|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Rossman: [qb]Wisła P. - Świt X2 1.87 2 4.00 (STS) w ofercie proffa tego juz nie widze moze wjocik znowu walizke szykuje na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] BAW ma nadal X2 po 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wojcik czaruje ale nie talentem tylko znajomosciami... Wisla Plock bez porazki u siebie... hm?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
jesli mecz ma byc ustawiony to przeciez remisu nie bedzie. Lepiej zagrac 12. Jak nieustawiony to bedzie 1 jak ustawiony to 2. Simple W B&W kurs na 2 jest 5,5, a na 1 1.55 Kombinacja 12 daje kurs tylko 1,2... hmmm...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jesli ustawiony to lepiej czysto tylko "2". Jakie ma wtyki w Plocku Wojcik? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał nesta: [qb]jesli ustawiony to lepiej czysto tylko "2". Jakie ma wtyki w Plocku Wojcik? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Jego tesciowa pochodzi z okolic Plocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
...no i zawsze tankuje na Orlenie i zbiera punkty Vitay i terz je wymieni na nagrode. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Wisełak chce walczyć o 3 miejsce z Groclinem.
Kwestia jest taka że finansami to raczej nie zdobędą Wisełki jedyne układy np. oddadzą mecz za mecz w przyszłym sezonie a to nie jest wykuczone.
Jestem z Płocka i spekulacje są tu duże.
Śmierdzi tu u nas przekrętem :5gw: Ja stawiam 2 za dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 232 |
A mecz Wisła Płock =Legia Warszawa 0:1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wisla Plock - Legia Warszawa 0-1 ????????
O co Ci chodzi?
W B&W juz nie ma Plock-Swit... To jak panowie? do STS?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wisla Plock - Legia Warszawa 0-1 ????????
O co Ci chodzi?
W B&W juz nie ma Plock-Swit... To jak panowie? do STS?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Krzycho: [qb]Wisełak chce walczyć o 3 miejsce z Groclinem.
Kwestia jest taka że finansami to raczej nie zdobędą Wisełki jedyne układy np. oddadzą mecz za mecz w przyszłym sezonie a to nie jest wykuczone. [/qb] wiec skoro Wiselka chce walczyc o 3 miejsce nie moze odpuscic ani jednego meczu, ale swit znow chce byc w barazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
cos w tym musi byc jak wycofuja albo sie boja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]cos w tym musi byc jak wycofuja albo sie boja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] i zawsze za pare groszy warto na probe obstawic taki mecz a noz wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Kronau Ostringen wałek pewna 1 polskie buki wycofały jeśli ktos ma to okazje grąc to polecam a będzie na kilkadziesiąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
pewna 1? a nie pewna 2 przypadkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Jakiś buk ma jeszcze ten mecz czy już wycofali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oryginalnie wysłał Nobody1111: [qb]Jakiś buk ma jeszcze ten mecz czy już wycofali?[/qb] tego to nie wiem wiem, ze nasze buki wycofaly spozilem sie cale 5 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jest jeszcze w STS....przynajmniej do rana do 10:00...a jak bedzie to dajesz na swit? ile?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał HAGIi: [qb]Kronau Ostringen wałek pewna 1 polskie buki wycofały jeśli ktos ma to okazje grąc to polecam a będzie na kilkadziesiąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] piszcie moze od razu dyscypline i kraj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oryginalnie wysłał nesta: [qb] Oryginalnie wysłał HAGIi: [qb]Kronau Ostringen wałek pewna 1 polskie buki wycofały jeśli ktos ma to okazje grąc to polecam a będzie na kilkadziesiąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] piszcie moze od razu dyscypline i kraj?[/qb] tak ciężko przejrzeć ofertę!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dostajesz jeszcze pewniaka i narzekasz takim to ja mówie  żenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
przejzec oferte zejdzie mu 20min a ty napiszesz to w 3sekundy czas to pieniadz Piłka ręczna Niemcy 1 liga
|
|
|
Link skopiowany do schowka