|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
nie chodzi o szybkosc krecenia... sprawdzalem w wielu roomach microgaming i ten slot wszedzie sie kreci tak samo. Nie mozliwe wiec zeby na tym samym sofcie w jednej firmie, kilka osob miala rozna szybkosc krecenia. Chodzi o cos inego i warto by ylo to rozkminic  podpowiedź: expert mode, grzabając w opcjach mozna to zmienic; przyjemność z gry spada, ale obrót wyrabia się szybciej niektóre kasyna nie wliczają do obrotu partii rozegranych w tym trybie - warto sprawdzić warunki (!) nie chce mi sie teraz sprawdzac dokladnie, bo nie mam zadnego kasyna microgaming aktualnie na komputerze, a zaraz ide spać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853 |
Panowie pytanie laika jezeli chodzi o kasynka Siec Playtech wplata 100$ bonus 100$ 200* 20 obrot= 4000$ Gram za 4000$ i teraz pytanie moge wyplacic ten bonus 100$ co dostalem czy tylko ponad to co ugralem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
jak obrócisz bonus to również możesz go wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Witam, dzis dostalem list z bonusem 25eur od windows casino [ ads.mrgreen.com], czy to wyplacalne kasyno czy szkoda czasu? Dzieki za odpowiedz Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11 |
www.windowscasino.com [ ads.mrgreen.com] To kasyno jest powiazane z KingSolomon [ ads.mrgreen.com] Kasynem i Pokerem .Mam konto,ale nie gralem tam.Sadze,ze jest wypłacalne na 99% Slyszalem,ze wysylaja jakies promo,ale niestety jeszcze nie dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11 |
Strone maja po polsku jak widac .Aha pamietam,ze na urodziny dostalem od nich chyba 10-15 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Wlasnie sciagnalem ich soft, zalogowalem sie, ale zamiast 25eur ujrzalem 5eur, ktore zdazyly zniknac z konta zanim sciagnely sie sloty, hmmm dziwna sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11 |
Hmm no to dziwnie ,live chat chyba maja mozna ppogadac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Po rozmowie na czacie dodali 20eur, na moje pytanie gdzie zniknelo 5eur, dostalem odpowiedz ze przegralem  oczywiscie w nic nie gralem, na samym wejsciu w sloty 5eur wciagnelo juz na starcie bez zadnego spina, reszta juz poszla gladko  ogolnie nie polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Jest jakieś kasyno gdzie moge wpłacić swoj hajsik dostać bonus wypłacić swoj hajs i grać za bonus ?
Albo grać i gdy przegram bonus i zostanie mi na koncie tyle ile wpłaciłem wypłacić to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Pytasz poważnie czy żartujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Jest jakieś kasyno gdzie moge wpłacić swoj hajsik dostać bonus wypłacić swoj hajs i grać za bonus ?
Albo grać i gdy przegram bonus i zostanie mi na koncie tyle ile wpłaciłem wypłacić to ? Takie rzeczy to tylko w ERZE 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Jest jakieś kasyno gdzie moge wpłacić swoj hajsik dostać bonus wypłacić swoj hajs i grać za bonus ?
Albo grać i gdy przegram bonus i zostanie mi na koncie tyle ile wpłaciłem wypłacić to ? wbrew pozorom jest tego sporo, naprzykład Intercasino [ affiliates.interpartners.com] (comiesięczny) Littlewoods [ ads.mrgreen.com] Willhill [ ads.mrgreen.com] niestety wszystkie nie dla Polaków, choć dyrektywa EU w sprawie niemożności dyskryminowania klientów ze względu na kraj pochodzenia w obrębie unii mogłaby sporo tutaj zmienić, a wszystkie te kasyna licencjonowane są na Malcie czekamy na obrót sprawy ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak im UE każe Polaków dopuścić do takich promocji, to będą woleli zlikwidować je całkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Rynek hazardowy online w polsce ma już inną strukture jak 4-5 lat temu gdy te bany otrzymywaliśmy i akceptowanie graczy z Polski pomimo wszelkich wyłudzeń których się dopuszczają, będzie dla nich (tak samo jak jest dla kasyn które akceptują obecnie) opłacalne. Zresztą, czas pokaże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395 Likes: 11 |
Jakoś nie moge sobe wyobrazic by kasyno mialo byc do przodu na graczach z Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wystarczysz Ty i już mają spory minus 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
jako moderatorzy działu poproście conrada o staty z affa wystarczy kilku mocnych graczy i wyrównują oni straty z nawiązką
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Czyli w danym momencie nie ma nic takiego ? Pytam bo do tej pory nie interesowałem się kasynami  A gdzie byście poradzili wpłacić jakieś 100$ bo kasyn setki jak nie tysiace i jak tu wybrac te najlepsze  Dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Najlepsze to takie gdzie najwiecej wygrasz  Mi najlepiej gra sie na Excalibur, Hot City, Mega Fortune, Devils Delight, Cashapillar, Starscape. Pewnie sa lepsze bonusy, ale jak nie grales w unibecie to mozesz tam sobie pograj. Mozesz dostac 2x max po 100E przy wplacie 100E. Nie mialem z nimi zadnych problemow, moze po za tym ze czasami daja bonus do kasyna 1E czy 3E ktory potrafi przyblokowac wyplate, wtedy @ albo tel do nich pomaga pozbyc sie tego "bonusa".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|