Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]Wisła P. - Świt X2 1.87 2 4.00 (STS) w ofercie proffa tego juz nie widze moze wjocik znowu walizke szykuje na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
BAW ma nadal X2 po 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wojcik czaruje ale nie talentem tylko znajomosciami... Wisla Plock bez porazki u siebie... hm?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
jesli mecz ma byc ustawiony to przeciez remisu nie bedzie. Lepiej zagrac 12. Jak nieustawiony to bedzie 1 jak ustawiony to 2. Simple W B&W kurs na 2 jest 5,5, a na 1 1.55 Kombinacja 12 daje kurs tylko 1,2... hmmm...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jesli ustawiony to lepiej czysto tylko "2". Jakie ma wtyki w Plocku Wojcik? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]jesli ustawiony to lepiej czysto tylko "2". Jakie ma wtyki w Plocku Wojcik? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Jego tesciowa pochodzi z okolic Plocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
...no i zawsze tankuje na Orlenie i zbiera punkty Vitay i terz je wymieni na nagrode. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Wisełak chce walczyć o 3 miejsce z Groclinem.

Kwestia jest taka że finansami to raczej nie zdobędą Wisełki jedyne układy np. oddadzą mecz za mecz w przyszłym sezonie a to nie jest wykuczone.

Jestem z Płocka i spekulacje są tu duże.

Śmierdzi tu u nas przekrętem :5gw:
Ja stawiam 2 za dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 232
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 232
A mecz Wisła Płock =Legia Warszawa 0:1

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wisla Plock - Legia Warszawa 0-1 ????????

O co Ci chodzi?

W B&W juz nie ma Plock-Swit...
To jak panowie?
do STS?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wisla Plock - Legia Warszawa 0-1 ????????

O co Ci chodzi?

W B&W juz nie ma Plock-Swit...
To jak panowie?
do STS?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Krzycho:
[qb]Wisełak chce walczyć o 3 miejsce z Groclinem.

Kwestia jest taka że finansami to raczej nie zdobędą Wisełki jedyne układy np. oddadzą mecz za mecz w przyszłym sezonie a to nie jest wykuczone.
[/qb]
wiec skoro Wiselka chce walczyc o 3 miejsce nie moze odpuscic ani jednego meczu, ale swit znow chce byc w barazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
cos w tym musi byc jak wycofuja albo sie boja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]cos w tym musi byc jak wycofuja albo sie boja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
i zawsze za pare groszy warto na probe obstawic taki mecz a noz wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Kronau Ostringen wałek pewna 1 polskie buki wycofały jeśli ktos ma to okazje grąc to polecam a będzie na kilkadziesiąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
pewna 1? a nie pewna 2 przypadkiem?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Jakiś buk ma jeszcze ten mecz czy już wycofali?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Oryginalnie wysłał Nobody1111:
[qb]Jakiś buk ma jeszcze ten mecz czy już wycofali?[/qb]
tego to nie wiem wiem, ze nasze buki wycofaly spozilem sie cale 5 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jest jeszcze w STS....przynajmniej do rana do 10:00...a jak bedzie to dajesz na swit? ile?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Kronau Ostringen wałek pewna 1 polskie buki wycofały jeśli ktos ma to okazje grąc to polecam a będzie na kilkadziesiąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
piszcie moze od razu dyscypline i kraj?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Kronau Ostringen wałek pewna 1 polskie buki wycofały jeśli ktos ma to okazje grąc to polecam a będzie na kilkadziesiąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
piszcie moze od razu dyscypline i kraj?[/qb]
tak ciężko przejrzeć ofertę!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dostajesz jeszcze pewniaka i narzekasz takim to ja mówie stop żenada

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
przejzec oferte zejdzie mu 20min a ty napiszesz to w 3sekundy czas to pieniadz
Piłka ręczna Niemcy 1 liga

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, aker, burbon), 651 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,599
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1