|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Może ktoś z moderatorów usunąłby ostatni post w tym temacie [ mecz.org], bo ktoś sobie jaja robi. I ten też
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
konie GODOLPHIN wtym tygodniu w znakomitej formie... Wprawdzie Frank Dettori jest kontuzjowany i jeszcze kilka tygodni będzi enieobecny na torze... ale McEvoy radzi sobie też cąłkiem nieźle . Naliczyłem 6 zwycięstw na jakieś 10 startów - wynik biorąć pod uwagę końskie kursy rewelacyjny. Dzisiaj dwa zwycięstwa i jedna raczej spodziewana porażka. W niedzielę biegnie Dubawi w Prix Jacques le Marois. Jak zapowiada szejk walka będzie twarda ale Dabawi nie jest bez szans. McEvoy sie rozkręcił i pewnie Dubawi zdobędzie trochę punkcików do konkursu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
no i konkurs dobiega konca. wg rozpiski biegnie jeszcze tylko Cherry Mix ale z tego co pobieznie sprawdzilem to nikt z czolowki graczy nie ma tego konia w zestawie (ani w ogolnej ani w polskiej klasyfikacji), wiec mozna chyba stwierdzic, ze "juz posprzatane"...
|
|
|
Link skopiowany do schowka