Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 34 1 2 3 4 5 6 7 33 34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Jacek Zieliński zwolniony z Polonii

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,6382120,Jacek_Zielinski_zwolniony_z_Polonii.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Typowo polskie..

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Przecież to bazarowa liga i nikt tu prawie nie myśli o budowaniu drużyny. A polscy trenerzy, też nie są najwyższych lotów.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Nowy trener w Bytomiu

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jurij kolega Fryzjera - doprowadził Jagę do baraży w 2 lidze , żeby potem w pięknym stylu mecze zostały sprzedane - jakoś mi się nie chce wierzyć , że Jurij nie maczał wtedy swoich rąk w ustawce z Arką

Powodzenia w nowym klubie tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
niech sobie handlują dalej
ja już nie tknę się tej naszej żenującej ligi
chyba,że ktoś da jakiegoś cynka o ustaffce cool

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Powiedzmy sobie szczerze Wisła bez jednego z dwujajecznych bliźniakow nie ma szans żeby cokolwiek ugrać w tym sezonie...ten sezon mogą już spisać na straty !!! W walce o MP liczą się już tylko dwa zespoły...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
McDziadz

blush To Wisła ma aż tak duża strate, że o mistrzu mozna zapomniec?
Przecież to tylko liga polska.. To, że ich nie lubisz to inna sprawa.
Zostało do konca sporo kolejek i wiele może się wydarzyć.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by McDziarz
Powiedzmy sobie szczerze Wisła bez jednego z dwujajecznych bliźniakow nie ma szans żeby cokolwiek ugrać w tym sezonie...ten sezon mogą już spisać na straty !!! W walce o MP liczą się już tylko dwa zespoły...

to kto niby się teraz liczy smirk

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by McDziarz
Powiedzmy sobie szczerze Wisła bez jednego z dwujajecznych bliźniakow nie ma szans żeby cokolwiek ugrać w tym sezonie...ten sezon mogą już spisać na straty !!! W walce o MP liczą się już tylko dwa zespoły...

Rozumiem, że w tej chwili mówisz o swojej ''wielkiej'' Legii i o Lechu.
Skoro piszesz o Wiśle w tak czarnych barwach to co napiszesz właśnie o swoim klubie?
Co gra Legia na wiosnę? Śmiem twierdzić, że piach.
Nie mówię i nie zakładam na 10 kolejek przed końcem, że mistrza zdobędzie Lech, ale wszystkie znaki na niebie to mówią i tytuł im się należy bezapelacyjnie. Ale poczekajmy to jest polska piłka, w ostatnim czasie radosna i ciekawa, na pewno tak będzie do końca sezony czy to na górze tabeli czy na dole.
Ale już bardziej podoba mi się gra Śląska i może to oni o coś powalczą jeszcze.


Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by McDziarz
Powiedzmy sobie szczerze Wisła bez jednego z dwujajecznych bliźniakow nie ma szans żeby cokolwiek ugrać w tym sezonie...ten sezon mogą już spisać na straty !!! W walce o MP liczą się już tylko dwa zespoły...

Rozumiem, że w tej chwili mówisz o swojej ''wielkiej'' Legii i o Lechu.
Skoro piszesz o Wiśle w tak czarnych barwach to co napiszesz właśnie o swoim klubie?
Co gra Legia na wiosnę? Śmiem twierdzić, że piach.
Nie mówię i nie zakładam na 10 kolejek przed końcem, że mistrza zdobędzie Lech, ale wszystkie znaki na niebie to mówią i tytuł im się należy bezapelacyjnie. Ale poczekajmy to jest polska piłka, w ostatnim czasie radosna i ciekawa, na pewno tak będzie do końca sezony czy to na górze tabeli czy na dole.
Ale już bardziej podoba mi się gra Śląska i może to oni o coś powalczą jeszcze.

a może twój ŁKS ma szansę na MP
najlepiej z zespołów polskich na wiosnę gra grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Lech, by musiał się potknąć w dwóch meczach, a Legia wszystko wygrać jednak jej gra jest fatalna. Najbliższy mecz z Górnikiem, jest meczem o to czy Legia będzie się liczyła w walce o majstra.

Kluczowym elementem mogą się okazać bezpośrednie spotkanie ze sobą tych drużyn jak i z Wisłą.

Niebezpiecznymi drużynami dla tych z czołówki są te drużyny, które mogą spaść,bo sentymentów nie będzie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Śmiejcie się śmiejcie grin
Jako jedyni nie pojechali na zagraniczne zgrupowanie, wszyscy Turcja, Tunezja i inne egzotyki i teraz kwiatki wychodzą, przyjechali do Polski, bądź co bądź w pierwszych dwóch kolejkach temperatura ''nieco'' odbiegała o tej panującej na zgrupowaniu.
A ŁKS się zahartował w Gutowie Małym laugh i teraz żadna pogoda im nie jest straszna.

Liga zrobiła się ciekawa, jak nigdy.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by 19marcin08
Jako jedyni nie pojechali na zagraniczne zgrupowanie, wszyscy Turcja, Tunezja i inne egzotyki i teraz kwiatki wychodzą, przyjechali do Polski, bądź co bądź w pierwszych dwóch kolejkach temperatura ''nieco'' odbiegała o tej panującej na zgrupowaniu.

e u nas to Bruno trenował w Anglii i mieszkał 2 miesiące z Andersonem i widać od razu poprawę laugh
może by tak wysłać pół naszej ligi żeby pomieszkali z nim laugh

co do temperatury zobaczymy jak wytrzymają w Białymstoku grin crazy

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ełkaesiacy nie wyszli rano na trening. Powodem są coraz większe zaległości finansowe klubu.

Zawodnicy od trzech miesięcy nie dostają pensji i premii. Kilka dni temu Roman Gałuszka, prezes zarządu ŁKS-u, obiecał, że w czwartek drużyna dostanie część pieniędzy. Termin nie został dotrzymany, wiec piłkarze odmówili wyjścia na trening.

Nikt w ŁKS-ie nie chce zdradzić, jak duże są zaległości wobec zespołu, mówi się o kilkuset tysiącach złotych. W środę działacze próbowali pożyczyć pieniądze. Znalazł się nawet chętny, który jest kibicem ŁKS-u. Ale domagał się odpowiedniego zabezpieczenia. Jego prawnik odrzucił możliwość zastawienia akcji sportowej spółki należących do Ilony Goszczyńskiej. Zdesperowany prezes Gałuszka zaproponował nawet gwarancje w postaci własnego majątku. W sumie długi klubu przekraczają 3 mln zł.


- Odchodzi z klubu jeden z tych którym na ŁKSie zależy/zależało.
Kiedy ten pasożyt Goszczyński da sobie święty spokój? frown
Mam nadzieje, że tym razem piłkarze się nie poddadzą i nie wyjdą na murawę! To jest jedyna nadzieja, że ten pier[d]olnięty gość coś wreszcie zrozumie!
Kiedy runda zaczęła się obiecująco, kiedy mogłoby się wydawać, że w końcu coś drgnęło, że piłkarze zostawiają zdrowie na boisku, walczą jak nigdy, to jak zwykle coś lub ktoś (czyt. Goszczyński) potrafi to zepsuć.

Początek końca [']


Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No i mamy pierwsze reakcje w klubie!


godzinie 14.30 doszło do spotkania przedstawicieli SK ŁKS z Dyrektorem Generalnym Andrzejem Pożarlikiem. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele pierwszej drużymy.

Dyr. Pożarlik zapewnił nas iż sytuacja w ciągu ostatnich trzech godzin uległa radykalnej zmianie. Pozyskano środki na spłatę zadłużenia wobec piłkarzy, Urzędu Skarbowego oraz ZUS. (W chwili pisania newsa środki przelewane są na konta piłkarzy). Wobec powyższych faktów nie powinno być żadnych problemów z uzyskaniem licencji na najbliższy rok.

W piątek dojdzie do spotkania z przedstawicielami sponsora, celem podpisania końcowego kontraktu na reklamę firmy na koszulkach ŁKS.

Do prawdziwej bomby może dojść już w niedzielę. Dwaj główni udziałowcy noszą się z zamiarem sprzedaży swoich pakietów (49,5% każdy). Oboje są zdecydowani na podjęcie takiego kroku. Czy ŁKS pozyska wreszcie sponsora z prawdziwego zdarzenia?

Wszystkie działania podjęte przez Dyrektora Pożarlika brzmiały wiarygodnie i zostały potwierdzone przez zawodników, którzy uczestniczyli w tych rozmowach. Jedyną informacją jakiej nie mogliśmy wydusić to nazwa firmy oraz nazwisko potencjalnego sponsora.

Mamy nadzieję, iż najbliższe dni będziemy mogli zapisać jako chwile, w których nasz klub zaczyna się odradzać i powracać do normalności.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2

Last edited by Platini; 27/03/2009 03:31.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by 19marcin08
Początek końca [']

Jak w kalejdoskopie, jak w dobrym filmie wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga.

http://polskatimes.pl/dzienniklodzki/sport/98719,lks-wreszcie-wychodzi-z-biedy,id,t.html

"PO LATACH MARAZMU. CZAS ZWRÓCIĆ HONOR MIASTU"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
To tak żeby być rzetelnym pare informacji nt.dobrodzieja ŁKS:
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lodz ... ia,1139384


Grzegorz K., który sam przyznał przed sądem, że przez 24 lata był tajnym współpracownikiem policji, powiedział, że to Marek B. zorganizował proceder.

Strona 5 z 34 1 2 3 4 5 6 7 33 34

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, JelineK, 11kera11, forty, rafal08, Sensei, bukma), 814 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1