Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
jutrzejszy rozkład jazdy:

Jimmy White vs Mark J Williams, start 14:00
Ronnie O'Sullivan vs Ding Junhui, start 19:00

1 para ladnie wyglada. Bede niezłe emocje w Wembley Conference Centre, zwłaszcza ze White ma publicznosc, co mozna bylo juz zaobserowarowac. Jest wkoncu o co walczyc (125tys GBP za wygranie turnieju). Faworytem bookow jest Mark, ale ja bym wolala aby to White wygrał.. Ale zaraz po szkole , obiadek i przed TV.
JAMES BROWN(WHITE) - MATTHEW STEVENS 6-5
MARK J. WILLIAMS - ALAN McMANUS 6-3


Co do 2 meczu to Ronnie raczej wygra, ale kurs zniecheca (srednio 1.20 ). Młody Chinczyk Ding, ktory otrzymał dzika karte w tym turnieju, powinien powalczyc, ale raczej niewytrzymie tego. A O'Sullivan jak sam mowi "dobrze czuje sie na wyspach".
RONNIE O’SULLIVAN - GRAEME DOTT 6-3
DING JUNHUI - MARCO FU 6-4
DING JUNHUI - KEN DOHERTY 6-1

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
White 6-5 Williams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Piknie, szkoda tylko ze eurosport nietransmitowal, pewnie w eurosport2 byla relacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Jimmy White vs Ronnie O'Sullivan 2 9/10

Tu raczej niema co duzo mowic. White ma duze szczescie. We wczorajszym meczu z Williamsem zadna setka niepadla. A procent skutecznosci wbijania tez niezawielkie. White i Williams grali jak na amatorkim turniju w "Klucie u Zdzicha". Ale to sa emocje i stresy, do tego okrzyki publicznosci moga przyskadzac. Gdyby grali "przy piwku" na relaxie, to by juz inaczej mecz wygladal. Jimmy na dowieniez wielki problem z stosunkowo prostymy bilami, wbija trudny układ, zeby puzniej polec na prostej bili. White do tej pory mial wyrownane pojedynki i duzo szczescia, ktore wkoncu musi minąć. W turnieju panowie narazie zrobili po 2 breaki powyzej 100pkt.

Peter Ebdon vs John Higgins

Tu juz sprawa ma sie inaczej. Pojedynek raczej bedzie bardzie ciekawy i wyrowonany. Lekkim faworytem jak dla mnie jest jednak Higgins , ktory pokonal 6-2 Hendrego.

pozdro
czeposław

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Ronnie O'Sullivan 6-1 Jimmy White <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
John Higgins 6-3 Peter Ebdon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jutro napisze cos o parze finałowej Ronnie - Higgins.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
mam nadzieje ze kurs jakis przyzwoity dadza bo wedlug mnie warto jutro dac na Ronniego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. kurs 1.4-1.6 gram napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
1.6 to ja watpie

ale szczegoły jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
will hill daje 1,4 na zwycięstwo Ronniego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
[Linked Image] vs [Linked Image]

[color:"blue"] Ronnie O'Sullivan - John Higgins [/color]

Dzisiaj odbedzie sie finaL rozgrywek Masters w Londynie. Bardzo ciekawa i wyrownana para angielsko-szkocka. Dwokrotny mistrz swiata (2001,2004) bedzie walczyl z mitrzem swiata z 1998 roku. Są to dwaj gracze z podobnym bagażem doswiadczenia(obaj maja po 29lat). Razem przeszli na zawodostwo w 1992 roku. Ronnie , bardziej utytulowany(w tym sezonie zarobił juz 500tys GBP) i znany zawodnik, zajmuje obecie miejsce 1 w oficialnym rankingu. Higgins jest na miejscu 5. John do tej pory mial trudniejszych przeciwnikow ( Hendry 2-6 i Ebdon 3-6). Ronnie na swojej drodze mial dosc ladwych przeciwnikow. Z Whitem, Dingiem zero problemow no i Graeme Dott - pogromca Ronnie w Malta Cup 2005. Ale ten mecz Ronnie zdecydowanie odpuscil, zły klimat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> , jak i nagroda ( tylko 30tys fontow). W turnieju Master daje juz 125tys GBP dla zwyciescy wiec jest o co walczyc. Ronnie gra bardzo ladnie, pewnie sie czuje na wyspach. Dodatkowym plusem bedzie mial niewychowaną publicznosc (moze jakis kibic zostanie wyrzucony za kaszel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ). Sullivan mysli sie raz na 50 bil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ( wedlug komentatorow ). Higgins tez sie ladnie prezentuje, co zapowiada ciekawy i emocjonujacy final, jak przystało na turniej Masters. Pojedynek odbedzie sie do 10 wygranych frejmow.


Ronnie O'Sullivan 6-3 Graeme Dott 106(64,35c)-30(30), 131(130)-4, 0-71(71), 29-66(36), 86(63)-37, 45-56(41c), 81(72)-18, 85(85)-32, 67(51)-55(39).

Ronnie O'Sullivan 6-2 Ding Junhui 79(57)-46, 29-90(63), 0-84(84), 77(77)-0, 101(92)-33(33), 123(123)-4, 75(67)-0, 68-6.

Ronnie O'Sullivan 6-1 Jimmy White 92(76)-4, 76(76)-0, 106(97c)-17, 0-75(75), 94(57)-30, 122(105)-6, 77(41)-27.

John Higgins 6-1 Chris Small 106(106)-0, 65(60)-28, 70(51)-0, 76(48)-38, 11-58(44), 66(65)-24, 66-32.

Stephen Hendry 2-6 John Higgins 79(38)-3, 1-62(59), 0-127(101), 44(43)-71(40), 47(47)-67(40), 40-52(33), 108(108)-34, 1-81(62)

Peter Ebdon 3-5 John Higgins 1-67(67), 13-69(69), 64(64)-62(62), 18-77(40), 118(96c)-5, 36-76, 4-70, 79(79)-15, 7-66(33)


Ostatni pojedynek:
2002 Regal Masters , Final
Ronnie O'Sullivan 9-4 John Higgins

Typ: Ronnie O'Sullivan - John Higgins 1.4 6/10



Dziś pierwsza sesja finału o godz. 16.00, druga o 20.45. Transmisja w Eurosporcie rozpoczyna się o godz. 20.00 skrótem z sesji popołudniowej, potem już na żywo do końca meczu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja powstrzymam się od typowania wyniku dzisiejszego meczu finałowego, ponieważ przy obecnej dyspozycji obu zawodników nie jest to takie porste i możliwy jest każdy wynik. Ja osobiście spodziewam się bardzo zaciętego meczu zakończonego wynikem 10:8 lub 10:9 dla jednej ze stron, choć oczywiście rozum wskazuje na niewielka przewage Ronniego.

Znalazłem jednak w ofercie wystawianej przez B&W bardzo ciekawą propozycję dotyczącą tego meczu. Chodzi mianowicie o najwyższy break jaki w nim padnie. Sądzę, ze przy takiiej skuteczniośći wbijania, jaką obaj obecnie prezentują zczyszczenie, gdy tylko jeden z nich otrzyma sznasę od przeciwnika (czyt. nieudana odstawna) to spokojnie będzie mógł wyczyścić stół, a tym samym pokonać granice 120 punktów w jednym breaku. Dodatkową motywacją dla obu będzie zapewne nagroda za najwyższego breaka w całym turnieju, która obecnie należy do Dinga, a aby go pokonać przekroczenie granicy 120 punktów w jednym podejściu będzie konieczne.


Mój typ na dzisiaj:
Ronnie O'Sullivan - John Higgins
Jaki będzie najwyższy break w meczu? Typ: Powyżej 120pkt. 2.20 7/10 B&W

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Aha zapomniałbym dodać, że w związku z tym iż panowie toczą dzisiaj bój aż do 10 wygranych fraemów, to szans na przekroczenie granicy 120pkt. w jednym podejściu będzie o wiele więcej niz to miało miejsce w dotychczasowych meczach toczonych do 6 wygranych partii.

Powodzenia.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Tego typu na breaka niewidziale. Ale raczej 120 punktow pasc powinno. Zgadzam sie z toba ze wynik bedzie okolo 10-8, dlatego takÄ… mala stawke daje na final, bo wszystko moze sie zdarzyc. Gdyby byl gdzies handi +3 to spokojnie gralbym na Higginsa.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
O kurde dopiero teraz to zobaczyle, na ilosc frejmow.

John Higgins vs Ronnie O'Sullivan
Typ: over +16
Kurs: 1.9 4/10

Raczej 17 frejmow bedzie. Bo niewidzi mi sie jakias wieksza wygrana. 10-6 lub mnie to trochce chyba przesada.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czepek dopiero teraz to przyuważyłem ale mecz toczy się do 9 wygranych reamów!!!
Wiec jeśli jeszcze nie jest zapóźno to wstrzymaj się z tym typem na over 16 reamów!!!

A co do handicapu, o którym wspomniałeś to B&W wystawił właśnie dokładnie handicap 3:0 na korzyść Higginsa oczywiście, przy takim handicapie kurs na Ronniego wynosi 2.00, na Higginsa 2.15 i 5.50 na remis.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Czepek dopiero teraz to przyuważyłem ale mecz toczy się do 9 wygranych freamów!!!
Wiec jeśli jeszcze nie jest zapóźno to wstrzymaj się z tym typem na over 16 freamów!!!

A co do handicapu, o którym wspomniałeś to B&W wystawił właśnie dokładnie handicap 3:0 na korzyść Higginsa oczywiście, przy takim handicapie kurs na Ronniego wynosi 2.00, na Higginsa 2.15 i 5.50 na remis.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Freamów a nie reamów oczywiście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
heh, rok temu bylo do 10 freamow:)

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
betandwin to dantedny book. Daje kursy a nawed sie niezna.

Sunday 20 February 2005:

3.00pm & 7.45pm - FINAL (Best of 19 frames 8/11)

zrodło:
http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res04_5/05MASTERSinfo.htm

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Heh, no i dobrze.

Więcej fraemów = dłuższy mecz = więcej emocji = większa szansa na breaka powyżej 120pkt.

Ciekawe tylko jak B&W potem rozliczy typy na dokłądny wynik spotkania...

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
zwrot:), albo jeszcze zdarzy zmienic

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No muszę przyznać, że z tym swoim dzisiejszym typem dużo szczęścia miałem, ale wszak liczy się rezultat końcowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Brawa dla Ronniego za zwycięstwo odniesione w fantastycznym stylu no i za tego ostatniego freama, w którym padł jakż eupragniony przeze mnie break powyżej 120pkt., a dokładnie były to 134pkt.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1