Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie zgodzę się, moim zdaniem proporcje muzyka/słowo są dobrze wyważone. To nie RMF ani radio zet i mało kto włącza to radio żeby posłuchać muzyki. Powinna ona być tylko tłem i narazie tak właśnie jest.

I jeszcze jedno. Ktoś kto nie wie o co chodzi i włączy poraz pierwszy Wasze radio może pomyśleć, że to radio o tematyce stricte sportowej. Słuchałem już zagranicznych stacji o podobnym do deklarowanego przez Was profilu (między innymi nieistniejącego już niestety australijskiego radia 2KY) i tam, oprócz transmisji live zdecydowanie więcej mówiło się o kursach, typach, o zakładach i i o całej bukmacherskiej otoczce sportu itd niż u Was. Myślę, że nie powinniście ograniczać tej tematyki do podania jednego typu dziennie tak jak np. dzisiaj Monaco 2 i under, chociaż muszę przyznać, że "typ dnia radia bet" to ciekawy pomysł.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Osobiście śmieszy mnie to , gdy np. Zyziek prowadzi audycję i nagle mówi :
"właśnie dostaliśmy typ od naszego experta Stiepana: Podbeskidzie - Jegiellonia X2, a potem Aston Villa - Tottenham - jedyneczka." Nie, żebym mówił, ze te typy są złe( Podbeskidzie wygrało 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) ale chodzi o to czy ktokolwiek zagra te typy bez żadnego uzasadnienia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak już ten "expert" wysyła Wam te typy to albo niech napisze jakieś argumenty za tym typem albo niech siedzi cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To tylko moja opinia.

Pozdrawiam

PS - co znaczy "jedyneczka" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Słucham od 16 i muszę przyznać, że jesteście niekonsekwentni: najpierw proponowaliście undera Monaco, a teraz over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
PS - co znaczy "jedyneczka" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Był taki program dla dzieci w TVP , jedyneczka , jedyneczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Dzięki za komentarze!
Pozdrawiam
Zielu
P.S I tak damy rade!
Ważne że typy są okej!
( był under Monaco Lub Monaco 2)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
No właśnie a jak ze skutecznością typów? Bo dopiero wczoraj udało mi się po raz pierwszy trafić na audycje. Możnaby czasami podawać jakieś archiwum dla każdego prowadzącego? Większa skuteczność to większa słuchalnosć. A później to już tylko będą się bili o reklamy w radiobet. I w końcu będziecie sławni i bogaci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Mysle ze nie było celem podawanie typów ale nowinek sportowych,.... po to chyba jest radio... a typy mozna podawac na stronie itp.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Mam propozycje aby, któryś z DJ'ów puścił jakieś piosenki sportowe. Nie wiem, czy są gdzieś w sieci do ściągniecia ale przypuszczam, że kilka osób na tym forum posiada jakieś hymny klubów piłkarskich i chetnie podzieliłyby się.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Ja jestem pełen uznania dla radyjka, bo uważam że wbrew pozorom prowadzenie czegoś takiego nie jest łatwe, a tym bardziej nie jest łatwe dogodzenie wszystkim słuchaczom w 100%, mam prosbe do narzekających, niech się trochę zastanowią zanim zasypią organizatorów radiobet piorunami uwag...

Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
działa to radyjko u was??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]działa to radyjko u was??[/qb]
teraz niestety nie

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Zielu - dla gościa co prowadzi teraz audycje o hokeju : PRZYZNAJ MU PREMIE ZA WYKŁAD. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Chętnie bym posłuchał tego radyjka ale zmieńcie muze!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> O rany jak ja nie lubie rocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
:eek: Trzeba być tolerancyjnym ja nie lubię ani techno ani hiphopu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb] :eek: Trzeba być tolerancyjnym ja nie lubię ani techno ani hiphopu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
dokladnie, ja tak samo, dla kazdego po trochu tego co lubi

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Chciałbym sobie jeszcze raz posłuchać tego gościa od NHL (chyba DJ Lemex). Mam więc pytanie, czy istnieje możliwość powtórek programu? Byłem w budzie i nie zdążyłem na temat o progresji.

A tak BTW może by tak jakąś ramówkę przedstawiać na forum?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
w koncu cos sie ruszylo i dzis sie tego niezle sluchalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Podobno hip-hop to odmiana disco-polo, tak przynajmniej specjalisci uwazaja

Dołączył: Apr 2004
Posty: 74
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74
To radyjo coś nie działa :rolleyes: Przerywa non stop połączenie, może warto coś z tym zrobić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Słuchałem już zagranicznych stacji o podobnym do deklarowanego przez Was profilu [/qb]
Mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec?? Moze dysponujesz jakimis linkami??

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1