|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
jak dla mnie do Emil zagra VABANK, jak juz wyzej pisalem, pewnie w ogole nie startowalby gdyby nie byl pewien swego zdrowia. Kurs > 2,0 na faworyta przed MS z Tomkiem , msui byc zagrane 10/10, jak zdaze jutro to zagram 50 Ojro, a potem tylko czekac az podejde do kasy do Banik`a  z checia wyplace  We wszystkich parach mam zanizonego Sikora - w koncu w sztefecie byl w koncu bezbledny i mial zdecydowanie najlepszy czas indywidualnie. Minus taki ze ma juz swoje lata i nie wiadomo jak kondycja , a juz cos narzekal ze w wywiadzie ze sil brakuje, ale podobnie bylo na olimpiadzie gdzie w masowce zdobyl srebro. Miejmy nadzieje ze jutro bedzie podobnie, nawet jesli 1 mialby byc svendsen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Przypominam tez kazdy zaklad o wartosci 10zl w betssona na biathlon na Ms bierze udzial w losowaniu nagrod - 25kg workow z ryzem w ukryta niespodzianka i koreanskiego odkurzacza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Tomasz Sikora - Michael Greis -1 k.1.70 expekt
Mam nadzieję ,że limit pecha Tomek już wyczerpał i jutro stanie na pudle.Wybrałem tą parę ze wzgledu na to że kurs niezły i stosunek między tymi zawodnikami wyglada tak,że Tomak w tym sezonie zwyciężął nad Greisem 11 razy przy czterech przegranych. Przy równych strzelaniach (tak już się zdarzyło)Greis w biegu nie ma szans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Jutro bardzo wazny bieg dla Tomka Sikory ... Troche się boje o jego wystep bo znajac mentalnosc Polakow to w razie niepowodzenia znow bedzie wiele proznego gadania i wytykania bledow, ze taka forma byla i taki zawod itd... Potrafimy sie wspaniale cieszyc z sukcesow ale tez bardzo ciezko znosimy porazki... ech juz tacy jestesmy ...  Ja wierze jutro w Tomka ale jednoczesnie w razie niepowodzenia bede z nim i napewno nie bede go krytykowal bo wiem ze chlopak wklada serce w to co robi i naprawde daje z siebie wszystko  Tomek Sikora miejsce 1-5 8/10 1.75 Tomek Sikora miejsce 1-3 5/10 2.50 Tomek Sikora ZŁOTO  2/10 6.50 BWin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50 u mnie to 7.5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
hanevold - nilsson 1.50 Betsafe 5/10
Wiekszosc analitykow sadzi, ze jutro Norweg gorzej pobiegnie ze wzgledu na slaby bieg na 20km - pomylka! Hani mial 5 pudel po dwoch strzelaniach i koncowke totalnie odpuscil zbierajac sily na masowke W formie jest co pokazal w sprincie. Szwed przecietniak, biegowo nie powinien byc lepszy, strzelecko za to totalnie nie przewidywalny, watpie aby jutro przy wspolnym strzelaniu i dodatkowych emocjach byl lepiej dysponowany od zawsze rownego Norwega
tchudov - tcherezov 1.55 expekt 5/10
Strzelecko podobnie dysponowani, licze na dobry bieg Tchoudova i o dobrych parnascie sekund przed jego kolega z druzyny
deryzemlya - burke 1.65 ub 3/10
Biegowo podobnie spisujacy sie zawodnicy. Typ grany glownie pod dyspozycje strzelecka. Ukrainiec raczej rowny na strzelnicy, Burke natomiast potrafi pudlowac i przy dosc szybkim tempie masowki licze na chociazby 2 pudla wiecej od Deryzemlyi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Po pierwsze primo chciałem powiedzieć, że zazdroszczę Banikowi takich klientów jak Ojro, a po drugie primo to chciałem zapytać czy ktokolwiek gdziekolwiek potwierdził jutrzejszy start Svendsena?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Ja sie nie zdziwie szczerze powiem.. jak Svendsena nie zobaczymy nawet do konca sezonu  Jezeli ma cos na sumieniu.. i zalezy mu na udziale w olimpiadzie.. to musi sie oczyscic  Moja teoria.. ale mysle ze calkiem realna. btw mialem pisac post do typu na pare Hanevold - Nilsson ale widze ze mnie HAgi ubiegl wiec juz nie bede klepal tego samego.. dodam tylko ze junior ma 72.3 % na strzelnicy  izzzzi Hanevold.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
[quote=Rivaldinho]Ja sie nie zdziwie szczerze powiem.. jak Svendsena nie zobaczymy nawet do konca sezonu Ma wystapić,i okazuje się ,że ma za sobą 3 dni treningowe,(chociaż sam nie wie w jakiej jest formie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Każdy już jest zmęczony. Tomek walczy do końca i dziś da z siebie wszystko. Jazda Tomek  Trzymamy kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tomek - Emil Hegle Svendsen @ 2,05 Betsson 10/10
Rzadko podaJe typy z biathlonu na 10/10 stawke. Ale tutaj kurs [osobiscie uwazam ze i tak troche za nisko, tak ze 2,2 mogli dac] jak na zawodnika pierwszego szeregu to nic tylko brac. Nie mowie ze Tomek nie jest z pierszego, jest i owszem, ale gdyby Emil statowal od poczatku mistrzostw to kursy pewnie bylyby odworcone zanizone na Norwega. Nie sprawdzilem info o zdrowiu Svendsena, ale jesli startuje to musi byc juz OK, w innym wypadku pewnie by to olal. Tomek bedzie mial tu spore szanse na wygrana - dlugi dystans, swietny bieg, ale... strzelnica,, no wlasnie. Emil byl bardziej regularny - tak mnie sie wydaje.
WINNER 15km --> Svendsen - wypoczety, jedyna okazja na indywidualny triumpf.
Potem stawialbym na Olka, Sikore, Greisa... BIJE SIE W PIERS...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Rosja- Francja 2 kurs od 2.5 w zwyz W biegu mieszanym 2 Francuzki lepsze od 2 Rosjanek o 61 sekund lacznie. Natomiast Dorin i Bailly w sprincie przegraly z 2 Rosjankami nie biegnacymi w mieszanym o ...61 sekund zaliczajac pudlo wiecej. wiec moim zdaniem sanse w tej parze sa wyrownane a nawet z lekkim wskazaniem na Francuzki. Zespol Francji ewidentnie koncentruje sie na sztafetach jedynie tam widzac mozliwosc walki o medale. Sztuka ta juz raz sie udala w biegu mieszanym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Wierze dzis w dobry wystep Ukrainek - przy dobrych wiatrach nawet w medal. Pobralem UKR z Francja po 2.75 i tutaj widze ladne value. Ponad to Ukraina - Norwegia 1 po 2.00 wyglada bardzo sympatycznie. Kazdy inny wynik jak zloto niemiek bedzie sensacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50 u mnie to 7.5/10 to jestes bardzo bogatym i rozrzutnym czlowiekiem...  W biatlonie nigdy na zadnego zawodnika nie dalbym 7.5/10 na wygrana chyba ze w biegu poscigowym, jak po sprincie mialby minute przewagi nad nastepnym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50 u mnie to 7.5/10 to jestes bardzo bogatym i rozrzutnym czlowiekiem...  W biatlonie nigdy na zadnego zawodnika nie dalbym 7.5/10 na wygrana chyba ze w biegu poscigowym, jak po sprincie mialby minute przewagi nad nastepnym  Odrabiam w biegu obecnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Austria - Norway-2 k.1.80
Pomimo ostatnich suksesów Austriaków wyżej dziś oceniam szansę Norwegów.Wczorajszy ich indywidualny sukces, może się odbić na kondycji w dzisiejszych zawodach, jak też może nastąpić pewnego rodzaju rozprężenie po tak wielkim ,przecież podwójnym sukcesie Austriaków.W zespole Norwegów dwie indywidualności plus dwaj nieżli zawodnicy gwarantują mocną ekipę i zwycięstwo w tych zawodach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Wielkie  ,dla Wilhelm ,za co? Za to ze nie zeszła z trasy. Szlak mnie trafia, jak ktoś odpuszcza rywalizację,bo mu się niepowodzi. Nie wiem co tam było z Ukrainkami wczoraj w sztafecie,(Włoszki to widziałem),ale jak zeszły, bo nie miały już szans ,powinnna być moim zdaniem dyskwalifikacja na cały następny sezon. Albo o jest sport albo to są tylko wyniki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Okazuje się ,że MŚ cały czas trwają. Rosjanie,nie darują sytuacji ze skróceniem trasy i anulowaniem kar. W poniedziałek złożą oficjalną skargę do Arbitrażu Sportowego(CAS)w Lozannie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|