|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie zgodzę się, moim zdaniem proporcje muzyka/słowo są dobrze wyważone. To nie RMF ani radio zet i mało kto włącza to radio żeby posłuchać muzyki. Powinna ona być tylko tłem i narazie tak właśnie jest.
I jeszcze jedno. Ktoś kto nie wie o co chodzi i włączy poraz pierwszy Wasze radio może pomyśleć, że to radio o tematyce stricte sportowej. Słuchałem już zagranicznych stacji o podobnym do deklarowanego przez Was profilu (między innymi nieistniejącego już niestety australijskiego radia 2KY) i tam, oprócz transmisji live zdecydowanie więcej mówiło się o kursach, typach, o zakładach i i o całej bukmacherskiej otoczce sportu itd niż u Was. Myślę, że nie powinniście ograniczać tej tematyki do podania jednego typu dziennie tak jak np. dzisiaj Monaco 2 i under, chociaż muszę przyznać, że "typ dnia radia bet" to ciekawy pomysł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Osobiście śmieszy mnie to , gdy np. Zyziek prowadzi audycję i nagle mówi : "właśnie dostaliśmy typ od naszego experta Stiepana: Podbeskidzie - Jegiellonia X2, a potem Aston Villa - Tottenham - jedyneczka." Nie, żebym mówił, ze te typy są złe( Podbeskidzie wygrało 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) ale chodzi o to czy ktokolwiek zagra te typy bez żadnego uzasadnienia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak już ten "expert" wysyła Wam te typy to albo niech napisze jakieś argumenty za tym typem albo niech siedzi cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> To tylko moja opinia.
Pozdrawiam
PS - co znaczy "jedyneczka" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Słucham od 16 i muszę przyznać, że jesteście niekonsekwentni: najpierw proponowaliście undera Monaco, a teraz over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb] PS - co znaczy "jedyneczka" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Był taki program dla dzieci w TVP , jedyneczka , jedyneczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Dzięki za komentarze! Pozdrawiam Zielu P.S I tak damy rade! Ważne że typy są okej! ( był under Monaco Lub Monaco 2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
No właśnie a jak ze skutecznością typów? Bo dopiero wczoraj udało mi się po raz pierwszy trafić na audycje. Możnaby czasami podawać jakieś archiwum dla każdego prowadzącego? Większa skuteczność to większa słuchalnosć. A później to już tylko będą się bili o reklamy w radiobet. I w końcu będziecie sławni i bogaci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Mysle ze nie było celem podawanie typów ale nowinek sportowych,.... po to chyba jest radio... a typy mozna podawac na stronie itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Mam propozycje aby, któryś z DJ'ów puścił jakieś piosenki sportowe. Nie wiem, czy są gdzieś w sieci do ściągniecia ale przypuszczam, że kilka osób na tym forum posiada jakieś hymny klubów piłkarskich i chetnie podzieliłyby się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42 |
Ja jestem pełen uznania dla radyjka, bo uważam że wbrew pozorom prowadzenie czegoś takiego nie jest łatwe, a tym bardziej nie jest łatwe dogodzenie wszystkim słuchaczom w 100%, mam prosbe do narzekających, niech się trochę zastanowią zanim zasypią organizatorów radiobet piorunami uwag...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
działa to radyjko u was??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb]działa to radyjko u was??[/qb] teraz niestety nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Zielu - dla gościa co prowadzi teraz audycje o hokeju : PRZYZNAJ MU PREMIE ZA WYKŁAD. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Chętnie bym posłuchał tego radyjka ale zmieńcie muze!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> O rany jak ja nie lubie rocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
:eek: Trzeba być tolerancyjnym ja nie lubię ani techno ani hiphopu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Oryginalnie wysłał Jiro: [qb] :eek: Trzeba być tolerancyjnym ja nie lubię ani techno ani hiphopu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] dokladnie, ja tak samo, dla kazdego po trochu tego co lubi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Chciałbym sobie jeszcze raz posłuchać tego gościa od NHL (chyba DJ Lemex). Mam więc pytanie, czy istnieje możliwość powtórek programu? Byłem w budzie i nie zdążyłem na temat o progresji.
A tak BTW może by tak jakąś ramówkę przedstawiać na forum?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
w koncu cos sie ruszylo i dzis sie tego niezle sluchalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Podobno hip-hop to odmiana disco-polo, tak przynajmniej specjalisci uwazaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74 |
To radyjo coś nie działa :rolleyes: Przerywa non stop połączenie, może warto coś z tym zrobić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Słuchałem już zagranicznych stacji o podobnym do deklarowanego przez Was profilu [/qb] Mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec?? Moze dysponujesz jakimis linkami?? Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|