Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
dzięki gregorr

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał tadeuszcia:
[qb]sorki za tego pana ,któremu zrobiło sie niedobrze misklik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jak klikniesz na obrazek po lewej stronie znaku "" to uzyskasz dostep do wyslanego juz przez siebie posta i bedziesz mogl go zweryfikowac jesli cos ci nie pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
e tam filozofię od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja po prostu lubię się dobrze przygotować do każdej progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i w przeciwieństwie do gregorrra preferuję mniejszą ilość drużyn.

Poza tym gram tak, by bez względu na którym poziomie trafię remis mieć ten sam, stały zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A ostatnio nic nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Athlone w 1st division w Irlandii czeka ale wyszło tak, że nie mam gdzie nawet tego zagrać :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
W KAZDY PIATEK 18.00-19.00 AUDYCJA GRAMY NA REMIS www.radiobet.com [radiobet.com] serdecznie zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Interwetten - Leoben Aus.1 Liga X

Interwetten 15 meczy bez remisu,niestety do konca pozostaly tylko 2 kolejki.W przypadku braku remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ( cala stawke skumuluje na Spartak Moskwa 8 meczy bez remisu.

Spartak Moscow - CSKA Moscow Ros.Liga Rosyjska X

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1