|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79 |
Chwaliłem tego bukmachera, aż do dzisiaj :/ Wszystkie wypłaty były wręcz natychmiastowe , a tu nagle czekam kilka dni i dzisiaj dostaje maila:
"Witam!
Uprzejmie informujemy iż w chwili obecnej mamy problemy techniczne związane z wypłatami dokonywanymi poprzez serwis MoneyBookers. Pańskie wypłaty zostaną zaakceptowane tak szybko jak to jest tylko możliwe.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane."
Jak tak dalej będzie, to będę musiał zrezygnować z tego bukmachera, mimo że kursy i oferta są bardzo dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2009
Posty: 21 |
Panowie, jest w tej chwili jakiś bonus w taobet od pierwszej wpłaty, bardzo proszę o odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Czy ktoś się już spotkał z limitami w tym buczku? a jeśli tak to w jakiej wysokości i za jaki proceder? (np. zbyt duża wygrana, granie szurów etc?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Wszystko fajnie tylko nizsze ligi polskie potrafia rozliczac po kilkanascie godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nie przasadzaj @Rosół. Wyniki z niższych lig trzeba dokładniej weryfikować i tutaj akurat trzeba zrozumieć ToBet'a a nie wklejać "wymiotujące" igonki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Mialem dzis na kuponie 4 lige lubelska + 3 lige podk-lubelską,wszystkie zaczely sie o tej samej porze.4 liga rozliczona blyskawicznie natomiast z 3 liga pieprza sie od godz 18 i kupon nadal nie rozliczony.A przeciez wystarczy wejsc na bardzo miarodajne 90minut i po klopocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
mam problem z rejestracją karty kredytowej.....mastercard.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nie uzywaj tego badziewia do gry tylko VISE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
Kto chce koda na Tobet o wartossci 5 zł proszę na moj email napisac meila z loginem. Kasa wciagu 1 minuty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Kto chce koda na Tobet o wartossci 5 zł proszę na moj email napisac meila z loginem. Kasa wciagu 1 minuty  Ktoś to potwierdza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Nie trzeba żadnego meila, w temacie bonusy bez depozytu Lipi napisał o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
pewnie ze nie trzeba tylko jak ktos nie wieedzial ze jest jeden kod to by nie tworzyl multikont bo skad by wiedzial co dostaje za kpod inna osoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Logujemy sie, nastepnie w miejsce kodu promocyjnego wpisujemy "stawiajnaswoich" Po zaakceptowaniu 5zl od razu znajduje sie na naszym koncie. Nie wiem jakie sa warunki obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Kod ważny jest tylko do 16 maja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
sprawdzcie sobie konta, mi 06 maja dopisali jakiegos freebeta 10zl nie wiem za co ale jest: )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
sprawdzcie sobie konta, mi 06 maja dopisali jakiegos freebeta 10zl nie wiem za co ale jest: ) Nie dawno byla u nich promocja, ze dawali zwrot za przegrany kupon do 10zl, 3 tygodnie z rzedu po 1 na tydzien.Mozliwe, ze to za to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
nieiwm co jest z livebetem ,ale od 2,3 dni 90% zdarzen na live jest poblokowanych i to przez caly okres trwania zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
sprawdzcie sobie konta, mi 06 maja dopisali jakiegos freebeta 10zl nie wiem za co ale jest: ) dają tym co mają saldo konta: -1k 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
czy suma punktow under/over liczymy w koszykowce w tym buku z dogrywka czy bez??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Tego nie wolno przegapić! Od czwartku 28 maja każdy nowy klient, który dokona wpłaty na konto tobet.com dostanie od nas ekstra premię w wysokości nawet 500 złotych! To kasa na supergranie i wygrywanie dalszej kasy. Promocja obejmie 3000 osób, które w pierwszej kolejności założą konta. Kliknij tutaj, dokonaj wpłaty i odbierz bonus.
|
|
|
Link skopiowany do schowka