..."> ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
#1 <expekt> 22.02.05 20:45
Real Madrid CF - Juventus
Obie drużyny strzelą
Tak 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Milton Keynes Dons - Hull
podwójna szansa
X2 1.25
ako:2.25
stawka:20
ewk:45

konto:180
Ciekawe czy defensywa Realu byla taka dobra czy atak Juve taki slaby :/ Musze skroty w TV zobaczyc

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Aktualna sytuacja w bandzie:

1) Bobsley 247zł 2/2
2) bruce 209zł 1/1

3) dampan 203zł 1/2
4) misiu_tdi 190zł 0/1
5) radmi 187zł 1/2
6) globus 180zł 0/1
7) Dev 168zł 1/2 - 1 kupon w trakcie za 20zł

P.S

Bobsley jako jedyny chyba w mojej bandzie utrzymuje cały czas wysoka forme tak trzymac, bruce go jednak goni. Jak narazie to 2 najbardziej stabilnych chyba typerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Quote
Taki delikates na dobry początek tygodnia bo pierwszych rund tenisa z reguły sie nie gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<expekt>

22.02.05 02:00 [color:"blue"] Canas G [/color]- Massa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
22.02.05 16:00 [color:"blue"] Dent [/color]- Arthurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

AKO:1.73
stawka: 10 zł
EWK: 17.30 zł
]
niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

stan konta 190zł
0/1

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
misiu_tdi i inni jesli juz zrobie podsumowanie i Wasze kupony badz kupon jest w nim uwzgledniony to nie musicie juz tego robic. Bedzie bardziej przejrzyscie.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
B
member
member
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
#2

<betandwin>

23.02.2005,20.45,Sheffield Wednesday-Peterborough - 1/1,4/piłka nożna
23.02.2005,20.45,Nottingham-Preston - X2/1,36/piłka nożna

AKO = 1,9
STAWKA = 10zł.
EWK = 19zł.
Stan konta = 199zł.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
#2 <sts> 23.02

23:55 New Orleans - Seattle 2 1.4
18:40 Efes Pilsen - Prokom Trefl 1 1.15
ako:1,61
stawka:40
ewk:58
konto:140

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
[color:"blue"] [color:"red"]#3# EXPEKT[/color]
19:00*Lugi - Kroppskultur*typ-1*kurs-1.45 / Ręczna Szwecja
19:00*Drott - H43*typ-1*kurs-1.15 / Ręczna Szwecja
AKO 1.67
stawka: 17 zł
EWK: 28 zł
Kasa 230 zł

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
[color:"blue"] [color:"red"]#3# EXPEKT[/color]
19:00*Lugi - Kroppskultur*typ-1*kurs-1.45 / 31:30
19:00*Drott - H43*typ-1*kurs-1.15 / 33:22
AKO 1.67
stawka: 17 zł
EWK: 28 zł
Kasa 230 + 28 = 258 zł
Skuteczność 3/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
B
member
member
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
#3

<betandwin>

24.02.2005,20.30,Stuttgard-Parma-1/1,45/piłka nożna
24.02.2005,20.45,Sevilla-Panathinaikos-1/1,55/piłka nożna

AKO = 2,25
STAWKA = 20zł.
EWK = 45zł.
Stan konta = 179zł.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
#3

<unibet>
24.02.2005 18.30 Trondheim - Lillehammer 1 1.22
24.02.2005 21.00 Middlesbrough - GAK Graz 1 1.38

AKO = 1.68
STAWKA = 50zł.
EWK = 84zł.
Stan konta = 137zł.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
[color:"blue"] [color:"red"]#4# EXPEKT[/color]
18:30*Trondheim - Lillehammer*typ-1*kurs-1.25 / Hokej Norwegia
19:00*Linköping - Modo*typ-1x*kurs-1.35 / Hokej Szwecja
AKO 1.69
stawka: 18 zł
EWK: 30 zł
Pozostało 240 zł

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
#2 <sts> 23.02

23:55 New Orleans - Seattle 2 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
18:40 Efes Pilsen - Prokom Trefl 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
ako:1,61
stawka:40
ewk:58 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
konto:140
konto:198

#3 <gb> 24 Feb 05 19:30 CET
Austria Wien v A. Bilbao X2 1.34
Middlesbrough v GAK 1 1.40
ako:1.88
stawka:30
ewk:56
konto:168

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
<expekt>
25.02.05 02:30 [color:"blue"] Blake James[/color] - Salzenstein 1.35 /tenis

[b]stawka:90zł
EWK:122zł
pozostały stan konta: 100zł

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
[color:"blue"] [color:"red"]#4# EXPEKT[/color]
18:30*Trondheim - Lillehammer*typ-1*kurs-1.25 / 7:4
19:00*Linköping - Modo*typ-1x*kurs-1.35 / 4:0
AKO 1.69
stawka: 18 zł
EWK: 30 zł
Kasa 240 + 30 = 270 zł
Skuteczność 4/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Bobsley Twoje typy naprawde robią wrażenie...jestes naprawde świetny...ja niestety ostatnio nie mam za duzo czasu na bukamcherke bo miałem w tym tyg 3 examy do poprawienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam Bande Dampana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
#3 <gb> 24 Feb 05 19:30 CET
Austria Wien v A. Bilbao X2 1.34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Middlesbrough v GAK 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
ako:1.88
stawka:30
ewk:56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
konto:168
konto:224

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Chlopaki niestety wejzdzam jutro na egzamin juz przed ostatni w ramach normalnej sesji, (wracam sob wieczor), pozniej poprawkowa :/ ale to juz duzo tego nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Jak by ktos mogl zrobic podsumowanie aktualnej sytuacji bandy w najblizszym czasie byl bym bardzo wdzieczny.
Od przyszlego tyg, jedziemy od nowa na powaznie ze statystykami i wogole, na zasadach takich jak teraz.

Gratulacje dla Bobsleya wspaniala forma, chyba nie zapesze jak uznam go juz dzisiaj najlepszym typerem 1 edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <puchar> <laseczki> <kasiorka> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki jego typom az chce sie prowadzic temat.

Pozdrawiam bande i powodzenia pod moja nieobecnosc.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Quote
<expekt>
25.02.05 02:30 [color:"blue"] Blake James[/color] - Salzenstein 6-2, 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

[b]stawka:90zł
EWK:122zł
pozostały stan konta: 100zł

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

stan konta: 222zł 1/2 50%

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Aktualna sytuacja w bandzie:

1) Bobsley 270zł 4/4
2) globus 224zł 2/3
3) misiu_tdi 222zł 1/2
4) radmi 221zł 2/3
5) dampan 203zł 1/2

6) bruce 179zł 1/3
7) Dev 168zł 1/3

Pozwoliłem zrobić statystyke naszych typów w tym tyg, ponieważ dampan wyjechał. Panowie naprawde fajnie by było jakbysmy wszyscy sami sobie po kazdym kuponie robili podsumowanie, czyli stan konta i statystyka kuponów. Naprawde dampanowi bardzo to ułatwi sprawe i przyspieszy prowadzenie tematu. Widać że banda radzi sobie coraz lepiej i aż 5 typerów wyszło w tym tygodniu na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

serdecznie pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
B
member
member
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 165
Idzie mi ostatnio jak kurwie w deszcz. Spróbuję teraz wyjść na plus.

#4
<betandwin>
26.02.2005,18.15,Man.Utd.-Portsmouth-1/1,2/pn
26.02.2005,15.30,Werder Brema-Bochum-1/1,4/pn
AKO=1,7
stawka=100zł.
EWK=170zł.
stan konta=79zł.

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1