<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> UWAGA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Przed zgloszeniem uczestnictwa prosze zapoznac sie z regulaminem zamieszczonym w temacie:
REGULAMIN [
mecz.org]
Raven i Katowiczanin - niestety zarejestrowaliscie sie na forum po 22.01.2005. Niestety nie moge przyjac Waszego zgloszenia.
Zgodnie z regulaminem nie powinienem przyjmować zgłoszeń od osób zarejestrowanych po 22.01.2005.
Ten zakaz nie jest skierowany do nikogo personalnie. Po prostu wszyscy wiemy, że na okoliczność Konkursu Mecz.pl-Sportingbet założono szereg "podwójnych" i kolejnych kont, i fakt ten wypacza sens rywalizacji o pieniądze.
Jako, że na priva jestem "bombardowany" prośbami i pretensjami o ... dyskryminację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, oraz widzę, że chętnych z, jak sądzę, czystymi intencjami, a zarejestrowanymi po 22.01.2005 jest coraz więcej - postanowiłem, że tym osobom również damy szansę.
W ramach eliminacji dla osób zarejestrowanych po 22.01.2005 zostanie utworzona osobna grupa i z tej grupy do rundy zasadniczej awansuje tylko jeden typer.Myślę, że będzie "wilk syty i owca cała". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />