|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Oryginalnie wysłał HappyMen: [qb]To radyjo coś nie działa :rolleyes: Przerywa non stop połączenie, może warto coś z tym zrobić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] To zależy od twojego łacza Każdemu działa płynnie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 74 |
Oryginalnie wysłał zielu: [qb] Oryginalnie wysłał HappyMen: [qb]To radyjo coś nie działa :rolleyes: Przerywa non stop połączenie, może warto coś z tym zrobić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] To zależy od twojego łacza Każdemu działa płynnie![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam łącze DSL 512/256 i jakoś mi nie działa, a czy to radyjko nadaje cały czas czy tylko w określonych godzinach? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Pojawiaja sie nowi ludzie, pojawaja sie nowe audycje, jak oceniacie funkcjonowanie? mam nadzieje, ze troche sie poprawilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Panie SZOPA wysluchalem juz kilku audycji imusze powiedziec ze ogoolnie radio odebralem pozytywnie ,ale .....nie ktore audycje sa normalnie (z winy prowadzacego) nudne i bez sensu.Nie kiedy to DJ ma za blisko mikrowon i go wcale nie mozna zrozumiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a co do tych nudnych audycji to mam na mysli taka jedna konkretna o F1 z ost.wekeendu .DJ zapodawal jakis bez sensowne Historie toru wyscigowego i Historie bolidu firmu "reno" oraz charakterystyke jazdy po tym ze toze kazdy zakret ,jaka pretkosc jaki bieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no bez przesady po co komu takie info?? gadal o tym przez 40 minut ,a o pozycjach wywalczonych w kfalyfikacjach tylko wspomnial pod koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . od audycji oczekuje konkretnego info np kto z jakiej pozycji startuje ,jaki czas osiagna w klasyfikacjach,ktore miejsce zaja w ostatnim wyscigu,czy bolid danego kierowcy mial jakiesproblemy tech w klasyfikacjach,jako ciekawostke mozna podac rekord toru ,czyjest itp. Ale ogolnie oceniam radio na 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..i ustalcie jakas wspolna muzyke ,chociaz jakis przedzial bo jeden DJ puszca polski szajs ,balladki,nudne ktwory itp przez cala audycje ,a nast.DJ pusza chwytliwe zywe kawalki .Radio ma chyba byc "zywe" pobudzac do dzialania nastawiac optymistycznie a nie "dobijac" ,przygnebiac itd. Pozdrawiam i dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,a bedzie jeszce lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (mam nadzieje)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ten koles ktory teraz prowadzi audycje (DJ Kosei) jest chyba jakis spalony, albo czytac nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]ten koles ktory teraz prowadzi audycje (DJ Kosei) jest chyba jakis spalony, albo czytac nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MOZE cos przyja ,albo lykna na treme,ale chyba troszke przesadzil z iloscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Już niedługo mamy zamiar wprowadzenia forum dyskusyjnego bo nie możemy ciągle zagracać na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chłopaki mają tylko wiecej roboty:) I pewnie niektórych to denerwuje. A do formuły się dostosunkuje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249 |
Oryginalnie wysłał raiders_: [qb] od audycji oczekuje konkretnego info np kto z jakiej pozycji startuje [/qb] krotko mowiac interesuje cie np. kto zajal "pul pozycjon" jak to nazywal prowadzacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Oryginalnie wysłał galahad: [qb] Oryginalnie wysłał raiders_: [qb] od audycji oczekuje konkretnego info np kto z jakiej pozycji startuje [/qb] krotko mowiac interesuje cie np. kto zajal "pul pozycjon" jak to nazywal prowadzacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tego tekstu to nie wylapalem z audycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale tekst kosa 1 klasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Przypominam, ze RadioBet oglasza nabor osob chetnych do wspolpracy. Wystarczy wiedza i dobre checi, aby byl u nas "DJ". Zainteresowanych kieruje na nr gg 3273626 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Typy radia :
2004-05-25 Liga Słowacka Matador Puchov - Slovan Bratislava typ: Matador Puchov 1.80 6/10 2004-05-24 Liga Szwecka Djurgården - Örgryte typ: Djurgården 1.85 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
puchov slovan 1:1 = skucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
nom niestety Planujemy przerwe w działuni radia od dnia 6 czerwca do września bądź sierpnia przerwa spowodowana będzie ustabilizowaniem sytuacjii w radiu jak i głębszym udoskonalaniu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hahahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
akurat najwazniejsze wydarzenia - Mistrzostwa Europy i Olimpiada a oni robia przerwe buhahahaha - niepowazni ludzie - dzieci sie bawia w radio...zreszta wystarczy posluchac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]hahahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
akurat najwazniejsze wydarzenia - Mistrzostwa Europy i Olimpiada a oni robia przerwe buhahahaha - niepowazni ludzie - dzieci sie bawia w radio...zreszta wystarczy posluchac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Nom ! To Fakt Przykro nam! Właśnie dlatego robiona jest przerwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Spokojnie, wrocimy z gora pomyslow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze Was wszystkich zaskoczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Zielu powiedz DJ Kosai zeby przed wejsciem na radio nie spozywał zadnych alkocholi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał ozeszlol: [qb]Zielu powiedz DJ Kosai zeby przed wejsciem na radio nie spozywał wódy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kiedy bedzie ten gostek od hokeja - lemex?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Kiedy bedzie ten gostek od hokeja - lemex?[/qb] Tu "gostek " Lemex, będę we wrześniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka