Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Experto
Racja, do tego najlepiej ogladac z angielskimi napisami jesli chodzi o nauke.
Polecam szczegolnie tym co nie znaja angielskiego...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Kylo
Polecam szczegolnie tym co nie znaja angielskiego...

Tym ktorzy nie znaja angielskiego polecam jednak polskie napisy, o wiele latwiej zrozumiec grin

Supernatural 4x16 niezly, faktycznie w piatym sezonie SAM vs LUCYFER, obstawiam wygrana Sama przez KO okolo 20 odcinka.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie chciało mi się czekać na polskie, więc obejrzałem z angielskimi napisami - faktycznie dobry patent smile

Trzeba przyznać, że jeden z lepszych odcinków. Mroczny, jak zwykle ze sporą dawką humoru, i dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy, jak choćby nowa umiejętność Sama i to skąd czerpie swoją siłę wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ja, dla nauki jezyka angielskiego proponuje tak

1. obejrzec bez napisow ale z lektorem polskim
2. obejrzec z napisami polskimi
3. obejrzec z napisami angielskimi
4. obejrzec bez napisow ale z lektorem angielskim
5. po 4krotnym obejrzeniu odcinka mozna go juz wyrecytowac najpierw po polsku
6. i na koniec po angielsku

ENGLISH IS FUN grin

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
dorzucilbym tylko:

7. obejrzec bez napisow i bez glosu, czytajac tylko z ruchu warg

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Supernatural
Odcinek 16 Świetny
Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Coronach
Supernatural
Odcinek 16 Świetny
Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle
zgadzam sie, ale juz blisko konca sezonu to chyba nastepne odcinki beda juz sie krecily wokol glownego watku wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by pescar
jeszcze chyba trzy:
5x10 He's Our You 2009-03-25
5x11 Whatever Happened, Happened 2009-04-01
5x12 Dead Is Dead 2009-04-08
5x09 - 18 marca 2009 r. - Namaste
5x10 - 25 marca 2009 r. - He's Our You
5x11 - 1 kwietnia 2009 r. - Whatever Happened, Happened
5x12 - 8 kwietnia 2009 r. - Dead Is Dead
5x13 - 15 kwietnia 2009 r. - Some Like It Hoth
5x14 - 22 kwietnia 2009 r. - The Variable
29 kwietnia 2009 r. - odcinek specjalny
5x15 - 6 maja 2009 r. - Follow The Leader
5x16/17 - 13 maja 2009 r. - The Incident [odcinek dwugodzinny]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Coronach
Supernatural
Odcinek 16 Świetny
Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle
dokladnie, po 16 zajefajnej zrobic takie goowno smirk

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Coronach
Supernatural
Odcinek 16 Świetny
Odcinek 17 Jedna wielka żenada, chyba jeden z najsłabszych odcinków w ogóle


Zgadam sie, ale jak ktos oglada na biezaco to powinien juz wiedziec, ze Kripke co jakis czas robi przerywniku miedzy glownym watkiem. Ja moglbym grac kurs 1.01, ze po tak bogatym odcinku 16 nastepny bedzie wlasnie przerywnikiem - tak bylo juz kilkanascie razy w Supernatural.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Z każdym kolejnym odcinkiem jestem większym fanem serialu Dollhouse
Jeśli ktos jeszcze nie widział, polecam, zdecydowanie najlepszy premierowy serial tego sezonu. Jedyne zastrzeżenie do Echo i Sierry, jakoś nie przemawia do mnie ich typ urody wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
House 5x19 to kiedy sie pojawi ? Bo tak szukam i szukam...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by lelu
House 5x19 to kiedy sie pojawi ? Bo tak szukam i szukam...


dziś w nocy w USA jutro jak będę miał wrzuce linki.
Uprzedzając następne pytanie: "tak, nie było w poprzedni poniedziałek odcinka" wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
aa, no juz mnie kumpel uswiadomil... wydawalo mi sie, ze house wychodzi w sobote smile a nie poniedzialek.. ogladalem seriami wiec nigdy wczesniej nie sciagalem i nie interesowalo mnie kiedy nastepny odcinek
pozdro i dzieki

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
House sezon 05 odcinek 19:

http://www.megaupload.com/?d=8E1WTLCE

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nedzie to troche sciaga, jednak nie ma to jak zamkniete fora torrentowe hura

Co do Supernatural to nie byl zly odcinek, mi sie podobal, taka szarosc biurowego zycia.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Po Waszych recenzjach zabieralem sie do niego ze zlym nastawieniem, ale tak jak Experto mi sie podobal.. poznalismy Zachariasza... w rankingu wyzej niz Castiel.. no no smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by g00niek
Po Waszych recenzjach zabieralem sie do niego ze zlym nastawieniem

hehe u mnie tak samo, odlozylem nawet premiere tego odcinka z piatku na poniedzialek.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Prison Break dostalo kolejny sezon hura

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
bedzie 6sty ? o panie... masakra jakas tongue

a ten tego, kiedy sie nowy pojawia odcinek ??

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1