"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#291416 01/03/2005 21:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Dobrze się u nich przegrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#291417 01/03/2005 21:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Nie wiem o jakich limitach mówicie Panowie ale ja swego czasu robiłem u nich kupony ze stawką 10000zł nawet 5 takich kuponów w tygodniu i nie robili mi limitów, zawsze część stawki pobierali od razu ale pozostałą część zawsze akceptowali. Uważam ze pod względem limitów to są ok a także jako całość.

Umiesz czytac??? Wpisze raz jeszcze:

Suma na zakład przewyższa maksymalny poziom stawki ustalony dla zakładów na cały tydzień.

#291418 01/03/2005 21:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Trzeba rozrozznic rzeczywiste granie od grania w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No tak baw pewnie konkurs zrobilo by z limitem 1000000000
za to jakiez wspaniale mozliwosci daje graczom do obstawiania rzeczywistych zakladow. Limit 5-25 $ tak to jest to co tygrysy lubia najbardziej.

#291419 01/03/2005 21:41
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Quote
Nie wiem o jakich limitach mówicie Panowie ale ja swego czasu robiłem u nich kupony ze stawką 10000zł nawet 5 takich kuponów w tygodniu i nie robili mi limitów, zawsze część stawki pobierali od razu ale pozostałą część zawsze akceptowali. Uważam ze pod względem limitów to są ok a także jako całość.

Umiesz czytac??? Wpisze raz jeszcze:

Suma na zakład przewyższa maksymalny poziom stawki ustalony dla zakładów na cały tydzień.

Mu hcodzi zpaenw eo normalną gre a nie o "Mistrza Polski" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


10 tyś ,lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#291420 02/03/2005 11:59
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
faktycznie z tym tygodniowym limitem to głupota - gdyby to był limit dzienny, można by przeboleć...

a tak to na razie jestem praktycznie w plecy - bo chcialem codziennie grac po jednym meczyku, spokojnie ale systematycznie do przodu (tak jak zwykle gram w realu)

Trzeba bedzie walić combosa w przyszłym tygodniu - a nuż sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#291421 02/03/2005 21:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Gdzie można sie zalogować do tego konkursu?

#291422 03/03/2005 11:54
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145

#291423 03/03/2005 15:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Faktycznie, limit 7000 zl na tydzien wydaje mi sie pomyslem przynajmniej niemadrym. Ale... z drugiej strony nie narzekam. Widzicie ranking? Widzicie, kto jest na 1 miejscu? Myslicie, ze mam cos z tym wspolnego? Owszem, zalozylem konto na moja mame i... mialem szczescie!

Oto one:

stawka : 7000.00 PLN
wygrany 54810.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
ýr 05-03-02 20:30 SC Freiburg - Bayern München
Niem.Puchar Niemiec 2 2 (0-7) 1.55
ýr 05-03-02 17:00 Rennes - Monaco
podwójna szansa Fra.Puchar Francji 1X 1.30
ýr 05-03-02 18:40 Ulker Istanbul - Cibona Zagreb
Euroliga 1 1 (84-77) 1.19
ýr 05-03-02 18:10 CSKA Moscow - Scavolini Pesaro
Euroliga 1 1 (88-68) 1.08
ýr 05-03-02 17:30 HC Jme Znojmo - HC Pardubice
Cze. Extraliga 2 2 (3-8) 1.55
ýr 05-03-02 21:00 Real Madrid - Real Betis
Hisz.Primera Division 1 1 (3-1) 1.50
ýr 05-03-02 20:00 Albacete - Osasuna
podwójna szansa Hisz.Primera Division 1X 1.30
7.83

Tak wiec spodziewam sie, ze do konca tego tygodnia nikt mojego wyniku nie pobije (musialby zagrac po kursie min. 8 za caly limit). Od poniedzialu znow moge grac i zapewne znow tylko za 7000... Milej zabawy Wam i sobie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#291424 03/03/2005 15:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Owszem, zalozylem konto na moja mame i...

jestem idiota !!!

#291425 03/03/2005 15:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Wyluzuj kolego, nie widze w tym zadnego problemu. Moze to okrzyk zazdrosci...?

#291426 03/03/2005 15:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Juz byly opinie na temat zakladania kont na rodzine. Widac, ze nie czytales. Naprawde nie ma sie czym chwalic. Dla mnie jestes idiota, bo albo nie umiesz czytac albo nie chcesz czytac. Po prostu jak tak sie bedziemy zachowywac to w koncu nigdzie Poalcy nie beda mogli normalnie zagrac. Na calym swiecie.

#291427 03/03/2005 15:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Proponuje zaloz na dziadka teraz i zagraj AKO 15. Moze bedziesz miec wieksze szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na temat konkursu sie juz wypowiedzialem i nie mam zamiaru w nim uczestniczyc. Najglupszy jaki widzialem w zyciu.

#291428 03/03/2005 16:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
czy moge wpłacić na konto w expekcie kase wpłacając ją na poczcie ?

#291429 03/03/2005 17:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
Quote
czy moge wpłacić na konto w expekcie kase wpłacając ją na poczcie ?
Jak najbardziej mozesz wplacic na poczcie.

#291430 03/03/2005 17:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
A wymagają skanu dowodu ! Zresztą byłbym wdzięczny gdyby ktos mi to krok po kroku wytłumaczył ... z góry dzięki. Chodzi mi o wpałte na expekt pocztą !

#291431 03/03/2005 17:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Wplate to ci kazdy przyjmie bez przesylania skanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co tu do tlumaczenia. Na poczcie wypelniasz blankiet wplaty na rachunek bankowy. MAsz na stronie expektu ich numer rachunku bankowego na ktory masz przeslac pieniadze. W opisie napisz numer rachunku jaki nadal ci expekt przy rejestracji. Cala filozofia.

#291432 03/03/2005 18:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
jestem idiota !!!

jestes krytyczny dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#291433 03/03/2005 18:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
Quote
Wplate to ci kazdy przyjmie bez przesylania skanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co tu do tlumaczenia. Na poczcie wypelniasz blankiet wplaty na rachunek bankowy. MAsz na stronie expektu ich numer rachunku bankowego na ktory masz przeslac pieniadze. W opisie napisz numer rachunku jaki nadal ci expekt przy rejestracji. Cala filozofia.

Czyli moge wysłać syna żeby rano wpłacił kase ? (syn nie jest pełnoletni a ja nie mam czasu zeby stać w kolejkach na poczcie)

#291434 03/03/2005 19:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
chodzi wam expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#291435 03/03/2005 19:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
ME w LA, MS w biathlonie, MS w lyzwiarstwie a Expekt daje dupy !!!

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1