|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Racja, do tego najlepiej ogladac z angielskimi napisami jesli chodzi o nauke. Polecam szczegolnie tym co nie znaja angielskiego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Polecam szczegolnie tym co nie znaja angielskiego... Tym ktorzy nie znaja angielskiego polecam jednak polskie napisy, o wiele latwiej zrozumiec  Supernatural 4x16 niezly, faktycznie w piatym sezonie SAM vs LUCYFER, obstawiam wygrana Sama przez KO okolo 20 odcinka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie chciało mi się czekać na polskie, więc obejrzałem z angielskimi napisami - faktycznie dobry patent  Trzeba przyznać, że jeden z lepszych odcinków. Mroczny, jak zwykle ze sporą dawką humoru, i dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy, jak choćby nowa umiejętność Sama i to skąd czerpie swoją siłę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ja, dla nauki jezyka angielskiego proponuje tak 1. obejrzec bez napisow ale z lektorem polskim 2. obejrzec z napisami polskimi 3. obejrzec z napisami angielskimi 4. obejrzec bez napisow ale z lektorem angielskim 5. po 4krotnym obejrzeniu odcinka mozna go juz wyrecytowac najpierw po polsku 6. i na koniec po angielsku ENGLISH IS FUN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
dorzucilbym tylko:
7. obejrzec bez napisow i bez glosu, czytajac tylko z ruchu warg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Supernatural Odcinek 16 Świetny Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Supernatural Odcinek 16 Świetny Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle zgadzam sie, ale juz blisko konca sezonu to chyba nastepne odcinki beda juz sie krecily wokol glownego watku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
jeszcze chyba trzy: 5x10 He's Our You 2009-03-25 5x11 Whatever Happened, Happened 2009-04-01 5x12 Dead Is Dead 2009-04-08 5x09 - 18 marca 2009 r. - Namaste 5x10 - 25 marca 2009 r. - He's Our You 5x11 - 1 kwietnia 2009 r. - Whatever Happened, Happened 5x12 - 8 kwietnia 2009 r. - Dead Is Dead 5x13 - 15 kwietnia 2009 r. - Some Like It Hoth 5x14 - 22 kwietnia 2009 r. - The Variable 29 kwietnia 2009 r. - odcinek specjalny 5x15 - 6 maja 2009 r. - Follow The Leader 5x16/17 - 13 maja 2009 r. - The Incident [odcinek dwugodzinny]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Supernatural Odcinek 16 Świetny Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle dokladnie, po 16 zajefajnej zrobic takie goowno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Supernatural Odcinek 16 Świetny Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle Zgadam sie, ale jak ktos oglada na biezaco to powinien juz wiedziec, ze Kripke co jakis czas robi przerywniku miedzy glownym watkiem. Ja moglbym grac kurs 1.01, ze po tak bogatym odcinku 16 nastepny bedzie wlasnie przerywnikiem - tak bylo juz kilkanascie razy w Supernatural.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Z każdym kolejnym odcinkiem jestem większym fanem serialu DollhouseJeśli ktos jeszcze nie widział, polecam, zdecydowanie najlepszy premierowy serial tego sezonu. Jedyne zastrzeżenie do Echo i Sierry, jakoś nie przemawia do mnie ich typ urody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
House 5x19 to kiedy sie pojawi ? Bo tak szukam i szukam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
House 5x19 to kiedy sie pojawi ? Bo tak szukam i szukam... dziś w nocy w USA jutro jak będę miał wrzuce linki. Uprzedzając następne pytanie: "tak, nie było w poprzedni poniedziałek odcinka" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
aa, no juz mnie kumpel uswiadomil... wydawalo mi sie, ze house wychodzi w sobote  a nie poniedzialek.. ogladalem seriami wiec nigdy wczesniej nie sciagalem i nie interesowalo mnie kiedy nastepny odcinek pozdro i dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nedzie to troche sciaga, jednak nie ma to jak zamkniete fora torrentowe  Co do Supernatural to nie byl zly odcinek, mi sie podobal, taka szarosc biurowego zycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Po Waszych recenzjach zabieralem sie do niego ze zlym nastawieniem, ale tak jak Experto mi sie podobal.. poznalismy Zachariasza... w rankingu wyzej niz Castiel.. no no 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Po Waszych recenzjach zabieralem sie do niego ze zlym nastawieniem hehe u mnie tak samo, odlozylem nawet premiere tego odcinka z piatku na poniedzialek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Prison Break dostalo kolejny sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
bedzie 6sty ? o panie... masakra jakas  a ten tego, kiedy sie nowy pojawia odcinek ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|