|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
jutrzejszy rozkład jazdy:
Jimmy White vs Mark J Williams, start 14:00 Ronnie O'Sullivan vs Ding Junhui, start 19:00
1 para ladnie wyglada. Bede niezłe emocje w Wembley Conference Centre, zwłaszcza ze White ma publicznosc, co mozna bylo juz zaobserowarowac. Jest wkoncu o co walczyc (125tys GBP za wygranie turnieju). Faworytem bookow jest Mark, ale ja bym wolala aby to White wygrał.. Ale zaraz po szkole , obiadek i przed TV. JAMES BROWN(WHITE) - MATTHEW STEVENS 6-5 MARK J. WILLIAMS - ALAN McMANUS 6-3
Co do 2 meczu to Ronnie raczej wygra, ale kurs zniecheca (srednio 1.20 ). MÅ‚ody Chinczyk Ding, ktory otrzymaÅ‚ dzika karte w tym turnieju, powinien powalczyc, ale raczej niewytrzymie tego. A O'Sullivan jak sam mowi "dobrze czuje sie na wyspach". RONNIE O’SULLIVAN - GRAEME DOTT 6-3 DING JUNHUI - MARCO FU 6-4 DING JUNHUI - KEN DOHERTY 6-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
White 6-5 Williams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Piknie, szkoda tylko ze eurosport nietransmitowal, pewnie w eurosport2 byla relacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Jimmy White vs Ronnie O'Sullivan 2 9/10
Tu raczej niema co duzo mowic. White ma duze szczescie. We wczorajszym meczu z Williamsem zadna setka niepadla. A procent skutecznosci wbijania tez niezawielkie. White i Williams grali jak na amatorkim turniju w "Klucie u Zdzicha". Ale to sa emocje i stresy, do tego okrzyki publicznosci moga przyskadzac. Gdyby grali "przy piwku" na relaxie, to by juz inaczej mecz wygladal. Jimmy na dowieniez wielki problem z stosunkowo prostymy bilami, wbija trudny układ, zeby puzniej polec na prostej bili. White do tej pory mial wyrownane pojedynki i duzo szczescia, ktore wkoncu musi minąć. W turnieju panowie narazie zrobili po 2 breaki powyzej 100pkt.
Peter Ebdon vs John Higgins
Tu juz sprawa ma sie inaczej. Pojedynek raczej bedzie bardzie ciekawy i wyrowonany. Lekkim faworytem jak dla mnie jest jednak Higgins , ktory pokonal 6-2 Hendrego.
pozdro czeposław
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Ronnie O'Sullivan 6-1 Jimmy White <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> John Higgins 6-3 Peter Ebdon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jutro napisze cos o parze finałowej Ronnie - Higgins.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
mam nadzieje ze kurs jakis przyzwoity dadza bo wedlug mnie warto jutro dac na Ronniego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> p.s. kurs 1.4-1.6 gram napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
1.6 to ja watpie
ale szczegoły jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
will hill daje 1,4 na zwycięstwo Ronniego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
[ Linked Image] vs [ Linked Image] [color:"blue"] Ronnie O'Sullivan - John Higgins [/color] Dzisiaj odbedzie sie finaL rozgrywek Masters w Londynie. Bardzo ciekawa i wyrownana para angielsko-szkocka. Dwokrotny mistrz swiata (2001,2004) bedzie walczyl z mitrzem swiata z 1998 roku. Są to dwaj gracze z podobnym bagażem doswiadczenia(obaj maja po 29lat). Razem przeszli na zawodostwo w 1992 roku. Ronnie , bardziej utytulowany(w tym sezonie zarobił juz 500tys GBP) i znany zawodnik, zajmuje obecie miejsce 1 w oficialnym rankingu. Higgins jest na miejscu 5. John do tej pory mial trudniejszych przeciwnikow ( Hendry 2-6 i Ebdon 3-6). Ronnie na swojej drodze mial dosc ladwych przeciwnikow. Z Whitem, Dingiem zero problemow no i Graeme Dott - pogromca Ronnie w Malta Cup 2005. Ale ten mecz Ronnie zdecydowanie odpuscil, zły klimat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> , jak i nagroda ( tylko 30tys fontow). W turnieju Master daje juz 125tys GBP dla zwyciescy wiec jest o co walczyc. Ronnie gra bardzo ladnie, pewnie sie czuje na wyspach. Dodatkowym plusem bedzie mial niewychowaną publicznosc (moze jakis kibic zostanie wyrzucony za kaszel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ). Sullivan mysli sie raz na 50 bil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ( wedlug komentatorow ). Higgins tez sie ladnie prezentuje, co zapowiada ciekawy i emocjonujacy final, jak przystało na turniej Masters. Pojedynek odbedzie sie do 10 wygranych frejmow. Ronnie O'Sullivan 6-3 Graeme Dott 106(64,35c)-30(30), 131(130)-4, 0-71(71), 29-66(36), 86(63)-37, 45-56(41c), 81(72)-18, 85(85)-32, 67(51)-55(39). Ronnie O'Sullivan 6-2 Ding Junhui 79(57)-46, 29-90(63), 0-84(84), 77(77)-0, 101(92)-33(33), 123(123)-4, 75(67)-0, 68-6. Ronnie O'Sullivan 6-1 Jimmy White 92(76)-4, 76(76)-0, 106(97c)-17, 0-75(75), 94(57)-30, 122(105)-6, 77(41)-27. John Higgins 6-1 Chris Small 106(106)-0, 65(60)-28, 70(51)-0, 76(48)-38, 11-58(44), 66(65)-24, 66-32. Stephen Hendry 2-6 John Higgins 79(38)-3, 1-62(59), 0-127(101), 44(43)-71(40), 47(47)-67(40), 40-52(33), 108(108)-34, 1-81(62) Peter Ebdon 3-5 John Higgins 1-67(67), 13-69(69), 64(64)-62(62), 18-77(40), 118(96c)-5, 36-76, 4-70, 79(79)-15, 7-66(33) Ostatni pojedynek: 2002 Regal Masters , Final Ronnie O'Sullivan 9-4 John Higgins Typ: Ronnie O'Sullivan - John Higgins 1.4 6/10 Dziś pierwsza sesja finału o godz. 16.00, druga o 20.45. Transmisja w Eurosporcie rozpoczyna się o godz. 20.00 skrótem z sesji popołudniowej, potem już na żywo do końca meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja powstrzymam się od typowania wyniku dzisiejszego meczu finałowego, ponieważ przy obecnej dyspozycji obu zawodników nie jest to takie porste i możliwy jest każdy wynik. Ja osobiście spodziewam się bardzo zaciętego meczu zakończonego wynikem 10:8 lub 10:9 dla jednej ze stron, choć oczywiście rozum wskazuje na niewielka przewage Ronniego.
Znalazłem jednak w ofercie wystawianej przez B&W bardzo ciekawą propozycję dotyczącą tego meczu. Chodzi mianowicie o najwyższy break jaki w nim padnie. Sądzę, ze przy takiiej skuteczniośći wbijania, jaką obaj obecnie prezentują zczyszczenie, gdy tylko jeden z nich otrzyma sznasę od przeciwnika (czyt. nieudana odstawna) to spokojnie będzie mógł wyczyścić stół, a tym samym pokonać granice 120 punktów w jednym breaku. Dodatkową motywacją dla obu będzie zapewne nagroda za najwyższego breaka w całym turnieju, która obecnie należy do Dinga, a aby go pokonać przekroczenie granicy 120 punktów w jednym podejściu będzie konieczne.
Mój typ na dzisiaj: Ronnie O'Sullivan - John Higgins Jaki będzie najwyższy break w meczu? Typ: Powyżej 120pkt. 2.20 7/10 B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Aha zapomniałbym dodać, że w związku z tym iż panowie toczą dzisiaj bój aż do 10 wygranych fraemów, to szans na przekroczenie granicy 120pkt. w jednym podejściu będzie o wiele więcej niz to miało miejsce w dotychczasowych meczach toczonych do 6 wygranych partii.
Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Tego typu na breaka niewidziale. Ale raczej 120 punktow pasc powinno. Zgadzam sie z toba ze wynik bedzie okolo 10-8, dlatego takÄ… mala stawke daje na final, bo wszystko moze sie zdarzyc. Gdyby byl gdzies handi +3 to spokojnie gralbym na Higginsa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
O kurde dopiero teraz to zobaczyle, na ilosc frejmow.
John Higgins vs Ronnie O'Sullivan Typ: over +16 Kurs: 1.9 4/10
Raczej 17 frejmow bedzie. Bo niewidzi mi sie jakias wieksza wygrana. 10-6 lub mnie to trochce chyba przesada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Czepek dopiero teraz to przyuważyłem ale mecz toczy się do 9 wygranych reamów!!! Wiec jeśli jeszcze nie jest zapóźno to wstrzymaj się z tym typem na over 16 reamów!!!
A co do handicapu, o którym wspomniałeś to B&W wystawił właśnie dokładnie handicap 3:0 na korzyść Higginsa oczywiście, przy takim handicapie kurs na Ronniego wynosi 2.00, na Higginsa 2.15 i 5.50 na remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Czepek dopiero teraz to przyuważyłem ale mecz toczy się do 9 wygranych freamów!!! Wiec jeśli jeszcze nie jest zapóźno to wstrzymaj się z tym typem na over 16 freamów!!!
A co do handicapu, o którym wspomniałeś to B&W wystawił właśnie dokładnie handicap 3:0 na korzyść Higginsa oczywiście, przy takim handicapie kurs na Ronniego wynosi 2.00, na Higginsa 2.15 i 5.50 na remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Freamów a nie reamów oczywiście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
heh, rok temu bylo do 10 freamow:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Heh, no i dobrze.
Więcej fraemów = dłuższy mecz = więcej emocji = większa szansa na breaka powyżej 120pkt.
Ciekawe tylko jak B&W potem rozliczy typy na dokłądny wynik spotkania...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
zwrot:), albo jeszcze zdarzy zmienic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No muszę przyznać, że z tym swoim dzisiejszym typem dużo szczęścia miałem, ale wszak liczy się rezultat końcowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brawa dla Ronniego za zwycięstwo odniesione w fantastycznym stylu no i za tego ostatniego freama, w którym padł jakż eupragniony przeze mnie break powyżej 120pkt., a dokładnie były to 134pkt.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|