|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
Oryginalnie wysłał barister: [qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb] Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Oryginalnie wysłał kenner: [qb] Oryginalnie wysłał barister: [qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb] Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).[/qb] i z czego sie tak cieszysz?? prowadzisz lepsze radio czy tez moze chciales sie dowartosciowac tym postem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Spokojnie nie zawieszamy żadnej działalnosci ruszamy po przerwie wakacyjnej. Jak tu jeden człowiek wspomniał zmiany muszą nastąpić i napewną owe nastąpią. Mamy już troche obeznanie słuchaczy i chcemy naprawić wszytsko co było naganną stroną radia. Niechce nic obiecywać. Chcę zrobić zmiany i chcę żeby radio było okej. Powracamy już niedługo. Nie myślę że kasa poszła w błoto! Wręcz przeciwnie Myślę że temat można zamknąć będzie kontynuowany po wakacjach na forum radia Pozdrawiam Do usłyszenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
Początki są zawsze trudne i ciekaw jstem jak wypadli by Ci którzy tak ostro radio krytykują, mocnych w gębie nigdzie i nigdy nie brakowało może spróbujecie mądrale sami stworzyć coś konkurencyjnego, obawiam sie że ambicji i chęci wam zbraknie, bo po co sie mordować i wystawiac na drwiny skoro mozna wpaść na forum spisać typki polecieć obstawić i cieszyc chape ze sie cos trafiło.Tak jest wygodniej.Pozdrawiam i życze wytrwałości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce: [qb] Oryginalnie wysłał kenner: [qb] Oryginalnie wysłał barister: [qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb] Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).[/qb] i z czego sie tak cieszysz?? prowadzisz lepsze radio czy tez moze chciales sie dowartosciowac tym postem??[/qb] Ty tam w.pier.da.laj nalewke i rzuj pasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263 |
Oryginalnie wysłał kenner: [qb] Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce: [qb] Oryginalnie wysłał kenner: [qb] Oryginalnie wysłał barister: [qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb] Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).[/qb] i z czego sie tak cieszysz?? prowadzisz lepsze radio czy tez moze chciales sie dowartosciowac tym postem??[/qb] Ty tam w.pier.da.laj nalewke i rzuj pasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Widzę, że chamstwo na forum postępuje... Poważnie, pół roku temu bluzgi były ewenementem, a teraz? Gdzie nie zajrzę, tam zamiast wymiany pogladów mamy takie kwiatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
Mylisz się.Pół roku temu to się działo.Ale moderarorzy nad tym zapanowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niestety chamstwo powraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|