|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
mam okolo 200-250 PLN do wymiany na moneybookers, oczekuje na mbank lub inteligo. GG: 1452180
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
witam, a ja mam taka propozycje: otoz chetnie sie wymienie tak: mam na GB 370zl i potrzebuje kase na MB (po prostu chce ominac prowije 5 euro od wyplaty)
dobrzy ludzie niech sie odezwa na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : 1210609
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
witam, a ja mam taka propozycje: otoz chetnie sie wymienie tak: mam na GB 370zl i potrzebuje kase na MB (po prostu chce ominac prowije 5 euro od wyplaty)
dobrzy ludzie niech sie odezwa na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : 1210609 witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
albo inaczej tez moze byc: potrzebuje 750zl na moneybookers, oddaje na konto (najlepiej mbank, ale jak co najmniej polowe sumy to do innych bankow tez bez problemu), ale dopiero w poniedzialek/wtorek gg 1210609
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
Pilnie potrzebuje 110 PLN na moneybookers, ja wpłacam na Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam Potrzebuje 50 PLN na Moneybookers ja pierwszy wplacam na konto (najlepiej mbank) Piszcie na pw lub gg:4067932
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Uwaga koles z Nowego Sacza znow chcial naciagac podal sie za jokera111 a jak kazalem mu wyslac pw to on owszem wyslal ale z konta zalozonego kilka minut po naszej rozmowie na joker_111 , sprawdzilem jego ip jest z Nowego Sacza a Joker sam napisal ze jest z Sosnowca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
to na banq jakis oszust jest ktory sie za mnie podawał.
Pilnie potrzebuje 140 PLN na moneybookers, ja wpłacam na Inteligo
GG: 1241574 lub na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Potrzebuję 70zł na MB oddaje na mbank albo pekao sa. Wiadomośc na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Potrzebuję 70zł na MB oddaje na mbank albo pekao sa. Wiadomośc na priv. hej, odezwij sie na gg: 1452180
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Potrzebuje pilnie kase na MB. Chodzi mi o kwotę 63 EURO. W zamian przeleje równowartość po kursie dnia na konto bankowe. Posiadam konto w mBank. Chętnych zapraszam na GG 3852260 (Piszcie nawet jeżeli jestem niedostępny bo czesto siedze na niewidocznym).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Mam do wymiany troche grosza na moneybookers - kto chce prosze o kontakt na GG: 1452180
Oczekuje na mbank lub inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam mam ogromna Prosbe potrzebuje 2 zl na Moneybookers wplacilem tam 50 zl i chcialem wyslac so Sportingbet ale max. moge wyslac 49.50 a potrzeba 50 zl zeby otrzymac bonus. Prosze o pomoc oddam oczywiscie te 2 zl mam konto w mbanku moj nr gg 4067932
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
Mam do wymiany troche grosza na moneybookers - kto chce prosze o kontakt na GG: 1452180
Oczekuje na mbank lub inteligo. witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26 |
Kto by pożyczył poprzez voucher 5 zeta do buka gamebookers oddam z procentem zgłaszać się na gg 7202930
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Przeleje kwote do 50 zl na konto dowolnego banku w Polsce za rownowartosc - payfrienda w gb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Mam pare zlotych na moneybookers, oczekuje na mbank. Kontakt GG: 1452180 (z reguly niewdidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Mam pare zlotych na moneybookers, oczekuje na mbank. Kontakt GG: 1452180 (z reguly niewdidoczny) Wymiana udana, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
ja tez mam troche kasy na mb: interesuje mnie wymiana conajmniej 400zl (max830zl) (wy mi na mbank, a ja wam na moneybookers)
wymienialem sie juz kilka razy z Luno w dwie strony, wiec nie powinno byc problemow
moj gg 1210609, bede wieczorkiem (jak jestem to zawsze siedze na zaraz wracam)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|