:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
mam nadzieje ze to szybo poprawią

#291463 09/03/2005 21:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Dobra lajkonik wyluzujmy sie, troche odbiegajac od tematu, wczoraj mnie tak przewialo ze leb mi pekamszykuje sie goraczka i moze juz jakies glupoty gadam, mi z expektem dobrze, zero problemow, no ale przypadek przypadkowi nierowny,jesli chodzi o ilosc tematow expektu miales racje, przepraszam Cie,sam nie wiem po co tamto napisalem,nie piszmy juz o tym zeby nie zasmiecac bez sensu

Trzymaj sie lajkonik

#291464 09/03/2005 22:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
ja akurat mam same pozytywne doswiadczenia lacznie z ich bledami na moja korzysc i to jest najlepsze, a znowu jak pomyla sie nie w twoja strone to piszesz maila i poprawiaja (w przeciwnym wypadku nie przyznajesz sie i masz kase z ich bledu:D)

#291465 09/03/2005 23:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
mam nadzieje ze to szybo poprawią
juz kasa jest

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1