|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
hej,
nie bardzo rozumiem dlaczego odpadlismy skoro mopsiq nie oddal żadnego typu wiec zgodnie z regulaminem to nasza para powinna awanssowac,
no chyba ze zaliczyc koledze typ na djoko ale on powinnien byc niewazny bo ja dużo wczesniej oddalem typ na to spotkanie.
prosze o korekte w drabince II rundy.
Pozdrawiam Zaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
ja akurat nie mogłem sie zalogowac na tobet bo non stop jakis błąd wyskakiwał i co tez mam byc poszkodowany widac nie mozna miec zadnych problemów bo gracz jest poszkodowany i nic nie mozna zrobic konkurs jest dla zabawy a nie tępienia zapominalskich lub mających problemy ja przepraszam mojego partenera z pary za tę sytuacje pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Spoko przezyje.  Ale w singlu chyba wysylales login 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
nie wysłałem bo nie mogłem sie zarejstrowac na tobet co dziwne nie zostałem wykluczonyz gry więc o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
hej,
nie bardzo rozumiem dlaczego odpadlismy skoro mopsiq nie oddal żadnego typu wiec zgodnie z regulaminem to nasza para powinna awanssowac,
no chyba ze zaliczyc koledze typ na djoko ale on powinnien byc niewazny bo ja dużo wczesniej oddalem typ na to spotkanie.
prosze o korekte w drabince II rundy.
Pozdrawiam Zaki Oto pkt.14 regulaminu. 14. Nie można obstawiać tego samego spotkania, które zostało zagrane wcześniej przez naszych przeciwników. Jeżeli przez pomyłkę podamy ten sam typ, który podali przeciwnicy, należy podać inny typ przed rozpoczęciem typu, który powtarzamy !!! Jeśli do momentu rozpoczęcia spotkania, typ nie zostanie zmieniony na prawidłowy, typ ten zostanie policzony po kursie 1. Jak więc widać,typ jest ważny tylko że policzony po kursie 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
nie wysłałem bo nie mogłem sie zarejstrowac na tobet co dziwne nie zostałem wykluczonyz gry więc o co chodzi z tego co zauwazylem to zapisy trwaly 2 tyg i przez 2 tyg nie mogles sie zarejestrowac? z przyczyn technicznych czy psychofizycznych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
Marlon,
dla mnie jasne jest że nie można typwac jak przeciwnik, nasze sytuacja jest o tyle wyjatkowa ze w momencie podawania typu przez Twojego kolege w grze był tylko chyba jeden mecz celowo zreszta przez mnie zagrany na wypadek gdyby mopsiq sie obudzil 2 minuty przed meczem i przypomnialo mu sie o konkursie.
Zreszta ten punkt mowi o przypadkowej pomylce a nie o celowym dzialaniu.
Dla ciebie gratki bo rozpykaleś nas tylko trzema typami ale to jest konkurs deblowy i wymagane jest aby obaj partnerzy w nim uczestniczyli aktywnie.
Pozdrawiam Zaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Typ mopsiqa liczony po kursie 1, więc liczy się jako oddany. zaki, i tak awansowaliście jako LL, więc nie denerwuj się delfiedor, no wybacz, ale ponad dwa tygodnie czasu trwały zapisy, potem był tydzień podczas trwania pierwszej rundy, więc miałeś wystarczająco dużo czasu, aby się zarejestrować i wysłać login. Sponsor wykłada kasę i chce tylko, żebyś w zamian założył u niego konto. Jak widać dla niektórych to zbyt wielkie wymagania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
co z tego że sponsor wykłada kase jak i tak nikt prawie jej nie wypłaca bo trzeba obracac nimi kilka razy tak jak w playoff wygrałem konkurs dostałem 2300 zł i musze te kwota obrócic pieciokrotnie czyli obrót na kwote 11 500 zł jeszcze jest ogranicznoy czas i kursy dla mnie to smieszne i żenada wiadomo ze nie wyciagne tej kasy także sie nie podniecam tą kasą zreszta ja gram dla zabawy i przyjemności a nie kasy a niektórzy to po trupasch ida aby kasa forum spada na psy podokańczam konkursy i sie zastanowie czy wogóle gdzies grac pozdrawiam majnera i dziekuje zatrud w prowadzeniu konkursów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Żalisz się czy się chwalisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
delfiedor wszyscy to wiedza - wiec po co startujesz jak potem sie zalisz ze jest obrot i ograniczony czas? a co Ty myslisz ze buki to sa instytucje charytatywne? przy tym co jest teraz na rynku trzeba sie wogole cieszyc ze Tobet sie zainteresowal taka forma reklame bo napewno na tym zyskaja. kto by o nich slyszal bez tego i bez III i IV ligi ? wez udzial w hokejowym albo tenisowym w KT - kasa prosto na konto bez obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Jako, że czasu u mnie coraz mniej, postanowiłem oddać obowiązki szefa konkursu w ręce bajbusa i ArtkaPotito. W tym ten weekend chłopaki jeszcze bez moda, ale w przyszłym tygodniu już będą fioletowi w tym konkursie i proszę się ich słuchać  Ja będę tylko od spraw finansowych i rozwiązywał ewentualne spory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
info wyżej nie aktualne , zmiana sternika na pokładzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
możesz mnie uświadomić o czym mówisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Mam pytanie -postawilismy w deblu w jednym meczu dwie opcje na Hiszpana zwykla wygrana i wygrana w hc .Czy tak mozna zagrac czy typy sie wykluczaja ?.Oczywiscie weszly oby dwa ...
Dziekuje serdecznie za odpowiedz .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Skoro obydwa weszły tzn. że się nie wykluczają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
info wyżej nie aktualne , zmiana sternika na pokładzie tak żeby nikt nie miał wątpliwości, rozmawiałem z majnerem przed chwilą i koledze chyba się coś pomyliło, informacja o przejęciu konkursu przeze mnie i bajbusa jest nadal aktualna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
aha i zapomniałem, podstawek ma rację, typy się wykluczają tylko wtedy kiedy niemożliwe jest, aby oba weszły
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
info wyżej nie aktualne , zmiana sternika na pokładzie tak żeby nikt nie miał wątpliwości, rozmawiałem z majnerem przed chwilą i koledze chyba się coś pomyliło, informacja o przejęciu konkursu przeze mnie i bajbusa jest nadal aktualna no tak , wybacz źle się doczytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
czemu sie nie da napisac posta w temacie III rundy? nie ma okienka na wiadomosc ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|