|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
kupię 50zł na MB. Tylko mbank. gg 3339229
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
kupię 50zł na MB. Tylko mbank. gg 3339229 napisalem na gg do Ciebie, wiec sie odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
napisalem na gg do Ciebie, wiec sie odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To chyba nr gg pomyliłeś, bo żadnej wiadomości nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Spróbuj jeszcze raz, albo podaj swój nr gadacza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Mam na MB 100 zlotych jest ktos chetny na wymiane na Mbank ?? Jakby co to niech napisze na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
napisalem na gg do Ciebie, wiec sie odezwij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To chyba nr gg pomyliłeś, bo żadnej wiadomości nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Spróbuj jeszcze raz, albo podaj swój nr gadacza. moj gg 3536564
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Mam kaske na moneybookers, jak ktos chce zapraszam na GG: 1452180. Oczekuje na mbank lub inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Czy jesli zlecilem pierwszy raz wyplate z Mb na moje konto bankowe to musze im przeslac skan dowodu tozsamosci ?? JEsli tak to na jaki adres ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Czy jesli zlecilem pierwszy raz wyplate z Mb na moje konto bankowe to musze im przeslac skan dowodu tozsamosci ?? JEsli tak to na jaki adres ?? oj pomylilem tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Jeśli ktoś chce się zamienić kasą z Netellera (on) na Moneybookers (ja) to proszę o kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam, mam trochę grosza na MB tak z 400zł jak ktoś by potrzebował, a ma mbank lub pekao sa, to z chęcią dokonam wypłaty. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
hehehe oczywiście dokonam z chęcią wymiany (szkoda że nie ma już opcji edit) czekam na priv jak ktos chętny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
ja takze chetnie zamienie kaske - wysylam na moneybookers, oczekuje na mbank lub inteligo
kontakt GG: 1452180 (niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 67 |
Dokonałem wymiany z użytkownikiem LuNo, wszystko odbyło się sprawnie i bardzo szybko. Gorąco polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwaga osoba o imieniu SŁAWEK i GG: 1612518 to oszust!
Próbuje wyłudzić pieniądze na moneybookers.
Mówi, że wpłaca z mbanku lub inteligo po czym okazuje się, że wpłaciła ponoć z bzwbk i chce natychmiast pieniądze na moneybookers.
Wysyła jakieś pliki (pewnie wirusy) jako dowody wpłaty!
PRZETSRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!
nieznajomość ortografii i bezsens wypowiedzi mówią, że mamy do czynienia z małolatem.
UWAGA NA NIEGO!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam, mam trochę grosza na MB tak z 400zł jak ktoś by potrzebował, a ma mbank lub pekao sa, to z chęcią dokonam wypłaty. pozdrawiam Cały czas aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Kto ma jakas kaske na MB zainteresowany jestem wymiana ...
1081109 pisac NIEDOSTEPNY JESTEM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Dam payfrienda w gb w zamian za kase w MB lub w mbanku. GG:2041055
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Moze ktos potzrebuje kasy na MB Wymienie sie na konto w MBanku. Mam na MB 200 zlotych, ale moglby sie ktos wymienic chociaz na 50 zeta, bo tyle mi potzreab na wplate do sportingbetu, jakby co GG: 7003320
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Moze ktos potzrebuje kasy na MB Wymienie sie na konto w MBanku. Mam na MB 200 zlotych, ale moglby sie ktos wymienic chociaz na 50 zeta, bo tyle mi potzreab na wplate do sportingbetu, jakby co GG: 7003320 za pomoca mb tez wplacisz do sportinga tez chetnie zamienie - wplacam na moneybookers, oczekuje na mbank lub inteligo GG: 1452180
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Moze ktos potzrebuje kasy na MB Wymienie sie na konto w MBanku. Mam na MB 200 zlotych, ale moglby sie ktos wymienic chociaz na 50 zeta, bo tyle mi potzreab na wplate do sportingbetu, jakby co GG: 7003320 za pomoca mb tez wplacisz do sportinga tez chetnie zamienie - wplacam na moneybookers, oczekuje na mbank lub inteligo GG: 1452180 Ale musze miec 100 zl na MBANKU bo chce skorzystac z tej promocji, jak sie wplaci pierwszy swoj depozyt za pomoca przelewu to 100 gratis. Moze komus potrzeba 50 zeta na MB
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|