|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
NY Knicks - Philadelphia 113-101 Dallas Mavericks - Sacramento 122-113 LA Clippers - Minnesota 92-86
Pięknie Clippy poradziły sobie z Minnetą , naprawde solidnie, Magette and Brand is the best players!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po przeanalizowaniu za i przeciw. Podtrzymuję mój typ na NY i na -3,5hp i na over chociaż spadł z 202,5 na 200,5. Oprócz opcji Sacramento(+10) dokładam jeszcze SAC(+7,0) to w EXP-ie i singielka na zwycięstwo Królów za 3/10 po kursie inne moje typy na dzis to over w Dallas 211,5 i symbolicznie na zwyciesto LAC. Podsumowując: 2 overy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zwyciestwa SAC i LAC oraz -3,5NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz dodatni hp na SAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN Całkiem pozytywna nocka. Znowu potwierdziła się zasada (tyczy mojej osoby), że w dniach kiedy rozgrywanych jest mało spotkań dużo więcej zarabiam niż przy graniu 10-15 typów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To musze przyznac, ze duzo sie dzialo.
Dzieki chlopaki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dziwi mnie Atlanta, za duzo dostali i to z cala pewnoscia, dzis siadlo Dallas i NY z podporka +UEFA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka