Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Inzaghi78
Kur.. kur.. kur.. mad

Jak mozna tak zajebiscie biec i wszystko zaprzepascic na strzelnicy frown
Jestem po prostu zalamany, bo Tomkowi jak malo komu w tym kraju w sporcie sukces sie po prostu nalezal ...

Jak patrze na czasy biegu to szok shocked

Berger 50 sek do Sikory, Tchoudov prawie 2 minuty ale co z tego ...

P.S. Kto to jest Fak smirk troche czlowiek ten Biatlon oglada ale kto to jest ??
1996 rok- kto to jest Sikora?
Który to już raz ostatni strzał decyduje o miejscu po za podium? :/

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Nowakowska - Gwizdon - Grzybek 1 2.25

czyżby promocja ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by buldog
Nowakowska - Gwizdon - Grzybek 1 2.25

czyżby promocja ?

na pewno nie promocja,bo to kobiety,a z nimi nigdy nie wiadomo,ale typ warty grania smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Promocja jak promocja.. strzelecko bije na glowe narazie swoje rywalki.. a przeciez to w biegu individualnym najwazniejsze.. co pokazal dzis chociazby Fak smile
Nowakowska jak narazie w Korei 46/50 - dobre rokowania smile
Biegowo wydaje sie byc slabsza od Gwizdon i Grzybek.. ale te straszni pudluja..
Gwizdon odpoczela troszke dluzej bo sie do poscigowki nie zakwalifikowala.. ale nie wroze jej zadnych rewelacji.
Kurs moglby byc wyzszy... szczegolnie ze to bet od ziemniaka wiec mamy tylko 2.025 - czy warto ? hmm trudno powiedziec.. jezeli utrzyma strzelecki procent z Pyeong to bedzie najlepszą z Polek.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Jesli ktos bylby zainteresowany to jestem w posiadaniu wlasnego programu z wynikami i statystykami zawodnikow(takze strzeleckich z procentami) z tego sezonu, umozliwia on porownywanie statystyk zawodnikow (zaklady H2H) i posiada okno grupujace w obrazowy sposob wyniki zawodnikow do sztafet 4 vs 4 ( to tez ulatwia typowanie H2H)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Moją foworytką jutro jest Darya Domracheva. Wynik w sprincie był wypadkiem przy pracy. W pościgowym dokonała rzeczy wielkiej, awansując z 53 miejsca na 5. Wysoką, równą formę prezentuje już od dłuższego czasu. Pomimo tego jednego fatalnego startu, w którym strzelała w złej pozycji, już w kolejnym starcie pokazała na co ją stać. Jutro dobre strzelania i dobry, solidny bieg.
A więc: Darya Domracheva win, kurs: ok. 10

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Mnie zaciekawiła para Ponza-Khvostenko.
Na tych mistrzostwach Ponza 27/30, a Khvostenko 26/30. W sprincie obie podobnie pobiegły, a w pościgu nieznacznie lepsza okazała się Włoszka.
W biegu na 15km w tym sezonie obie mają 38/40. W obydwu biegach zdecydowanie lepsza była Ukrainka, ale nie należy przywiązywać do tego wagi, bo na początku sezonu Włoszka człapała po trasie biegowej. Teraz jej bieg zdecydowanie uległ poprawie.

Buki faworyzują Khvostenko, ale ja zagrałem Ponzę
2.15 exp

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Wilhelm, K Pozycja 1/3 k.2.25 unibet

Typ wydaje się bardzo prawdopodobny z prostego faktu.Wilhelm na ostatnie 8 indywidualnych wyścigów ,aż 7 razy stawała na pudle,strzela znakomicie ,więc typ nie podlega dyskusji.Biatlon to jest jedna z tych dyscyplin, gdzie jeden błąd decyduje o tym że ktoś zdobywa medal lub ląduje na dalekiej pozycji .Oczywiscie mam tu na myśli ostatni niecelny strzał Sikory który praktycznie pozbawił go złotego medalu,pomimo najlepszego biegu.Szkoda,wielka szkoda.

Martina Beck - Oksana Khvostenko-1 k.1.40
Helena Jonsson - Eva Tofalvi-1 k.1.30
AKO 1.82
expekt

Zawodniczki umieszczone na pierwszych pozycjach są zdecydowanymi faworytkami więc kompozycja w dublecie daje nam już lepszy kurs,oby wygrany.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Big
.Oczywiscie mam tu na myśli ostatni niecelny strzał Sikory który praktycznie pozbawił go złotego medalu,pomimo najlepszego biegu.Szkoda,wielka szkoda.

1 niecelny strzał pozbawił złotego medalu nie tylko Tomka ale i 8 innych zawodników,to tak dla sprawiedliwości dziejowej,bo wszyscy mówimy tylko o Sikorze a w takiej samej sytuacji byli przecież i inni smile
pozdrawiam

smile P.S Nie wierzę dzis w Wilhelm

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ciekawe o ktorej beda sklady na mixy grin cos czuje ze czeka nas nocne czuwanie smirk



Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
\sklad Rosji,to ja znam
czerezow,czudow,,slepcowa,zajcewa(tu może być zmiana na miedwiediewą)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Te Mistrzostwa są chyba tylko dla tych ktorzy nie maja nic do robienia frown

Dla mnie to najgorsze mistrzostwa w historii jak sie interesuje bo nie mam czasu zeby czuwac i czekac calymi dniami na jakakolwiek informacje... jak chocby sklady ...

puke

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Inzaghi78
Te Mistrzostwa są chyba tylko dla tych ktorzy nie maja nic do robienia frown

Dla mnie to najgorsze mistrzostwa w historii jak sie interesuje bo nie mam czasu zeby czuwac i czekac calymi dniami na jakakolwiek informacje... jak chocby sklady ...

puke
smile
My mamy czas

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dzisiaj podczas transmisji Jaroński mówił, że Norwegia i Niemcy mają dać szansę drugiemu garniturowi.
Z tego co forty napisał to Rosja w najmocniejszym składzie. Pewnie to samo we Francji i Szwecji, bo mogą to być ich jedyne szanse medalowe. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Francja- Marie-Laure Brunet, Sylvie Becaert, Vincent Defrasne i Simon Fourcade.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
niemcy- Andrea Henkel, Magdalena Neuner, Arnd Peiffer und Michael Greis

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oficjalne składy będą zapewne jutro przed południem, czyli jakoś niedługo przed wschodem słońca nad Polską.

Norwegia i Niemcy mają tak silne ekipy, że na pewno w tej, traktowanej nieco po macoszemu, konkurencji wystawią zawodników drugiego planu i zawodników typu Bjoerndalen czy Wilhelm raczej nie ma się co spodziewać.

Nie wiem co się dokładnie dzieje z Ferrym i Bergmanem (nie startowali w indywidualnym), ale jeśli nic strasznego to Szwedzi jutro powinni wyjść składem Olofsson, Jonsson, Bergman i Ferry i dla mnie jest to w tym momencie główny kandydat do zwycięstwa.
Dla takich ekip, będących na co dzień nieco w cieniu, sztafeta mieszana to idealna okazja do wywalczenia medalu MŚ i ekipy pokroju Szwecji czy Francji powinny wystawić swoje najsilniejsze składy.

No ale... trzeba czekać... zresztą buki, poza pojedynczymi wyjątkami, też czekają...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Nie wypada sie z Toba nie zgodzic.. mysle ze dobra opcja teraz poki nie ma skladow jest atak na Szwecje V po @ 7.25 or Francje V @ 13.00 w Bwin.
Jak beda znane sklady.. mozemy zapomniec o takich kursach. (Jezeli najmoniejsze ekipy puszcza 2 garnitury - a niejednokrotnie tak robily)

Stawki bez szalenstw bo troche strzelamy slepakami.. ale kursy do ustrzelenia bajka smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Są składy... ale ja po ich lekturze jestem głupszy niż byłem...


Dobranoc wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Slovenia - Czech Rep. ( 2 ) 2.55 betsafe
Mixed Relay | Gregorin, Maric, Rezlerova and Dostal must start for bets to stand.

Moim zdaniem para na styku.. zawyzony kurs na czechow.. wedlug moich wstepnych obliczen/typowan/przymiarek (jakkolwiek to nazwac) czesi byli wyzej, wiec po taklim kursie mysle ze warto lekko sprobowac.

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1