Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
TSV Bayer Dormagen - Frisch auf Göppingen 1- 5,50 -b.dobry kurs i jak najbardziej do gry..

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w pinnacle 6.5 w bwin 6.0... smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by Conrad
Słyszałem, że betmyślnikatmyślnikhome został ostatnio sprzedany tej samej firmie, która kupiła Expekt. smile

No to juz wiadomo po co byl ten bonus na ME i cale pisanie o sukcesie akcji promocyjnej i tysiacach nowych klientow. Chodzilo o to by dobrze sprzedac "trupa"...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
panie yaaho cos panu pomylilo... w bet365 handicapy azjatyckie sa chyba lepsze niz w betfair a ty porownujesz ich do bwin, np. dzis hull 1,975 --newcastle 1,95 chyba jednak oplaca sie tam grac normalne kupony

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Chat InformationPlease wait for a site operator to respond.

Chat InformationYou are now chatting with 'bet-at-home.com PL'

bet-at-home.com PL: Dzien dobry, w czym moge pomoc?

you: witam

you: jesli jeden z biegaczy narciarskich nie wystartuje to w h2h jest zwrot tak ?

bet-at-home.com PL: prosze podac numer konta gracza oraz numer kuponu

you:

you: 1073

you: follis nie wystartowala

bet-at-home.com PL: prosze chwile zaczekac

you: ok'

bet-at-home.com PL: jezeli drugi zawodnik wystartuje zostanie uznany tutaj za zwyciezce

you: a z jakiego powodu ?

you: w tenisie jak jeden nie przystapi jest zwrot

you: to dlaczego tutaj ten co wystartuje ma byc zwyciezca?

you: czyli co jakbym wiedzial ze follis nie wystatuje

you: i stawiam przeciw niej 100.000zl

you: to mi rozliczycie i wyplacicie tak ?

bet-at-home.com PL: zasady w tenisie sa troche inne, jezeli w tenisie zostanie odbita chociazby jedna pilka, zawodnik, ktory kreczuje rozliczony zostanie jako przegrany

you: ale JESLI nie wystartuje

you: nie ma go

you: nie przyszedl

you: bo mu sie nie chcialo

bet-at-home.com PL: natomiast jezeli w spotkaniu takim nie zostanie odbita ani jedna pilka wowczas spotkanie zostaje rozliczone kursem 1,0

you: macie na to jakis punkt regulaminu ?

bet-at-home.com PL: to dotyczy tenisa

you: gram u Was z 7 lat i nigdy nie bylo zadnych problemow a tu taki wynalazek

bet-at-home.com PL: podany przez Pana zaklad brzmi "ktory z zawodnikow zdobedzie lepsze miejsce" i tak to spokanie zostanie rozliczone

bet-at-home.com PL: ten zawodnik, ktory zdobedzie wyzsze miesce wygra

you: ale 2 zawodnik nie moze zajac miejsca bo go nie ma

you: wiec nie zajmuje ZADNEGO miejsca

bet-at-home.com PL: nasz Regulamin znajduje sie na dole strony w zakladce "Ogolne Warunki Handlowe"

bet-at-home.com PL: tym samym zdobywa nizsze miejsce

you: ale on nie zdobywa miejsca bo go nie ma

bet-at-home.com PL: tak jest ten zaklad interpretowny

you: czyli interpretujecie jak chcecie tak ?

bet-at-home.com PL: oczywiscie nie

you: pierwszy lepszy prawnik obali ta teorie - zawodnik ktory nie przystepuje nie moze zajac miejsca bo nie przystapil do zawodow - nie ma go w klasyfikacji

bet-at-home.com PL: wytyczne na ten temat znajduja sie w podanej zakladce

you: ale prosze mi wytlumaczyc

you: jak moze zajac miejsce

bet-at-home.com PL: w takim przypadku nie nastepuje niestety zwrot stawki

you: skoro nie wystartowal

you: to nie jest zejscie z trasy ale nie stawienie sie na starcie

you: czyli nie jest klasyfikowany w klasyfikacji koncowej

bet-at-home.com PL: w takim przypadku spotkanie zostaje rozliczone jak zostalo wytlumaczone wyzej, nie nastepuje zwrot stawki

you: ale ja pytam o cos innego i naprawde tu nie chodzi o moje pieniedza

bet-at-home.com PL: prosimy poczekac na oficjalne rozliczenie zakladu

bet-at-home.com PL: jezeli bedzie mial Pan watpliwosci co do slusznosci jego rozliczenia

you: a na maile do supportu odpowiadacie Wy czy ktos inny ?

bet-at-home.com PL: prosimy o przeslanie wiadomosci na nasz adres [email protected] podajac numer konta gracza oraz numer kuponu

you: oczywiscie ze mam watpliwosci bo to jest pozbawione jakiejkolwiek logiki

you: ok dziekuje

you: pozdrawiam

bet-at-home.com PL: w Supporcie pracuje kilka osob

you: no tak

you: ale w innych bukacj jest tak

you: ze na lajwczacie siedza niekompetentni ludzie

you: a support zalatwia sprawy kompleksowo

bet-at-home.com PL: i nie jestesmy niestety w stanie dokladnie powiedziec, od kogo otrzyma Pan odpowiedz

you: tutaj bylo wszystko super

bet-at-home.com PL: pracujemy tutaj jako zespol

you: ok

you: dziekuje narazie



albo Ci ludzie sa nienormalni albo ja

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
myśle ze bedziesz miał zwrot, a ta osoba nie wie o czym mówi.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Originally Posted by Sturmwind
you: ale 2 zawodnik nie moze zajac miejsca bo go nie ma

haha laugh
Tutaj pracownika supportu zaskoczyłeś grin potem biedak już tylko powtarzał wyuczone formułki, hehe.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
WYŚCIGI PSÓW na bet at home to jedna wielka ściema........
Jak obstawiałem cały czas jeden numer to specjalnie nie dawali wygrać i puszczali stare nagranie z ubiegłego roku po za tym jak to możliwe że te psy biegają co 2 minuty 24 godziny na dobę OMGGGGGG

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
I pewnie na torze gdzie cały czas jest noc laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
jeszcze bardzo mnie ciekawi jak rozlicza to:

[Linked Image] [img16.imageshack.us]
[Linked Image] [g.imageshack.us]

od rana nie rozliczyli ZADNEGO zakladu a juz wszstko pokonczone

Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
Witam
i pytam, gdzie w necie da radę oblukać mu-liv - najlepiej bez żadnego ściągania i przy dość przeciętnym połączeniu?


Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
http://atdhe.net/live-tv-4964.html
na razie nic nie widać może przełożą spotkanie oO

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Sturmwind to trochę poczekasz aż Follis wystartuje w biathlonie,o ile wiem to ona słabo strzela tongue

Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
Originally Posted by MyszkaMiki
http://atdhe.net/live-tv-4964.html
na razie nic nie widać może przełożą spotkanie oO
albo nie zdążyli przeliczyć kasy w bukach i czekają na ustawkę na dany wynik jak sprawdzą że większość stawiała na mu i liverpool i dużo na under 4,5 to zrobią remis 5:5 hehe
zobaczycie po meczu będą się cieszyć nawet laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
ty

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by MyszkaMiki
WYŚCIGI PSÓW na bet at home to jedna wielka ściema........
Jak obstawiałem cały czas jeden numer to specjalnie nie dawali wygrać i puszczali stare nagranie z ubiegłego roku po za tym jak to możliwe że te psy biegają co 2 minuty 24 godziny na dobę OMGGGGGG

To muszą być nagrania puszczane w "przypadkowy" sposób. Raz na jednym wyścigu obok toru stoi samochód, w następnym nie, pojawia się w kolejnym - pare kruczków można zaobserwować. Pory dnia są mniej/ więcej dla zmylenia przeciwnika zachowane laugh

Czyli wiadomo o co chodzi. Ludzie stawiają zakłady - gdy już postawili - system szybko wybiera najkorzystniejsze nagranie w stosunku do wniesionych stawek - tak aby ludzie nie wypłacili za dużo. I biznes się kręci a psy jak biegały w kółko tak robią to cały czas. grin

Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
hahaha właśnie wyciągnąłem z nich tą tajną informację laugh
zaraz wkleję printscreena z rozmowy smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2009
Posty: 77

Dołączył: Jan 2009
Posty: 319
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 319
a to ciekawe laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Czyli wszystko jasne, nagrania nie są na żywo, losowo wybierane i to po przyjęciu zakładów, fajna zabawa laugh

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1