Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb]
Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
Oryginalnie wysłał kenner:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb]
Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).[/qb]
i z czego sie tak cieszysz?? prowadzisz lepsze radio czy tez moze chciales sie dowartosciowac tym postem??

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Spokojnie nie zawieszamy żadnej działalnosci ruszamy po przerwie wakacyjnej. Jak tu jeden człowiek wspomniał zmiany muszą nastąpić i napewną owe nastąpią. Mamy już troche obeznanie słuchaczy i chcemy naprawić wszytsko co było naganną stroną radia. Niechce nic obiecywać. Chcę zrobić zmiany i chcę żeby radio było okej. Powracamy już niedługo. Nie myślę że kasa poszła w błoto! Wręcz przeciwnie Myślę że temat można zamknąć będzie kontynuowany po wakacjach na forum radia Pozdrawiam
Do usłyszenia

Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
Początki są zawsze trudne i ciekaw jstem jak wypadli by Ci którzy tak ostro radio krytykują,
mocnych w gębie nigdzie i nigdy nie brakowało może spróbujecie mądrale sami stworzyć coś konkurencyjnego, obawiam sie że ambicji i chęci wam zbraknie, bo po co sie mordować i wystawiac na drwiny skoro mozna wpaść na forum spisać typki polecieć obstawić i cieszyc chape ze sie cos trafiło.Tak jest wygodniej.Pozdrawiam i życze wytrwałości.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kenner:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb]
Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).[/qb]
i z czego sie tak cieszysz?? prowadzisz lepsze radio czy tez moze chciales sie dowartosciowac tym postem??[/qb]
Ty tam w.pier.da.laj nalewke i rzuj pasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Quote
Oryginalnie wysłał kenner:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kenner:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]No i zapał się wyczerpał - radyjko działało niecałe 2 miesiące..... :rolleyes: I po co tyle szumu było robić? a już je miałem w ulubionych, ale skoro nie działa to straciło to miejsce[/qb]
Radio cienkie. Kase pewnie założyciel wydał i widzi, że to bagno i same straty. Niektórzy Dj-e nawaleni prowadzą audycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , albo w ogóle, zapomnieli, że powinna być audycja, a oni prowadzącymi są. Niektórzy mówią, jakby Polskiego nie znali, słownik poprawnej polsczyzny pod ręką powinni mieć. Nikt się nie chce sie reklamować, bo słuchaczy jest z 10, a rekord to chyba 14 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdy ich w c***a robi, podaje na czacie jakiś śmieszne info, a oni to powtarzają, wszyscy sie smieja(czytaj około 5 słuchaczy).[/qb]
i z czego sie tak cieszysz?? prowadzisz lepsze radio czy tez moze chciales sie dowartosciowac tym postem??[/qb]
Ty tam w.pier.da.laj nalewke i rzuj pasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Widzę, że chamstwo na forum postępuje... Poważnie, pół roku temu bluzgi były ewenementem, a teraz? Gdzie nie zajrzę, tam zamiast wymiany pogladów mamy takie kwiatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
Mylisz się.Pół roku temu to się działo.Ale moderarorzy nad tym zapanowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niestety chamstwo powraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker, 11kera11), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1