Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Czy moze ktos wplacic pieniadze na moje konto w betandwin ? online ? czy nie ma takiej opcji ? jak jest to 70zl trzeba mi wplacic a ja wysylam na mBank gg:1283021

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Mam do sprzedania voucher w wysokosci 10 euro do Admirala.Sprzedam za 5 euro na moneybookers.Szczegoly na privie lub pod GG 1150837 ( Voucher do wykorzystania do 30 maja 2005r)

Dołączył: May 2005
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 67
Dam payfrienda w gb do kwoty 110 zl oczekuje wplaty do mBanku. Kontakt gg: 5367702 lub na priva.

Dołączył: May 2005
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 67
Uwaga na uzytkownika o nicku Dyzio numer gg 9220663

Niedlugo trzeba bedzie zrobic jakas czarna liste :/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Potzrebuje dzis 150PLN na MB

Pieniazki wysyłam odrazu dzis jesli ktos ma konto w BPH jesli nie jutro rano zapraszam na priv lub GG 7705489...


Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Jeszcze raz ja wystarczy mi nawet 20-30 zł poniewaz potrzebuje zagrac kilka bardzo waznych meczy z MLB plus NBA...Nadal czekam do godziny 24 50:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
wymiana 250zl z uzytkownikiem Antarus przebiegla szybko, sprawnie i w milej atmosferze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Polecam użytkownika RyanGiggs.
Najlepsza i najbardziej sprawna wymiana jaką miałem.
Kolega na 100% pewny i wiarygodny tylko sie wymieniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
grzeHo tez spox szybko i sprawnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 36
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 36
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem ermolek, który kilka postów wyżej oferuje sprzedaż vouchera. Za zarejestrowanie się do beteurope.com proponował 10euro a po zarejestrowaniu sie i wykonaniu wymaganego obrotu miał się skontaktować i przelać obiecane 10euro. Od tego czasu ukrywa się i nie odpowiada na gg. , podobnie może być i tym razem, dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z nim, bo może się niemile rozczarować.
Jego numer gg. 1150837
email: ermol@op.pl [color:"red"] [/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
W dalszym ciagu poszukuje kilkanascie złotych na MB jesli kogos interesuje gotowka na konto prosze pisac na priv lub GG 7705489..!


Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Acha prawie zawsze jestem niewidoczny:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem ermolek, który kilka postów wyżej oferuje sprzedaż vouchera. Za zarejestrowanie się do beteurope.com proponował 10euro a po zarejestrowaniu sie i wykonaniu wymaganego obrotu miał się skontaktować i przelać obiecane 10euro. Od tego czasu ukrywa się i nie odpowiada na gg. , podobnie może być i tym razem, dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z nim, bo może się niemile rozczarować.
Jego numer gg. 1150837
email: ermol@op.pl [color:"red"] [/color]

nie wierzcie w te bzdury ! Ten uzytkownik wyraznie sie na mnie uwzial i do tego spamuje w kazdym temacie !!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 36
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 36
Quote
Quote
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem ermolek, który kilka postów wyżej oferuje sprzedaż vouchera. Za zarejestrowanie się do beteurope.com proponował 10euro a po zarejestrowaniu sie i wykonaniu wymaganego obrotu miał się skontaktować i przelać obiecane 10euro. Od tego czasu ukrywa się i nie odpowiada na gg. , podobnie może być i tym razem, dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z nim, bo może się niemile rozczarować.
Jego numer gg. 1150837
email: ermol@op.pl [color:"red"] [/color]

nie wierzcie w te bzdury ! Ten uzytkownik wyraznie sie na mnie uwzial i do tego spamuje w kazdym temacie !!

Miej człowieku swój honor i nie wymawiaj sie teraz jak piecioletnie dziecko. Mam na to niezbite dowody, pewnie powiesz teraz ze to nie twoj adres email czy numer gg który podałem.Nie badz śmieszny moge zamiescić na forum rozmowy na gg z toba. Mam jeszcze inne dane o tobie ale o tym przekonasz sie niebawem. Pisze to nie dla tego ze sie uwziałem na ciebie bo to jest sprawa miedzy nami i ja takie sprawy załatwiam inaczej, tylko dlatego ze ten watek powienien własnie byc od tego aby uczciwych uzytkowników ostzegać przed takimi oszustami jak ty.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Kupie 100 zlotych na Moneybookers place na MBANK jakby ktos byl chetny to GG: 7003320

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Nadal aktualne
nikt nie ma 100 zl zamienic ??

Kupie 100 zlotych na MB lub kupie payfrienda na GB

GG: 7003320

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Nadal aktualne
nikt nie ma 100 zl zamienic ??

Kupie 100 zlotych na MB lub kupie payfrienda na GB

GG: 7003320

3536564 - jodymy z koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Quote
Nadal aktualne
nikt nie ma 100 zl zamienic ??

Kupie 100 zlotych na MB lub kupie payfrienda na GB

GG: 7003320

3536564 - jodymy z koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
wymiana wzorowa polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Ja rowniez polecam pana meyde9

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Ja rowniez kupie 100 zł na MB Lub PAyfrienda na GB

GG: 7705489


Wpłacam kase odrazu na konto bankowe

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,217 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,240
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1