1 stopien mecz:Skjold - Nykøbing FA kurs ..."> 1 stopien mecz:Skjold - Nykøbing FA kurs ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam jestem nowy tak dla jasnosci nie mam 12lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1 stopien mecz:Skjold - Nykøbing FA kurs 3,70

oby weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
rzeczywiscie, te statystyki wygladaja atrakcyjnie i dobrze by byuo gdyby ktos je zweryfikowau...

dzis gram za nieduze pieniazki:

piast-belchatow x 3.0 /prof/
ruch-szczakowianka x 3.0 /prof/
kalmar-halmstads x 3.2 /unibet/
landskrona-malmo x 3.35 /unibet/

powodzenia!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]rzeczywiscie, te statystyki wygladaja atrakcyjnie i dobrze by byuo gdyby ktos je zweryfikowau...

dzis gram za nieduze pieniazki:

piast-belchatow x 3.0 /prof/
ruch-szczakowianka x 3.0 /prof/
kalmar-halmstads x 3.2 /unibet/
landskrona-malmo x 3.35 /unibet/

powodzenia![/qb]
A jak Ty zagrałeś polska ligę w singlu? Przecieź w Profie trzeba te mecze dokładać do innych.

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
cześć
mam dla wszystkich nietypową propozycję
zamiast wyszukiwać drużyn które długo nie zremisowały, przeanalizujcie drużyny które remisują prawie co drugi mecz
wg moich obliczeń szansa że progresja na takie drużyny zakończy się przed piątym etapem jest w okolicy 90%,a przed 10 prawie 100%
wiadomo że od każdej reguły są wyjątki
patrz coventry city (division one)
swoje wywody opieram na analizie 5 najmocniejszych lig+ drugie ligi z tych krajów
aha no i proszę nie wybierać drużyny po dwóch kolejkach w sezonie patrz espanyol barcelona
ale co najmniej po 10
powodzenia

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam wszystkich remisowcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mam takie pytanie.
Czy ktos pamieta, czy w poprzednim sezonie dalo sie grac na lidze finskiej na remisy?
Zaczeli juz spotkania i moze warto by na nich cos postawic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co o "Finland - Premier League" sadzicie ?

Code
Leagues ordered by DRAWS
48. Finland 1st - 23,6 %

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Niestety ja nie gralem finskiej w poprzednim sezonie. Wydaje mi sie, ze nie byla w pierwszej "10" lig remisowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Na sobote zaczynamy lige rosyjska:
Spartak Moskwa 8 meczy bez X.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A ja własnie przejrzałem archiwalne gazetki STS'u i wypatrzyłem, że w sezonie 2000/2001 Spartak Moskwa miał TYLKO 1 remis!!!!! (w całym sezonie). Zremisował w 3 kolejce i na kolejny remis trzeba było czekać aż 27 kolejek. I teraz mam mieszane uczucia co do ligi zza Buga. Bo jak mi sie drugi taki "Espanyol" wpier..li to pójde z torbami.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał tadeuszcia:
[qb]cześć
mam dla wszystkich nietypową propozycję
zamiast wyszukiwać drużyn które długo nie zremisowały, przeanalizujcie drużyny które remisują prawie co drugi mecz
wg moich obliczeń szansa że progresja na takie drużyny zakończy się przed piątym etapem jest w okolicy 90%,a przed 10 prawie 100%
wiadomo że od każdej reguły są wyjątki
patrz coventry city (division one)
swoje wywody opieram na analizie 5 najmocniejszych lig+ drugie ligi z tych krajów
aha no i proszę nie wybierać drużyny po dwóch kolejkach w sezonie patrz espanyol barcelona
ale co najmniej po 10
powodzenia[/qb]
Ale przecież tak gramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szukamy drużyny "skłonnej" do remisów a następnie, w oparciu o intucje bądź statystyki, czekamy na iks meczy tej drużyny bez remisu i gramy na nią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]A ja własnie przejrzałem archiwalne gazetki STS'u i wypatrzyłem, że w sezonie 2000/2001 Spartak Moskwa miał TYLKO 1 remis!!!!! (w całym sezonie). Zremisował w 3 kolejce i na kolejny remis trzeba było czekać aż 27 kolejek. I teraz mam mieszane uczucia co do ligi zza Buga. Bo jak mi sie drugi taki "Espanyol" wpier..li to pójde z torbami.[/qb]
2001 - 9 remisow
2002 - 7 remisow
2003 - 6 remisow

Dane wg. archiwum z soccerway.com. Gdzie lezy blad ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
Quote
Ale przecież tak gramy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]rzeczywiscie, te statystyki wygladaja atrakcyjnie i dobrze by byuo gdyby ktos je zweryfikowau...

dzis gram za nieduze pieniazki:

piast-belchatow x 3.0 /prof/
ruch-szczakowianka x 3.0 /prof/
kalmar-halmstads x 3.2 /unibet/
landskrona-malmo x 3.35 /unibet/

powodzenia![/qb]
A jak Ty zagrałeś polska ligę w singlu? Przecieź w Profie trzeba te mecze dokładać do innych.[/qb]
sluszna uwaga. trzeba dokladac do 3-kombinacji, co oczywiscie podwyzsza ryzyko i pewnie dlatego nikt nie gra remisow w 2. polskiej. staram sie wybierac takie zdarzenia (najczesciej typu 1x) by ryzyko byuo wzglednie minimalne.
wczoraj wreszcie zremisowaua szczakowianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
no może konkurent ma racje że moja propozycja nie jest nietypowa
moze ewentualnie dla gregorra.
połączenie skłonności do remisów z kilkoma meczami bez takowego wydaje się najrozsądniejszym wyjściem
przy takim rozwiązaniu: powiedzmy wyszukując drużyny często remisujące ,ale mające przerwę w remisach tak ze 3 mecze
szanse na pomyślne ukończenie progresji przed 6 etapem oceniam na 95%
pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Skjold 6 : 0 Nykobing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bez remisu

widzieliscie wczoraj lige francoską ile remisow

Le Mans 1 : 1 Lille
20:30 R Lyon 1 : 0 Bastia
20:30 R Nice 1 : 1 Toulouse
20:30 R Nantes 0 : 0 Guingamp
20:30 R Ajaccio 1 : 0 Sochaux
20:30 R Marseille 1 : 1 Montpellier
20:30 R Rennes 0 : 0 Metz
20:30 R Strasbourg 0 : 0 Monaco
hmmm jak by tak do obstawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może ktoś dał??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał tadeuszcia:
[qb]no może konkurent ma racje że moja propozycja nie jest nietypowa
moze ewentualnie dla gregorra.
połączenie skłonności do remisów z kilkoma meczami bez takowego wydaje się najrozsądniejszym wyjściem
przy takim rozwiązaniu: powiedzmy wyszukując drużyny często remisujące ,ale mające przerwę w remisach tak ze 3 mecze
szanse na pomyślne ukończenie progresji przed 6 etapem oceniam na 95%
pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
co dla gregora bo nie zrozumiauem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
gregorrr ile grasz progresji jednocześnie, z tego co piszesz to wynika że minimum 10? ile przeznaczasz na to kasy?
nie żebym cię kontrolował czy planował donos do urzędu skarbowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , tylko chcę się zorientować ile trzeba mieć kasy żeby zacząć na poważnie progresję? i ile drużyn wybrać na początek do progresji?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]gregorrr ile grasz progresji jednocześnie, z tego co piszesz to wynika że minimum 10? ile przeznaczasz na to kasy?
nie żebym cię kontrolował czy planował donos do urzędu skarbowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , tylko chcę się zorientować ile trzeba mieć kasy żeby zacząć na poważnie progresję? i ile drużyn wybrać na początek do progresji?[/qb]
pitersson,

w tej chwili akurat nie jestem zbyt dobrym przykladem bo rzeczywiscie gram sporo druzyn, a na dodatek omijam niektore kolejki jesli jakis remis wydaje mi sie mauo prawdopodobny. troche mi sie to fszysko rozlazlo ostatnio.
pytasz ile trzeba miec kasy na start, a to zalezy zarowno od liczby druzyn, z ktorymi zaczynasz progresje jak i od poczatkowej stawki.
zalozmy, ze zaczynasz jak ja jeszcze do niedawna od 2zl - w optymistycznym wariancie trafiasz na 1-3 poziomie, ale moze dojsc do 7-10 i na to trzeba byc przygotowanym (stad niska stawka poczatkowa). musisz wiec zdecydowac sie na jakas liczbe druzyn i policzyc. mysle, ze na poczatek wystarczy ci w granicach pieciu druzyn, a nawet mniej. ostatnio "testuje" inny sposob gry, ale za wczesnie by o nim mowic gdy niesprawdzony.

sugerowalbym ci udanie sie po rade do konkurenta bo on gra progresje sporo dluzej ode mnie i ma nieco odmienna filozofie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
do gregorra
chodzi mi o twój sposób obstawiania
z tego co zauważyłem wyszukujesz drużyny które dość długo nie zremisowały i liczysz że w najbliższym czasie zremisują
Quote
czy 12 meczow bez remisu w danii to aby tak duzo? osobiscie ruszam inne ligi rzadko, gdy trafi sie jakis rodzynek typu 15-20 bez remisu.
nie mówię że taki sposób jest 100% zły ale wydaje mi się że łatwiej jest wtedy wpaść na drużynę której ta seria przedłuży się dosć znacznie
powtórzę jeszcze raz swoja propozycję
Quote
połączenie skłonności do remisów z kilkoma meczami bez takowego wydaje się najrozsądniejszym wyjściem
przy takim rozwiązaniu: powiedzmy wyszukując drużyny często remisujące ,ale mające przerwę w remisach tak ze 3 mecze
szanse na pomyślne ukończenie progresji przed 6 etapem oceniam na 95%
propozycję tą przedkładam dla przeanalizowania dla chętnych, którzy grają progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z poważaniem
tadeusz

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
drobne sugestie co do liczby drużyn
wg mnie lepiej jest zagrać 10 drużyn za 1zł w pierwszym etapie niż jedną drużynę za 10 zł
ta zasada raczej się sprawdza
choć z drugiej strony każdy może zauważyć że dobrać 10 drużyn to nie jest prosta sprawa
i prawdopodobieństwo że przynajmniej jedna z nich będzie miała całkiem sporą serię(powiedzmy 15 meczów) bez remisu też jest większe
dlatego przy początkowej stawce 1żł wydaje sie że zapasy nie powinny być mniejsze niż 1000zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
tadeusz,

tak to z pozoru wyglada bo rzeczywiscie "poluje" na druzyny z dlugimi seriami bez remisu, ale to w ramach bonusa. przede fszyskim gram stale ligi, z ktorych wybieram druzyny kierujac sie zarowno seriami jak i ogolna sklonnoscia do remisow. z rzadka zdarza mi sie nawet grac te sama druzyne 2, 3 kolejki z rzedu, mimo ze remisuje.

z powazaniem,
grzegorz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
w takim razie wszystko wydaje się byc dla ciebie grzegorz na jak najlepszej drodze
przynajmniej patrząc na to okiem statystyka
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja jestem na tym forum od krótkiego czasu
w każdym razie nie na tyle żeby odróżnić czyjeś poważne propozycje od takich, które ktoś traktuje bonusowo
nie wiem jak inni sobie z tym radzą
w każdym razie razem z konkurentem macie całkiem niezłe pomysly na grę
fajnie by było jakbyście trochę o nich napisali na forum

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1