|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
#1 <expekt> 22.02.05 20:45 Real Madrid CF - Juventus Obie drużyny strzelą Tak 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Milton Keynes Dons - Hull podwójna szansa X2 1.25 ako:2.25 stawka:20 ewk:45
konto:180 Ciekawe czy defensywa Realu byla taka dobra czy atak Juve taki slaby :/ Musze skroty w TV zobaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Aktualna sytuacja w bandzie:
1) Bobsley 247zł 2/2 2) bruce 209zł 1/1
3) dampan 203zł 1/2 4) misiu_tdi 190zł 0/1 5) radmi 187zł 1/2 6) globus 180zł 0/1 7) Dev 168zł 1/2 - 1 kupon w trakcie za 20zł
P.S
Bobsley jako jedyny chyba w mojej bandzie utrzymuje cały czas wysoka forme tak trzymac, bruce go jednak goni. Jak narazie to 2 najbardziej stabilnych chyba typerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Taki delikates na dobry początek tygodnia bo pierwszych rund tenisa z reguły sie nie gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<expekt>
22.02.05 02:00 [color:"blue"] Canas G [/color]- Massa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 22.02.05 16:00 [color:"blue"] Dent [/color]- Arthurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
AKO:1.73 stawka: 10 zł EWK: 17.30 zł ] niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> stan konta 190zł 0/1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
misiu_tdi i inni jesli juz zrobie podsumowanie i Wasze kupony badz kupon jest w nim uwzgledniony to nie musicie juz tego robic. Bedzie bardziej przejrzyscie. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165 |
#2
<betandwin>
23.02.2005,20.45,Sheffield Wednesday-Peterborough - 1/1,4/piłka nożna 23.02.2005,20.45,Nottingham-Preston - X2/1,36/piłka nożna
AKO = 1,9 STAWKA = 10zł. EWK = 19zł. Stan konta = 199zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
#2 <sts> 23.02
23:55 New Orleans - Seattle 2 1.4 18:40 Efes Pilsen - Prokom Trefl 1 1.15 ako:1,61 stawka:40 ewk:58 konto:140
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"blue"] [color:"red"]#3# EXPEKT[/color] 19:00*Lugi - Kroppskultur*typ-1*kurs-1.45 / Ręczna Szwecja 19:00*Drott - H43*typ-1*kurs-1.15 / Ręczna Szwecja AKO 1.67 stawka: 17 zł EWK: 28 zł Kasa 230 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"blue"] [color:"red"]#3# EXPEKT[/color] 19:00*Lugi - Kroppskultur*typ-1*kurs-1.45 / 31:30 19:00*Drott - H43*typ-1*kurs-1.15 / 33:22 AKO 1.67 stawka: 17 zł EWK: 28 zł Kasa 230 + 28 = 258 zł Skuteczność 3/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165 |
#3
<betandwin>
24.02.2005,20.30,Stuttgard-Parma-1/1,45/piłka nożna 24.02.2005,20.45,Sevilla-Panathinaikos-1/1,55/piłka nożna
AKO = 2,25 STAWKA = 20zł. EWK = 45zł. Stan konta = 179zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#3
<unibet> 24.02.2005 18.30 Trondheim - Lillehammer 1 1.22 24.02.2005 21.00 Middlesbrough - GAK Graz 1 1.38
AKO = 1.68 STAWKA = 50zł. EWK = 84zł. Stan konta = 137zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"blue"] [color:"red"]#4# EXPEKT[/color] 18:30*Trondheim - Lillehammer*typ-1*kurs-1.25 / Hokej Norwegia 19:00*Linköping - Modo*typ-1x*kurs-1.35 / Hokej Szwecja AKO 1.69 stawka: 18 zł EWK: 30 zł Pozostało 240 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
#2 <sts> 23.02
23:55 New Orleans - Seattle 2 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 18:40 Efes Pilsen - Prokom Trefl 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ako:1,61 stawka:40 ewk:58 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> konto:140 konto:198 #3 <gb> 24 Feb 05 19:30 CET Austria Wien v A. Bilbao X2 1.34 Middlesbrough v GAK 1 1.40 ako:1.88 stawka:30 ewk:56 konto:168
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
<expekt> 25.02.05 02:30 [color:"blue"] Blake James[/color] - Salzenstein 1.35 /tenis
[b]stawka:90zł EWK:122zł pozostały stan konta: 100zł
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"blue"] [color:"red"]#4# EXPEKT[/color] 18:30*Trondheim - Lillehammer*typ-1*kurs-1.25 / 7:4 19:00*Linköping - Modo*typ-1x*kurs-1.35 / 4:0 AKO 1.69 stawka: 18 zł EWK: 30 zł Kasa 240 + 30 = 270 zł Skuteczność 4/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Bobsley Twoje typy naprawde robią wrażenie...jestes naprawde świetny...ja niestety ostatnio nie mam za duzo czasu na bukamcherke bo miałem w tym tyg 3 examy do poprawienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam Bande Dampana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
#3 <gb> 24 Feb 05 19:30 CET Austria Wien v A. Bilbao X2 1.34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Middlesbrough v GAK 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> ako:1.88 stawka:30 ewk:56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> konto:168 konto:224
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Chlopaki niestety wejzdzam jutro na egzamin juz przed ostatni w ramach normalnej sesji, (wracam sob wieczor), pozniej poprawkowa :/ ale to juz duzo tego nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jak by ktos mogl zrobic podsumowanie aktualnej sytuacji bandy w najblizszym czasie byl bym bardzo wdzieczny. Od przyszlego tyg, jedziemy od nowa na powaznie ze statystykami i wogole, na zasadach takich jak teraz.
Gratulacje dla Bobsleya wspaniala forma, chyba nie zapesze jak uznam go juz dzisiaj najlepszym typerem 1 edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <puchar> <laseczki> <kasiorka> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki jego typom az chce sie prowadzic temat.
Pozdrawiam bande i powodzenia pod moja nieobecnosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
<expekt> 25.02.05 02:30 [color:"blue"] Blake James[/color] - Salzenstein 6-2, 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
[b]stawka:90zł EWK:122zł pozostały stan konta: 100zł
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> stan konta: 222zł 1/2 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Aktualna sytuacja w bandzie:
1) Bobsley 270zł 4/4 2) globus 224zł 2/3 3) misiu_tdi 222zł 1/2 4) radmi 221zł 2/3 5) dampan 203zł 1/2
6) bruce 179zł 1/3 7) Dev 168zł 1/3
Pozwoliłem zrobić statystyke naszych typów w tym tyg, ponieważ dampan wyjechał. Panowie naprawde fajnie by było jakbysmy wszyscy sami sobie po kazdym kuponie robili podsumowanie, czyli stan konta i statystyka kuponów. Naprawde dampanowi bardzo to ułatwi sprawe i przyspieszy prowadzenie tematu. Widać że banda radzi sobie coraz lepiej i aż 5 typerów wyszło w tym tygodniu na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
serdecznie pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165 |
Idzie mi ostatnio jak kurwie w deszcz. Spróbuję teraz wyjść na plus.
#4 <betandwin> 26.02.2005,18.15,Man.Utd.-Portsmouth-1/1,2/pn 26.02.2005,15.30,Werder Brema-Bochum-1/1,4/pn AKO=1,7 stawka=100zł. EWK=170zł. stan konta=79zł.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|