|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Zdrowych,Wesołych Świąt oraz Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku życzy Wszystkim Miłośnikom szczypiora senior wśród typujących.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku,spełnienia marzeń i planów Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
To mój post numer 1500 więc do czegoś to zobowiązuje:)
Dzisiaj, w cieniu mistrzostw świata, gra też żeńska ekstraklasa.
17 kolejka rozgrywek.
Oto propozycje: Piotrcovia - Start Elbląg - Typ:1 Słupia Słupsk - SPR Asseco Lublin - Typ: 2 AZS Warszawa - Jelfa Jelenia Góra - Typ: 2 Stawka na ten tripel: 8/10 Kurs: 1,58
Politechnika Koszalin - Zagłębie Lubin Kurs: 2,35 Po znakomitym kursie proponuję 4/10 na Lubin. W Politechnice nie zagra reprezentacyjna bramkarka Iwona Łącz.
Ruch Chorzów - Zgoda Ruda Śląska: Kurs: 1,5 Stawka: 5/10 Śląskie derby powinny, według mnie, zakończyć się wygraną lepsze kadrowo Zgody.
Proponuję dziś także big AKO: wszystkie te mecze plus 10,5 na Algierię w meczu z Polską. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
Polska liga weszła idealnie. 5/5. Gorzej z betami na MŚ. Ale mistrzostwa dopiero się zaczynają i na pewno coś ciekawego do grania się znajdzie.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Na dzisiaj taki mały rodzyneczek Zgoda - Piotrcovia 1 kurs 2,95 Nie będę pisał o co chodzi Chcecie to poczytajcie  http://www.sport.pl/sport/1,78982,6196628,Oslabiona_Piotrcovia_jedzie_do_Zgody.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Na dzisiaj taki mały rodzyneczek Zgoda - Piotrcovia 1 kurs 2,95 Nie będę pisał o co chodzi Chcecie to poczytajcie  http://www.sport.pl/sport/1,78982,6196628,Oslabiona_Piotrcovia_jedzie_do_Zgody.html Zgoda - Piotrcovia 32 - 18 Mam nadzieję że ktoś skorzystał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
1/2 finału pucharu Polski
Petrochemia (Wisła) Płock - Iskra (Vive) Kielce
Pojedynek który od dawna elektryzuje kibiców piłki ręcznej. Zawsze jak grają te drużyny miedzy sobą możemy być spokojni o komplet w hali tak też będzie w tym przypadku. Teraz spotkają się w dwumeczu gdzie stawką będzie awans do finału PP. Kielczanie odkąd włascicielem jest Holender Bertus Servas tylko raz wygrali w Płocku, teraz przyjeżdzają w bardzo osłabionym składzie. Brak najlepszego strzelca Rosińskiego a także innych podstawowych zawodników. Brązowego medalisty Żółtaka, Duńczyka Knudsena i Piwki. W Wisle nie wystapi m.in Kuptel (choć tez bym prosił o potwierdzenia kogos z Płocka). Kadra kielczan na dzień dzisiejszy wynosi tylko 12 zawodników, a przez cały luty kielczanie grają mecze co 3-4 dni. Wiadomo, że priorytetem jest liga i mistrzostwo, ale to nie znaczy, że dzisiaj odpuszczają. Za tydzień rewanż gdzie powinni już wrócić Knudsen i Rosiński. Także dla Wenty najważniejsze jest żeby dużo nie przegrać. Warto także zauwazyć, że Wenta dopiero od tygodnia trenuje swoich podopiecznych gdyż przez miesiąc zajmował się kadrą. Wisła pod wodzą noego trenera Jensena spisuje się bardzo dobrze i poraz kolejny powinna pokonac u siebie kielczan.
Kurs w Totomixie 1.80 Stawka 8/10 Typ: Wisła Płock
Jeśli ktoś by znalazl to w ofercie jakiegoś netowego to byłbym wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
a co myślisz o drugim spotkaniu..czy 2.50 na Kiper to nie za dużo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Czy sa gdzies kursy na dzisiejsze mecze PP?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Czy sa gdzies kursy na dzisiejsze mecze PP? 6064 VIVE Kielce-W.Plock PF - 2.sp. 1,35 12 3,2 1,23 2,53 - 18.2./19:00 6068 Piotrkow Tr.-Zag.Lubin PF - 2.sp. 1,45 11 2,81 1,3 2,24 - 18.2./18:30 Fortuna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
cisza w temacie a dzisiaj jedno ciekawe spotkanie się gra: Gdańsk - VIVE Kielce widzę, że buki nie mogą się zdecydować jak dużym faworytem jest drużyna z Kielc: w unibet: 1.7 w bwin: 1.62 w milenium: 1.45 w toto: 1.35 w fortunie: 1.3 czyżby Kielce miały odpuścić to spotkanie? jakoś mi się nie chce wierzyć  i taki kurs 1,7 w unibecie wydaje się dużą okazją
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 353 |
podobno jest "ustawka" ze viva odpusci...a co bedzie zobaczymy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Gdańsk prowadzony jest przez asystenta Wenty w kadrze, Vive wiadomo, przez samego Wente. Mówi się, że Kielce odpuszczą, bo grają już o nic. Z drugiej jednak strony Wenta w wywiadach zapowiada, ze zagrają na 100%. Jak będzie ciężko powiedzieć. Jakiś czas temu były fajne kursy ok 4 bodajże na Gdańsk, teraz to już bym nie ruszał tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Czy poza betsafe sa gdzies w necie kursy 1x2 na mecz Kwidzyn-Kielce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
W nordicbet masz 2,60-1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
co sadzicie panowie o dublu azoty pulawy + kwidzyn  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Azoty mam nadzieję wygrają,chociaż tu obiektywny nie jestem.Z Chrobrym sędziowie mocno przeszkadzali,ale wymęczyli wygraną w końcówce.Pooglądam z trybun. Generalnie ciężki mecz. Kwidzyń z zaprzyjaźnionym Vive pachnie mi coś koło remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
co sadzicie o Gdansk po 1.8 ? Kwwidzyn juz i tak nie awansuje raczej wyzej a Gdansk walczy o wyzsza lokate kosztem Olsztyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
właśnie wycofano ten mecz z naziemnych, czy ktoś we czemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
właśnie wycofano ten mecz z naziemnych, czy ktoś we czemu? wszystkich ?  ja widze na stronkach mil i toto ze sa ......
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|