Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał HappyMen:
[qb]To radyjo coś nie działa :rolleyes: Przerywa non stop połączenie, może warto coś z tym zrobić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
To zależy od twojego łacza Każdemu działa płynnie!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74
Quote
Oryginalnie wysłał zielu:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HappyMen:
[qb]To radyjo coś nie działa :rolleyes: Przerywa non stop połączenie, może warto coś z tym zrobić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
To zależy od twojego łacza Każdemu działa płynnie![/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam łącze DSL 512/256 i jakoś mi nie działa, a czy to radyjko nadaje cały czas czy tylko w określonych godzinach? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Pojawiaja sie nowi ludzie, pojawaja sie nowe audycje, jak oceniacie funkcjonowanie? mam nadzieje, ze troche sie poprawilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Panie SZOPA wysluchalem juz kilku audycji imusze powiedziec ze ogoolnie radio odebralem pozytywnie ,ale .....nie ktore audycje sa normalnie (z winy prowadzacego) nudne i bez sensu.Nie kiedy to DJ ma za blisko mikrowon i go wcale nie mozna zrozumiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a co do tych nudnych audycji to mam na mysli taka jedna konkretna o F1 z ost.wekeendu .DJ zapodawal jakis bez sensowne Historie toru wyscigowego i Historie bolidu firmu "reno" oraz charakterystyke jazdy po tym ze toze kazdy zakret ,jaka pretkosc jaki bieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no bez przesady po co komu takie info?? gadal o tym przez 40 minut ,a o pozycjach wywalczonych w kfalyfikacjach tylko wspomnial pod koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . od audycji oczekuje konkretnego info np kto z jakiej pozycji startuje ,jaki czas osiagna w klasyfikacjach,ktore miejsce zaja w ostatnim wyscigu,czy bolid danego kierowcy mial jakiesproblemy tech w klasyfikacjach,jako ciekawostke mozna podac rekord toru ,czyjest itp.
Ale ogolnie oceniam radio na 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..i ustalcie jakas wspolna muzyke ,chociaz jakis przedzial bo jeden DJ puszca polski szajs ,balladki,nudne ktwory itp przez cala audycje ,a nast.DJ pusza chwytliwe zywe kawalki .Radio ma chyba byc "zywe" pobudzac do dzialania nastawiac optymistycznie a nie "dobijac" ,przygnebiac itd.
Pozdrawiam i dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,a bedzie jeszce lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (mam nadzieje)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ten koles ktory teraz prowadzi audycje (DJ Kosei) jest chyba jakis spalony, albo czytac nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]ten koles ktory teraz prowadzi audycje (DJ Kosei) jest chyba jakis spalony, albo czytac nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MOZE cos przyja ,albo lykna na treme,ale chyba troszke przesadzil z iloscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Już niedługo mamy zamiar wprowadzenia forum dyskusyjnego bo nie możemy ciągle zagracać na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chłopaki mają tylko wiecej roboty:) I pewnie niektórych to denerwuje. A do formuły się dostosunkuje:)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb] od audycji oczekuje konkretnego info np kto z jakiej pozycji startuje [/qb]
krotko mowiac interesuje cie np. kto zajal "pul pozycjon" jak to nazywal prowadzacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał galahad:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb] od audycji oczekuje konkretnego info np kto z jakiej pozycji startuje [/qb]
krotko mowiac interesuje cie np. kto zajal "pul pozycjon" jak to nazywal prowadzacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tego tekstu to nie wylapalem z audycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale tekst kosa 1 klasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Przypominam, ze RadioBet oglasza nabor osob chetnych do wspolpracy. Wystarczy wiedza i dobre checi, aby byl u nas "DJ". Zainteresowanych kieruje na nr gg 3273626 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Typy radia :

2004-05-25 Liga Słowacka
Matador Puchov - Slovan Bratislava typ: Matador Puchov 1.80 6/10
2004-05-24 Liga Szwecka
Djurgården - Örgryte typ: Djurgården 1.85 6/10

Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
puchov slovan 1:1 = skucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
nom niestety
Planujemy przerwe w działuni radia od dnia 6 czerwca do września bądź sierpnia przerwa spowodowana będzie ustabilizowaniem sytuacjii w radiu jak i głębszym udoskonalaniu

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hahahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

akurat najwazniejsze wydarzenia - Mistrzostwa Europy i Olimpiada a oni robia przerwe buhahahaha - niepowazni ludzie - dzieci sie bawia w radio...zreszta wystarczy posluchac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]hahahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

akurat najwazniejsze wydarzenia - Mistrzostwa Europy i Olimpiada a oni robia przerwe buhahahaha - niepowazni ludzie - dzieci sie bawia w radio...zreszta wystarczy posluchac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Nom ! To Fakt
Przykro nam!
Właśnie dlatego robiona jest przerwa

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Spokojnie, wrocimy z gora pomyslow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze Was wszystkich zaskoczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Zielu powiedz DJ Kosai zeby przed wejsciem na radio nie spozywał zadnych alkocholi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał ozeszlol:
[qb]Zielu powiedz DJ Kosai zeby przed wejsciem na radio nie spozywał wódy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kiedy bedzie ten gostek od hokeja - lemex?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Kiedy bedzie ten gostek od hokeja - lemex?[/qb]
Tu "gostek " Lemex, będę we wrześniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1