Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Zdrowych,Wesołych Świąt oraz Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku życzy Wszystkim Miłośnikom szczypiora senior wśród typujących.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku,spełnienia marzeń i planów
Wojtek

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
To mój post numer 1500 więc do czegoś to zobowiązuje:)

Dzisiaj, w cieniu mistrzostw świata, gra też żeńska ekstraklasa.

17 kolejka rozgrywek.

Oto propozycje:
Piotrcovia - Start Elbląg - Typ:1
Słupia Słupsk - SPR Asseco Lublin - Typ: 2
AZS Warszawa - Jelfa Jelenia Góra - Typ: 2
Stawka na ten tripel: 8/10
Kurs: 1,58

Politechnika Koszalin - Zagłębie Lubin
Kurs: 2,35
Po znakomitym kursie proponuję 4/10 na Lubin. W Politechnice nie zagra reprezentacyjna bramkarka Iwona Łącz.

Ruch Chorzów - Zgoda Ruda Śląska:
Kurs: 1,5
Stawka: 5/10
Śląskie derby powinny, według mnie, zakończyć się wygraną lepsze kadrowo Zgody.

Proponuję dziś także big AKO: wszystkie te mecze plus 10,5 na Algierię w meczu z Polską.
Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Polska liga weszła idealnie. 5/5. Gorzej z betami na MŚ. Ale mistrzostwa dopiero się zaczynają i na pewno coś ciekawego do grania się znajdzie.:)


Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Na dzisiaj taki mały rodzyneczek

Zgoda - Piotrcovia 1 kurs 2,95

Nie będę pisał o co chodzi
Chcecie to poczytajcie smile
http://www.sport.pl/sport/1,78982,6196628,Oslabiona_Piotrcovia_jedzie_do_Zgody.html

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by blackjack
Na dzisiaj taki mały rodzyneczek

Zgoda - Piotrcovia 1 kurs 2,95

Nie będę pisał o co chodzi
Chcecie to poczytajcie smile
http://www.sport.pl/sport/1,78982,6196628,Oslabiona_Piotrcovia_jedzie_do_Zgody.html
Zgoda - Piotrcovia 32 - 18

Mam nadzieję że ktoś skorzystał smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
1/2 finału pucharu Polski

Petrochemia (Wisła) Płock - Iskra (Vive) Kielce

Pojedynek który od dawna elektryzuje kibiców piłki ręcznej. Zawsze jak grają te drużyny miedzy sobą możemy być spokojni o komplet w hali tak też będzie w tym przypadku. Teraz spotkają się w dwumeczu gdzie stawką będzie awans do finału PP. Kielczanie odkąd włascicielem jest Holender Bertus Servas tylko raz wygrali w Płocku, teraz przyjeżdzają w bardzo osłabionym składzie. Brak najlepszego strzelca Rosińskiego a także innych podstawowych zawodników. Brązowego medalisty Żółtaka, Duńczyka Knudsena i Piwki. W Wisle nie wystapi m.in Kuptel (choć tez bym prosił o potwierdzenia kogos z Płocka). Kadra kielczan na dzień dzisiejszy wynosi tylko 12 zawodników, a przez cały luty kielczanie grają mecze co 3-4 dni. Wiadomo, że priorytetem jest liga i mistrzostwo, ale to nie znaczy, że dzisiaj odpuszczają. Za tydzień rewanż gdzie powinni już wrócić Knudsen i Rosiński. Także dla Wenty najważniejsze jest żeby dużo nie przegrać. Warto także zauwazyć, że Wenta dopiero od tygodnia trenuje swoich podopiecznych gdyż przez miesiąc zajmował się kadrą. Wisła pod wodzą noego trenera Jensena spisuje się bardzo dobrze i poraz kolejny powinna pokonac u siebie kielczan.

Kurs w Totomixie 1.80
Stawka 8/10
Typ: Wisła Płock

Jeśli ktoś by znalazl to w ofercie jakiegoś netowego to byłbym wdzieczny.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
a co myślisz o drugim spotkaniu..czy 2.50 na Kiper to nie za dużo?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Czy sa gdzies kursy na dzisiejsze mecze PP?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Giertyszek
Czy sa gdzies kursy na dzisiejsze mecze PP?

6064 VIVE Kielce-W.Plock
PF - 2.sp. 1,35 12 3,2 1,23 2,53 - 18.2./19:00
6068 Piotrkow Tr.-Zag.Lubin
PF - 2.sp. 1,45 11 2,81 1,3 2,24 - 18.2./18:30

Fortuna

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
cisza w temacie a dzisiaj jedno ciekawe spotkanie się gra:

Gdańsk - VIVE Kielce

widzę, że buki nie mogą się zdecydować jak dużym faworytem jest drużyna z Kielc:

w unibet: 1.7
w bwin: 1.62
w milenium: 1.45
w toto: 1.35
w fortunie: 1.3

czyżby Kielce miały odpuścić to spotkanie? jakoś mi się nie chce wierzyć smile i taki kurs 1,7 w unibecie wydaje się dużą okazją



Dołączył: May 2006
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 353
podobno jest "ustawka" ze viva odpusci...a co bedzie zobaczymy..

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Gdańsk prowadzony jest przez asystenta Wenty w kadrze, Vive wiadomo, przez samego Wente. Mówi się, że Kielce odpuszczą, bo grają już o nic. Z drugiej jednak strony Wenta w wywiadach zapowiada, ze zagrają na 100%. Jak będzie ciężko powiedzieć. Jakiś czas temu były fajne kursy ok 4 bodajże na Gdańsk, teraz to już bym nie ruszał tego meczu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Czy poza betsafe sa gdzies w necie kursy 1x2 na mecz Kwidzyn-Kielce?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
W nordicbet masz 2,60-1,55

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
co sadzicie panowie o dublu azoty pulawy + kwidzyn smile?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Azoty mam nadzieję wygrają,chociaż tu obiektywny nie jestem.Z Chrobrym sędziowie mocno przeszkadzali,ale wymęczyli wygraną w końcówce.Pooglądam z trybun.
Generalnie ciężki mecz.
Kwidzyń z zaprzyjaźnionym Vive pachnie mi coś koło remisu.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
co sadzicie o Gdansk po 1.8 ? Kwwidzyn juz i tak nie awansuje raczej wyzej a Gdansk walczy o wyzsza lokate kosztem Olsztyna.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
właśnie wycofano ten mecz z naziemnych, czy ktoś we czemu?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Angelika
właśnie wycofano ten mecz z naziemnych, czy ktoś we czemu?


wszystkich ? sonar ja widze na stronkach mil i toto ze sa ......

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1