|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Dobrze się u nich przegrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Nie wiem o jakich limitach mówicie Panowie ale ja swego czasu robiłem u nich kupony ze stawką 10000zł nawet 5 takich kuponów w tygodniu i nie robili mi limitów, zawsze część stawki pobierali od razu ale pozostałą część zawsze akceptowali. Uważam ze pod względem limitów to są ok a także jako całość. Umiesz czytac??? Wpisze raz jeszcze: Suma na zakład przewyższa maksymalny poziom stawki ustalony dla zakładów na cały tydzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
Trzeba rozrozznic rzeczywiste granie od grania w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No tak baw pewnie konkurs zrobilo by z limitem 1000000000 za to jakiez wspaniale mozliwosci daje graczom do obstawiania rzeczywistych zakladow. Limit 5-25 $ tak to jest to co tygrysy lubia najbardziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Nie wiem o jakich limitach mówicie Panowie ale ja swego czasu robiłem u nich kupony ze stawką 10000zł nawet 5 takich kuponów w tygodniu i nie robili mi limitów, zawsze część stawki pobierali od razu ale pozostałą część zawsze akceptowali. Uważam ze pod względem limitów to są ok a także jako całość. Umiesz czytac??? Wpisze raz jeszcze: Suma na zakład przewyższa maksymalny poziom stawki ustalony dla zakładów na cały tydzień. Mu hcodzi zpaenw eo normalną gre a nie o "Mistrza Polski" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 10 tyś ,lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
faktycznie z tym tygodniowym limitem to głupota - gdyby to był limit dzienny, można by przeboleć...
a tak to na razie jestem praktycznie w plecy - bo chcialem codziennie grac po jednym meczyku, spokojnie ale systematycznie do przodu (tak jak zwykle gram w realu)
Trzeba bedzie walić combosa w przyszłym tygodniu - a nuż sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Gdzie można sie zalogować do tego konkursu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Faktycznie, limit 7000 zl na tydzien wydaje mi sie pomyslem przynajmniej niemadrym. Ale... z drugiej strony nie narzekam. Widzicie ranking? Widzicie, kto jest na 1 miejscu? Myslicie, ze mam cos z tym wspolnego? Owszem, zalozylem konto na moja mame i... mialem szczescie!
Oto one:
stawka : 7000.00 PLN wygrany 54810.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs ýr 05-03-02 20:30 SC Freiburg - Bayern München Niem.Puchar Niemiec 2 2 (0-7) 1.55 ýr 05-03-02 17:00 Rennes - Monaco podwójna szansa Fra.Puchar Francji 1X 1.30 ýr 05-03-02 18:40 Ulker Istanbul - Cibona Zagreb Euroliga 1 1 (84-77) 1.19 ýr 05-03-02 18:10 CSKA Moscow - Scavolini Pesaro Euroliga 1 1 (88-68) 1.08 ýr 05-03-02 17:30 HC Jme Znojmo - HC Pardubice Cze. Extraliga 2 2 (3-8) 1.55 ýr 05-03-02 21:00 Real Madrid - Real Betis Hisz.Primera Division 1 1 (3-1) 1.50 ýr 05-03-02 20:00 Albacete - Osasuna podwójna szansa Hisz.Primera Division 1X 1.30 7.83
Tak wiec spodziewam sie, ze do konca tego tygodnia nikt mojego wyniku nie pobije (musialby zagrac po kursie min. 8 za caly limit). Od poniedzialu znow moge grac i zapewne znow tylko za 7000... Milej zabawy Wam i sobie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Owszem, zalozylem konto na moja mame i... jestem idiota !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Wyluzuj kolego, nie widze w tym zadnego problemu. Moze to okrzyk zazdrosci...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Juz byly opinie na temat zakladania kont na rodzine. Widac, ze nie czytales. Naprawde nie ma sie czym chwalic. Dla mnie jestes idiota, bo albo nie umiesz czytac albo nie chcesz czytac. Po prostu jak tak sie bedziemy zachowywac to w koncu nigdzie Poalcy nie beda mogli normalnie zagrac. Na calym swiecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Proponuje zaloz na dziadka teraz i zagraj AKO 15. Moze bedziesz miec wieksze szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na temat konkursu sie juz wypowiedzialem i nie mam zamiaru w nim uczestniczyc. Najglupszy jaki widzialem w zyciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
czy moge wpłacić na konto w expekcie kase wpłacając ją na poczcie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
czy moge wpłacić na konto w expekcie kase wpłacając ją na poczcie ? Jak najbardziej mozesz wplacic na poczcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
A wymagają skanu dowodu ! Zresztą byłbym wdzięczny gdyby ktos mi to krok po kroku wytłumaczył ... z góry dzięki. Chodzi mi o wpałte na expekt pocztą !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
Wplate to ci kazdy przyjmie bez przesylania skanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co tu do tlumaczenia. Na poczcie wypelniasz blankiet wplaty na rachunek bankowy. MAsz na stronie expektu ich numer rachunku bankowego na ktory masz przeslac pieniadze. W opisie napisz numer rachunku jaki nadal ci expekt przy rejestracji. Cala filozofia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
jestes krytyczny dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
Wplate to ci kazdy przyjmie bez przesylania skanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co tu do tlumaczenia. Na poczcie wypelniasz blankiet wplaty na rachunek bankowy. MAsz na stronie expektu ich numer rachunku bankowego na ktory masz przeslac pieniadze. W opisie napisz numer rachunku jaki nadal ci expekt przy rejestracji. Cala filozofia. Czyli moge wysłać syna żeby rano wpłacił kase ? (syn nie jest pełnoletni a ja nie mam czasu zeby stać w kolejkach na poczcie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
chodzi wam expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
ME w LA, MS w biathlonie, MS w lyzwiarstwie a Expekt daje dupy !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka