|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Czy moze ktos wplacic pieniadze na moje konto w betandwin ? online ? czy nie ma takiej opcji ? jak jest to 70zl trzeba mi wplacic a ja wysylam na mBank gg:1283021
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Mam do sprzedania voucher w wysokosci 10 euro do Admirala.Sprzedam za 5 euro na moneybookers.Szczegoly na privie lub pod GG 1150837 ( Voucher do wykorzystania do 30 maja 2005r)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 67 |
Dam payfrienda w gb do kwoty 110 zl oczekuje wplaty do mBanku. Kontakt gg: 5367702 lub na priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 67 |
Uwaga na uzytkownika o nicku Dyzio numer gg 9220663
Niedlugo trzeba bedzie zrobic jakas czarna liste :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Potzrebuje dzis 150PLN na MB
Pieniazki wysyłam odrazu dzis jesli ktos ma konto w BPH jesli nie jutro rano zapraszam na priv lub GG 7705489...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Jeszcze raz ja wystarczy mi nawet 20-30 zł poniewaz potrzebuje zagrac kilka bardzo waznych meczy z MLB plus NBA...Nadal czekam do godziny 24 50:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
wymiana 250zl z uzytkownikiem Antarus przebiegla szybko, sprawnie i w milej atmosferze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Polecam użytkownika RyanGiggs. Najlepsza i najbardziej sprawna wymiana jaką miałem. Kolega na 100% pewny i wiarygodny tylko sie wymieniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
grzeHo tez spox szybko i sprawnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 36 |
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem ermolek, który kilka postów wyżej oferuje sprzedaż vouchera. Za zarejestrowanie się do beteurope.com proponował 10euro a po zarejestrowaniu sie i wykonaniu wymaganego obrotu miał się skontaktować i przelać obiecane 10euro. Od tego czasu ukrywa się i nie odpowiada na gg. , podobnie może być i tym razem, dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z nim, bo może się niemile rozczarować. Jego numer gg. 1150837 email: ermol@op.pl [color:"red"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
W dalszym ciagu poszukuje kilkanascie złotych na MB jesli kogos interesuje gotowka na konto prosze pisac na priv lub GG 7705489..!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Acha prawie zawsze jestem niewidoczny:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem ermolek, który kilka postów wyżej oferuje sprzedaż vouchera. Za zarejestrowanie się do beteurope.com proponował 10euro a po zarejestrowaniu sie i wykonaniu wymaganego obrotu miał się skontaktować i przelać obiecane 10euro. Od tego czasu ukrywa się i nie odpowiada na gg. , podobnie może być i tym razem, dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z nim, bo może się niemile rozczarować. Jego numer gg. 1150837 email: ermol@op.pl [color:"red"] [/color] nie wierzcie w te bzdury ! Ten uzytkownik wyraznie sie na mnie uwzial i do tego spamuje w kazdym temacie !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 36 |
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem ermolek, który kilka postów wyżej oferuje sprzedaż vouchera. Za zarejestrowanie się do beteurope.com proponował 10euro a po zarejestrowaniu sie i wykonaniu wymaganego obrotu miał się skontaktować i przelać obiecane 10euro. Od tego czasu ukrywa się i nie odpowiada na gg. , podobnie może być i tym razem, dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z nim, bo może się niemile rozczarować. Jego numer gg. 1150837 email: ermol@op.pl [color:"red"] [/color] nie wierzcie w te bzdury ! Ten uzytkownik wyraznie sie na mnie uwzial i do tego spamuje w kazdym temacie !! Miej człowieku swój honor i nie wymawiaj sie teraz jak piecioletnie dziecko. Mam na to niezbite dowody, pewnie powiesz teraz ze to nie twoj adres email czy numer gg który podałem.Nie badz śmieszny moge zamiescić na forum rozmowy na gg z toba. Mam jeszcze inne dane o tobie ale o tym przekonasz sie niebawem. Pisze to nie dla tego ze sie uwziałem na ciebie bo to jest sprawa miedzy nami i ja takie sprawy załatwiam inaczej, tylko dlatego ze ten watek powienien własnie byc od tego aby uczciwych uzytkowników ostzegać przed takimi oszustami jak ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Kupie 100 zlotych na Moneybookers place na MBANK jakby ktos byl chetny to GG: 7003320
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Nadal aktualne nikt nie ma 100 zl zamienic ??
Kupie 100 zlotych na MB lub kupie payfrienda na GB
GG: 7003320
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Nadal aktualne nikt nie ma 100 zl zamienic ??
Kupie 100 zlotych na MB lub kupie payfrienda na GB
GG: 7003320 3536564 - jodymy z koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Nadal aktualne nikt nie ma 100 zl zamienic ??
Kupie 100 zlotych na MB lub kupie payfrienda na GB
GG: 7003320 3536564 - jodymy z koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> wymiana wzorowa polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Ja rowniez polecam pana meyde9
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Ja rowniez kupie 100 zł na MB Lub PAyfrienda na GB
GG: 7705489
Wpłacam kase odrazu na konto bankowe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|