Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by Ojro
jak dla mnie do Emil zagra VABANK, jak juz wyzej pisalem, pewnie w ogole nie startowalby gdyby nie byl pewien swego zdrowia.

Kurs > 2,0 na faworyta przed MS z Tomkiem , msui byc zagrane 10/10, jak zdaze jutro to zagram 50 Ojro, a potem tylko czekac az podejde do kasy do Banik`a wink laugh

z checia wyplace smile
We wszystkich parach mam zanizonego Sikora - w koncu w sztefecie byl w koncu bezbledny i mial zdecydowanie najlepszy czas indywidualnie. Minus taki ze ma juz swoje lata i nie wiadomo jak kondycja , a juz cos narzekal ze w wywiadzie ze sil brakuje, ale podobnie bylo na olimpiadzie gdzie w masowce zdobyl srebro. Miejmy nadzieje ze jutro bedzie podobnie, nawet jesli 1 mialby byc svendsen wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Przypominam tez kazdy zaklad o wartosci 10zl w betssona na biathlon na Ms bierze udzial w losowaniu nagrod - 25kg workow z ryzem w ukryta niespodzianka i koreanskiego odkurzacza wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Tomasz Sikora - Michael Greis -1 k.1.70 expekt


Mam nadzieję ,że limit pecha Tomek już wyczerpał i jutro stanie na pudle.Wybrałem tą parę ze wzgledu na to że kurs niezły i stosunek między tymi zawodnikami wyglada tak,że Tomak w tym sezonie zwyciężął nad Greisem 11 razy przy czterech przegranych. Przy równych strzelaniach (tak już się zdarzyło)Greis w biegu nie ma szans.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Jutro bardzo wazny bieg dla Tomka Sikory ...
Troche się boje o jego wystep bo znajac mentalnosc Polakow to w razie niepowodzenia znow bedzie wiele proznego gadania i wytykania bledow, ze taka forma byla i taki zawod itd...
Potrafimy sie wspaniale cieszyc z sukcesow ale tez bardzo ciezko znosimy porazki... ech juz tacy jestesmy ... smirk

Ja wierze jutro w Tomka ale jednoczesnie w razie niepowodzenia bede z nim i napewno nie bede go krytykowal bo wiem ze chlopak wklada serce w to co robi i naprawde daje z siebie wszystko boks


Tomek Sikora miejsce 1-5 8/10 1.75
Tomek Sikora miejsce 1-3 5/10 2.50
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50

BWin



Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50 u mnie to 7.5/10

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hanevold - nilsson 1.50 Betsafe 5/10

Wiekszosc analitykow sadzi, ze jutro Norweg gorzej pobiegnie ze wzgledu na slaby bieg na 20km - pomylka!
Hani mial 5 pudel po dwoch strzelaniach i koncowke totalnie odpuscil zbierajac sily na masowke
W formie jest co pokazal w sprincie.
Szwed przecietniak, biegowo nie powinien byc lepszy, strzelecko za to totalnie nie przewidywalny, watpie aby jutro przy wspolnym strzelaniu i dodatkowych emocjach byl lepiej dysponowany od zawsze rownego Norwega

tchudov - tcherezov 1.55 expekt 5/10

Strzelecko podobnie dysponowani, licze na dobry bieg Tchoudova i o dobrych parnascie sekund przed jego kolega z druzyny

deryzemlya - burke 1.65 ub 3/10

Biegowo podobnie spisujacy sie zawodnicy. Typ grany glownie pod dyspozycje strzelecka. Ukrainiec raczej rowny na strzelnicy, Burke natomiast potrafi pudlowac i przy dosc szybkim tempie masowki licze na chociazby 2 pudla wiecej od Deryzemlyi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Po pierwsze primo chciałem powiedzieć, że zazdroszczę Banikowi takich klientów jak Ojro, a po drugie primo to chciałem zapytać czy ktokolwiek gdziekolwiek potwierdził jutrzejszy start Svendsena?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ja sie nie zdziwie szczerze powiem.. jak Svendsena nie zobaczymy nawet do konca sezonu smirk
Jezeli ma cos na sumieniu.. i zalezy mu na udziale w olimpiadzie.. to musi sie oczyscic smile
Moja teoria.. ale mysle ze calkiem realna.

btw mialem pisac post do typu na pare Hanevold - Nilsson ale widze ze mnie HAgi ubiegl wiec juz nie bede klepal tego samego.. dodam tylko ze junior ma 72.3 % na strzelnicy smile
izzzzi Hanevold.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
[quote=Rivaldinho]Ja sie nie zdziwie szczerze powiem.. jak Svendsena nie zobaczymy nawet do konca sezonu smirk

Ma wystapić,i okazuje się ,że ma za sobą 3 dni treningowe,(chociaż sam nie wie w jakiej jest formie)

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Każdy już jest zmęczony. Tomek walczy do końca i dziś da z siebie wszystko. Jazda Tomek boks Trzymamy kciuki wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Ojro
Tomek - Emil Hegle Svendsen @ 2,05 Betsson 10/10

Rzadko podaJe typy z biathlonu na 10/10 stawke. Ale tutaj kurs [osobiscie uwazam ze i tak troche za nisko, tak ze 2,2 mogli dac] jak na zawodnika pierwszego szeregu to nic tylko brac. Nie mowie ze Tomek nie jest z pierszego, jest i owszem, ale gdyby Emil statowal od poczatku mistrzostw to kursy pewnie bylyby odworcone zanizone na Norwega.
Nie sprawdzilem info o zdrowiu Svendsena, ale jesli startuje to musi byc juz OK, w innym wypadku pewnie by to olal. Tomek bedzie mial tu spore szanse na wygrana - dlugi dystans, swietny bieg, ale... strzelnica,, no wlasnie. Emil byl bardziej regularny - tak mnie sie wydaje.

WINNER 15km --> Svendsen - wypoczety, jedyna okazja na indywidualny triumpf.

Potem stawialbym na Olka, Sikore, Greisa...

BIJE SIE W PIERS...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Rosja- Francja 2 kurs od 2.5 w zwyz
W biegu mieszanym 2 Francuzki lepsze od 2 Rosjanek o 61 sekund lacznie. Natomiast Dorin i Bailly w sprincie przegraly z 2 Rosjankami nie biegnacymi w mieszanym o ...61 sekund zaliczajac pudlo wiecej. wiec moim zdaniem sanse w tej parze sa wyrownane a nawet z lekkim wskazaniem na Francuzki. Zespol Francji ewidentnie koncentruje sie na sztafetach jedynie tam widzac mozliwosc walki o medale. Sztuka ta juz raz sie udala w biegu mieszanym.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Wierze dzis w dobry wystep Ukrainek - przy dobrych wiatrach nawet w medal. Pobralem UKR z Francja po 2.75 i tutaj widze ladne value.
Ponad to Ukraina - Norwegia 1 po 2.00 wyglada bardzo sympatycznie.
Kazdy inny wynik jak zloto niemiek bedzie sensacja.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
http://services.biathlonresults.com/results.aspx?RaceId=BT0809SWRLCH__SWRL

Ma ktoś info czy to już aktualne składy? Bo teraz mi w głowie w studiu TVP namieszali, że Neuner na 3 zmianie biegnie - a tu widnieje na 2 zmianie... Pewnie TVP błąd

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by forty
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50 u mnie to 7.5/10

to jestes bardzo bogatym i rozrzutnym czlowiekiem... smirk

W biatlonie nigdy na zadnego zawodnika nie dalbym 7.5/10 na wygrana chyba ze w biegu poscigowym, jak po sprincie mialby minute przewagi nad nastepnym

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by forty
Tomek Sikora ZŁOTO grin 2/10 6.50 u mnie to 7.5/10

to jestes bardzo bogatym i rozrzutnym czlowiekiem... smirk

W biatlonie nigdy na zadnego zawodnika nie dalbym 7.5/10 na wygrana chyba ze w biegu poscigowym, jak po sprincie mialby minute przewagi nad nastepnym

grin Odrabiam w biegu obecnym

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Austria - Norway-2 k.1.80

Pomimo ostatnich suksesów Austriaków wyżej dziś oceniam szansę Norwegów.Wczorajszy ich indywidualny sukces, może się odbić na kondycji w dzisiejszych zawodach, jak też może nastąpić pewnego rodzaju rozprężenie po tak wielkim ,przecież podwójnym sukcesie Austriaków.W zespole Norwegów dwie indywidualności plus dwaj nieżli zawodnicy gwarantują mocną ekipę i zwycięstwo w tych zawodach.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Wielkie piwo,dla Wilhelm ,za co? Za to ze nie zeszła z trasy.
Szlak mnie trafia, jak ktoś odpuszcza rywalizację,bo mu się niepowodzi.
Nie wiem co tam było z Ukrainkami wczoraj w sztafecie,(Włoszki to widziałem),ale jak zeszły, bo nie miały już szans ,powinnna być moim zdaniem dyskwalifikacja na cały następny sezon.
Albo o jest sport albo to są tylko wyniki!!

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Okazuje się ,że MŚ cały czas trwają. Rosjanie,nie darują sytuacji
ze skróceniem trasy i anulowaniem kar.
W poniedziałek złożą oficjalną skargę do Arbitrażu Sportowego(CAS)w Lozannie.

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1