|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
DLACZEGO!!!
Dlaczego temat expekt-zlodzieje po 4 czy 5 postach jest zamkniety i juz tam sie nie mozna udzielac?
Posluchaj Conrad!
Od dawien dawna WSZYSCY juz wiedza ze nienawidzisz expektu i w kolko o tym piszesz. Ok twoja sprawa, ale to sie powoli robi nudne. Tyle ludzi gra w expekcie i jakos ich nie okradaja, ja wyplacalem duze sumy od nich wiele razy i zawsze bylo ok, a jak tylko temat o expekcie to w kolko piszesz expekt zlodzieje najgorszy buk itd, to ze ty miales z nimi zle doswiadczenia nie znaczy ze ten buk to najgorsze gowno, bo sam na pewno znasz jakies gorsze, gdzie kasa znika albo po wyplacie w ogole nie dochodzi. Wiec PROSZE cie naprawde uprzejmie, przestan juz w kazdym temacie wypisywac ze expekt to expekt tamto. Pojedyncze przypadki nie moga tworzyc oceny buka, a ty chcesz taka wykreowac. A jestem pewien ze wielu jest takich co maja dobre dosw z expektem.
Trzymaj sie cieplo i wyluzuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Siemaaa
Graliscie skoki dzis w Expekt ???
Pare Hauteameki-Malysz rozliczyli jako 2222
co za pajace..juz maila napsialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Dlaczego temat expekt-zlodzieje po 4 czy 5 postach jest zamkniety i juz tam sie nie mozna udzielac? A po kiego grzyba, za kazdymn razem jak kogos udupia ci oszusci ma byc zakladany nowy temat ?!!! Jest temat expekt, wiec jest miejsce na wywody i zapytania na ich temat. Po pewnym czasie byla by cala strona wylacznie z tematami o jednym gora dwoch bukach. Masz temat dotyczacy srexpekta gdzie sie wpisales, czyli nie jest zamkniet, wiec w czym masz problem ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
W sumie masz racje Lajkonik:)
Ale sie oburzyles, czy to wymaga az takich nerwow? Bardziej mi lazilo o to ze Conrad w kolko walkuje zla opinie expekta no ale coz, pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111 |
Siemaaa
Graliscie skoki dzis w Expekt ???
Pare Hauteameki-Malysz rozliczyli jako 2222
co za pajace..juz maila napsialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> The slip " ýr 09/03/05 10:42" has been completed. stake: 2400.00 PLN odds: 1.40 lost Wed 09/03/05 17:20 Matti Hautamäki - Adam Malysz:Best placed in Large Hill (HS-127), Kuopio (FIN) Ski Jumping bet: 1 result: 2 1.40 www.expekt.com [ expekt.com] | support@expekt.com He He... Ja mam to samo !! Wysłałem już do support.poland@expekt.com o prawidłowe rozliczenie kuponu. Pewnie poczekamy parę dni.... POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Maverick7000 @ nie chcialem zeby to tak zabrzmialo jak mowisz, ale ton chyba byl jednak troche podobny do Twojej wypowiedzi. Ja w kazdym badz razie mam takie samo zdanie o nich jak Conrad.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
mam nadzieje ze to szybo poprawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Dobra lajkonik wyluzujmy sie, troche odbiegajac od tematu, wczoraj mnie tak przewialo ze leb mi pekamszykuje sie goraczka i moze juz jakies glupoty gadam, mi z expektem dobrze, zero problemow, no ale przypadek przypadkowi nierowny,jesli chodzi o ilosc tematow expektu miales racje, przepraszam Cie,sam nie wiem po co tamto napisalem,nie piszmy juz o tym zeby nie zasmiecac bez sensu
Trzymaj sie lajkonik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
ja akurat mam same pozytywne doswiadczenia lacznie z ich bledami na moja korzysc i to jest najlepsze, a znowu jak pomyla sie nie w twoja strone to piszesz maila i poprawiaja (w przeciwnym wypadku nie przyznajesz sie i masz kase z ich bledu:D)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
mam nadzieje ze to szybo poprawią juz kasa jest
|
|
|
Link skopiowany do schowka