Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Loit - Radriantefy 2, 2.3
Gagliardi - Serra Z. 1, 1.45

A ja bede stawiala do konca turnieju na proazki Loit bo przegrac w koncu musi a kursy sa niezle. Nie wierze, ze ona bedzie nadal taka regularna zreszta mecze wygrywa w sposob nie zbyt przekonuajcy. Wczoraj 7/6 7/5 z Beltrame a Randriantefy grac w tenisa potrafi. Mysle tez, ze Gagliardi zwyciezy Serre Zanetti, jest w dobrej formie, wczoraj zdemolowala Pin i swietnie czuje sie na ziemi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Witam ja dzis na Martinez w meczu z Hanczuchowa::) argumentacja prosta skoro pootrafila w 2 setach ograc nr 1 tego turnieju to tym bardzie powinna sobie poradzić z Hunczuchowa , ktora niby wygrywa ale jakoś mało przekonywująco!! po kursie 2,1 sprubuje na babcię z hiszpani:)

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
ja również delikatnie na conchite, hanti strasznie chimeryczna a kurs 2.51 w B&W wart ryzyka

Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Hantuchova 1.61
Gagliardi 1,58
Parra 2,6
Stewart/Stosur 1,7

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
[color:"blue"] Witam dzisiaj singielek: [/color]

Mauresmo - Kirilenko 2 4.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

- Kurs jak z kosmosu. Nie wiem dlaczego buki tak faworyzują Francuske. Widac że jest już zmęczona wygrywaniem kolejnych meczy,(nie pamietam kiedy MOMO tak sie męczyła) a dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie niezwykle utalentowana Rosyjska piękność (talent przede wszystkim), która ostatnio idzie jak burza, co pokazuja wyniki.

Zobaczymy ale ja widzę tu niespodziankę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Hantuchova - Martinez 1 @1.61

Zagrałem sobie dziś wreszcie tenis panień... Oglądałem Danielę w meczu z Maalevą, a Martinez z Mychą i stwierdzam (ale to oczywiście tylko moje zdanie) że dziś Daniela powinna uporać się z Hiszpańką...wczoraj to Mycha naprawdę niczego nie pokazała, 'jakoś_tak_dziwnie_grała' jakby się jej nie chciało? ... nie wiem...

pozdrawiam.

ps: mam nadzieję że nikt nie jest zły, że i ja [nie żaden sppec od tenisa panień, mazgnąłem swoje 'cośtam' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Nie oszukujmy sie nie ma argumentow przemawiajacych ani za Kirilenko ani za Martinez ale chcecie to grajcie. Moze kur na Marie jest duzy ale co z tego? Momo gra slabo w finalach albo z rywalkami pokroju Williams a nie we wczesnej fazie turnieju. Jesli ktos pisze, ze wczoraj Momo sie meczyla to znaczy, ze nie ogladal meczu. Mecz Danieli opisalam na stronie wczesniej i twierdze, ze nie ma argumentow aby grac na hispzanke. Kort wszystko zweryfikuje, pozyjemy zoaczymy.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Nie oszukujmy sie nie ma argumentow przemawiajacych ani za Kirilenko ani za Martinez ale chcecie to grajcie. Moze kur na Marie jest duzy ale co z tego? Momo gra slabo w finalach albo z rywalkami pokroju Williams a nie we wczesnej fazie turnieju. Jesli ktos pisze, ze wczoraj Momo sie meczyla to znaczy, ze nie ogladal meczu. Mecz Danieli opisalam na stronie wczesniej i twierdze, ze nie ma argumentow aby grac na hispzanke. Kort wszystko zweryfikuje, pozyjemy zoaczymy.

no własnie to samo dotyczy sie KIRILENKO kto nie widział jej w akcji nie zrozumie dlaczego wierze że dzis wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Quote
Nie oszukujmy sie nie ma argumentow przemawiajacych ani za Kirilenko ani za Martinez ale chcecie to grajcie. Moze kur na Marie jest duzy ale co z tego? Momo gra slabo w finalach albo z rywalkami pokroju Williams a nie we wczesnej fazie turnieju. Jesli ktos pisze, ze wczoraj Momo sie meczyla to znaczy, ze nie ogladal meczu. Mecz Danieli opisalam na stronie wczesniej i twierdze, ze nie ma argumentow aby grac na hispzanke. Kort wszystko zweryfikuje, pozyjemy zoaczymy.

no własnie to samo dotyczy sie KIRILENKO kto nie widział jej w akcji nie zrozumie dlaczego wierze że dzis wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
ja widzialem

gra tenis podobny do ivanovic tyle , ze wykonanie jest o niebo gorsze.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
No i kort wszystko zweryfikowal. Kirilenko i Martinez byly bez szans i nawet ciezko mowic o zawyzonych kursach bo i mieli dac na rywali Momo i Danieli? 6/2 6/2 i 6/4 6/1 mecze bez walki.

Na jutro zostaje Radriantefy z Loit za 2.3

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Kurde nie ma edycji postow a juz mam analizy Doha 1/2 to wklejam:

Sharapova - Hantuchova

Chyba nikt nie ma watpliwosci kto ten mecz wygra. Daniela i taka dala nam juz duzo zarobic, wygrala 3 wazne mecze a teraz tez da nam zaorbic bo ulegnie Marii Sharapovej. Rosjanka zapewne ten turniej wygra bowiem jest w doskonalej formie. Przy jej serwisie naprawde ciezko o przelamanie, jesli wchodzi pierwszy to wygrywa spokojnie. Faktem jest, ze Daniela gra bardzo dobrze w tym turnieju ale wygrane z Martinez, Maleeva i Bovina to juz spory sukces i tyle starczy w Doha. Slowaczka bedzie w tym roku na trawie bardzo grozna. Marii chyba nikt nie zatrzyma, ciekawy bedzie final - raczej z Amelie - ale chyba wygra swoj kolejny turniej.

Molik - Mauresmo

Tutaj rowniez wielkich watpliwosci nie mam. Obie panie spotkaly sie niedawno w Antwerpi i duzo lepsza byla Momo. Gra w tym turnieju dosc dobrze, z Kirilenko 6/2 6/2 wczesniej ciekawy mecz z Ana Ivanovic. Serbka zagrala fenomelanie w pierwszym secie, ktorego wygrala do dwoch jednak pozniej Momo pokazala klase. Wiadomo, ze Francuzka wolno sie rozkreca i zawsze pierwsze gemy gra slabo a Anie wszystko siedzialo w korcie, ten przegrany set niewiele znaczy. Alicia gra dosc slabo. W meczu z Nicole Pratt popelnila sporo bledow, zagrywala rama z backheandu i zostala dwa razy przelamana. Wynik tego nie pokazuje, mecz trzeba bylo ogladac aby ocenic forme Australijki. No a mecz ze Schiavone to juz w ogole dramat, trzy sety z czego ostatni 7/6 to dowod na slabsza dyspozycje Alici.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ewelina - wracając do meczu Danielii napisałaś że był to mecz ''bez walki'' ... tutaj tak do końca bym się jednak nie zgodził, tzn. w 2 secie (po deszczu) którego już niestety nie oglądałem mozna wywnioskować po wyniku że Daniela przewyższała Martinez znacznie... ale w 1 secie, Daniela miała takie 'fazy' i jak zaczął padać deszcz troszkę zwątpiłem, ale jednak Nas nie zawiodła i chwała jej za to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na jutro również przyłaczam się do typu na Marysię, choć czy dam ją na główny kupon to nie wiem, bo Daniela to już nie ta paniena co choćby w tamtym roku, jest pewniejsza na korcie... niestety nie miałem okazji oglądać Marii w tym turnieju i nie wiem jak ona sobie tam pogrywa, ale po wynikach na pewno jej b.dobrze idzie... | Zobaczymy co buki nam zaoferują jeżeli dają na Marię @1.40 to na pewno się skuszę, ale jeżeli poniżej, trzeba będzie się troszkę zastanowić, no nic zobaczymy

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Ja rozumiem że Szarapova jest faworytką meczu z Hantuchovą ale to co zrobił baw to jest śmiech. Kursy 1.1 - 4.95 zupełnie nie oddają poziomu jaki obie obecnie reprezentują.
Szarapowa to klasa, ma mocną psychę, świetny serwis, dobrze gra z głębi kortu, jak trzeba umie się wybrać do siatki, jest regularna. Jednym słowem zawodniczka kompletna. Hantuchova mimo młodego wieku jest już zawodniczką po przejściach. Po Rewelacyjnych występach na początku swojej kariery miała ogromny kryzys, fatalna forma fizyczna i psychiczna sprawiały, że ogrywał ją kto chciał i jak chciał. Na szczęście po mału wydobyła się z kryzysu i to co teraz prezentuje to jest ta najlepsza Hantuchova z początków kariery tyle że ulepszona . Wczoraj miałem spore obawy co do meczu z Martinez bo gra Conchity nie leży Danieli. Egzamin zdała celująco i dzisiaj się spodziewam równego meczu. Baw dał 4.95 i ja to kupuję.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
Mauresmo - Molik 1 1,37 unibet

Mysle ze niespodzianki nie bedzie w tym spotkaniu. Mauresmo rzadko mnie zawodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
A ja dzis jade tak

Agassi - Davydenko N expekt/ 1 1.35
Federer - Youzhny expekt/ 1 1.15
Lapentti Giovanni - Ancic expekt/ 2 1.25

Wasze opinie mile widziane

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Quote
A ja dzis jade tak

Agassi - Davydenko N expekt/ 1 1.35
Federer - Youzhny expekt/ 1 1.15
Lapentti Giovanni - Ancic expekt/ 2 1.25

Wasze opinie mile widziane

Pozdrawiam


Moja opinia - nie ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS. post do kasacji.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
w dziale WTA troche posucha

Dzisiaj dobrym typem wydaje sie gra na zwyciestwo Cervanovej. Jej przeciwniczką jest Hiszpanka Parra która w tym sezonie dostała już dwa rowery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Kursy w granicach 1.6

Ciekawe kursy na Hantuchovą były , ale chyba już nigdzie nie mozna tego grac , choc mecz sie jeszcze nie rozpoczął

zapraszam do mojego tematu w PP gdzie są moje typy, także tenisowe

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=3 [mecz.org]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
X
xox Offline
member
member
X Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
Czy ktoś Wie kiedy wznowią mecz molik-mauresmo ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Czy ktoś Wie kiedy wznowią mecz molik-mauresmo ?
niepotwierdzone info:

mają wznowić gdy przestanie padac, ale to póki co tylko plotka.

Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
w dziale WTA troche posucha
Tu sie z Tobą zgadzam , temat WTA - powoli znowu zamiera , ale weż zrozum , te baby Prowadzą w 3 secie 3:0 , maja serwis i przegrywają 3:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />,(Malejewa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
że o wczorajszym "wyczynie" Gagliardi nie wspomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Quote
Ciekawe kursy na Hantuchovą były , ale chyba już nigdzie nie mozna tego grac , choc mecz sie jeszcze nie rozpoczął
A tu Gregov z Tobą się nie zgodze na Betfair , spokojnie można jeszcze zagrac ta pozycje
D. Hantuchova @ 4,4
M. Sharapova @ 1,21

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1