Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#302161 26/02/2005 18:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
06/03/2005 Australia Melbourne
20/03/2005 Malaysia Sepang
03/04/2005 Bahrain Sakhir
24/04/2005 San Marino Imola
08/05/2005 Spain Barcelona
22/05/2005 Monaco Monaco
29/05/2005 Europe Nurburgring
12/06/2005 Canada Montréal
19/06/2005 USA Indianapolis
03/07/2005 France Magny-Cours
10/07/2005 Great-Britain Silverstone
24/07/2005 Germany Hockenheim
31/07/2005 Hungary Hungaroring
21/08/2005 Turkey Istanbul
04/09/2005 Italy Monza
11/09/2005 Belgium Spa-Francorchamps
25/09/2005 Brazil Interlagos
09/10/2005 Japan Suzuka
16/10/2005 China Shanghai


FERRARI

01 Michael Schumacher

Kraj: Niemcy
Urodzony: 3.01.1969
Zwycięstwa: 83
Pole Position: 63
Najlepszy wynik: 1

02 Rubens Barichello

Kraj: Brazylia
Urodzony: 23.05.1972
Zwycięstwa: 9
Pole Position: 13
Najlepszy wynik: 2

B.A.R HONDA

03 Jenson Button

Kraj: Wielka Brytania
Urodzony: 19.01.1980
Zwycięstwa: 0
Pole Position: 1
Najlepszy wynik: 3

04 Takuma Sato

Kraj: Japonia
Urodzony: 28.01.1977
Zwycięstwa: 0
Pole Position: 0
Najlepszy wynik: 8

RENAULT

05 Fernando Alonso

Kraj: Hiszpania
Urodzony: 29.06.1981
Zwycięstwa: 1
Pole Position: 3
Najlepszy wynik: 4

06 Giancarlo Fisichella

Kraj: Włochy
Urodzony: 14.01.1973
Zwycięstwa: 1
Pole Position: 1
Najlepszy wynik: 6

WILLIAMS

07 Mark Webber

Kraj: Australia
Urodzony: 27.08.1976
Zwycięstwa: 0
Pole Position: 0
Najlepszy wynik: 10

08 Nick Heidfeld

Kraj: Niemcy
Urodzony: 10.05.1977
Zwycięstwa: 0
Pole Position: 0
Najlepszy wynik: 8

MCLAREN

09 Kimi Raikkonen

Kraj: Finlandia
Urodzony: 17.10.1979
Zwycięstwa: 2
Pole Position: 3
Najlepszy wynik: 2

10 Juan-Pablo Montoya

Kraj: Kolumbia
Urodzony: 20.09.1975
Zwycięstwa: 4
Pole Position: 11
Najlepszy wynik: 3

SAUBER

11 Jacques Villeneuve

Kraj: Kanada
Urodzony: 9.04.1971
Zwycięstwa: 11
Pole Position: 13
Najlepszy wynik: 1

12 Felipe Massa

Kraj: Brazylia
Urodzony: 25.04.1981
Zwycięstwa: 0
Pole Position: 0
Najlepszy wynik: 12

RED BULL

13 David Coulthard

Kraj: Wielka Brytania
Urodzony: 27.03.1971
Zwycięstwa: 13
Pole Position: 12
Najlepszy wynik: 2

15 Christian Klien

Kraj: Austria
Urodzony: 7.02.1983
Zwycięstwa: 0
Pole Position: 0
Najlepszy wynik: 16

TOYOTA

16 Jarno Trulli

Kraj: Włochy
Urodzony: 13.07.1974
Zwycięstwa: 1
Pole Position: 2
Najlepszy wynik: 6

17 Ralf Scumacher

Kraj: Niemcy
Urodzony: 30.06.1975
Zwycięstwa: 6
Pole Position: 5
Najlepszy wynik: 4

JORDAN

18 Tiago Monteiro

Kraj: Portugalia
Urodzony: 24.06.1976
Zwycięstwa: -
Pole Position: -
Najlepszy wynik: -

19 Narain Karthikeyan

Kraj: Indie
Urodzony: 14.01.1977
Zwycięstwa: -
Pole Position: -
Najlepszy wynik: -

MINARDI

20 Christijan Albers

Kraj: Holandia
Urodzony: 16.04.1979
Zwycięstwa: -
Pole Position: -
Najlepszy wynik: -

21 Patrick Friesacher

Kraj: Austria
Urodzony: 26.09.1980
Zwycięstwa: -
Pole Position: -
Najlepszy wynik: -


Najlepszy wynik oznacza najlepsze miejsce na końcu sezonu w wyścigach Formuły 1.


FERRARI

Kraj: Włochy
Prezes: Jean Todd
Opony: Bridgestone
Paliwo: Shell

B.A.R HONDA

Kraj: Wielka Brytania
Prezes: Nick Fry
Opony: Michelin
Paliwo: Elf

RENAULT

Kraj: Francja
Prezes: Patrick Faule
Opony: Michelin
Paliwo: Elf

WILLIAMS

Kraj: Wielka Brytania
Prezes: Sir Frank Williams
Opony: Michelin
Paliwo: Petrobras

MCLAREN

Kraj: Wielka Brytania
Prezes: Ron Dennis
Opony: Michelin
Paliwo: Mobil

SAUBER

Kraj: Szwajcaria
Prezes: Peter Sauber
Opony: Michelin
Paliwo: Petronas

RED BULL

Kraj: Austria
Prezes: Christian Horner
Opony: Michelin
Paliwo: Castrol

TOYOTA

Kraj: Japonia
Prezes: Tsutomu Tomita
Opony: Michelin
Paliwo: Esso

JORDAN

Kraj: Irlandia
Prezes: Colin Kolles
Opony: Bridgestone
Paliwo: Brak danych

MINARDI

Kraj: Włochy
Prezes: Paul Stoddart
Opony: Bridgestone
Paliwo: Brak danych


KLASYFIKACJA KIEROWCÓW W SEZONIE 2004

01 M.SCHUMACHER 148
02 R.BARRICHELLO 114
03 J.BUTTON 85
04 F.ALONSO 59
05 JP.MONTOYA 58
06 J.TRULLI 46
07 K.RAIKKONEN 45
08 T.SATO 34
09 R.SCHUMACHER 24
10 D.COULTHARD 24
11 G.FISICHELLA 22
12 F.MASSA 12
13 M.WEBBER 7
14 O.PANIS 6
15 A.PIZZONIA 6
16 C.KLIEN 3
17 C.DA MATTA 3
18 N.HEIDFELD 3
19 T.GLOCK 2
20 Z.BAUMGARTNER 1

KLASYFIKACJA KONSTRUKTORÓW W SEZONIE 2004

01 FERRARI 262
02 BAR 119
03 RENAULT 105
04 WILLIAMS 88
05 McLAREN 69
06 SAUBER 34
07 JAGUAR 10
08 TOYOTA 9
09 JORDAN 5
10 MINARDI 1

NOWOŚCI I MODYFIKACJE W SEZONIE 2005

1) Silnik ma wystarczać na 2 wyścigi. Zmiana pomiędzy wyścigami spowoduje słabsze miejsce przy starcie w drugim wyścigu.

2) Kwalifikacje w niedzielę rano.

3) Zmiany w budowie aerodynamicznej (w porównaniu z ubiegłym sezonem).

4) Nie można wymieniać opon podczas wyścigu (dopuszczalne to będzie jedynie w wyjątkowych okolicznościach). Jednakże podczas zjazdu do pit-stopu na wymianę kół nie można dotankować bolidu.

5) Od sezonu 2005 skrzynia biegów musi mieć minimalny czas przełączania na poziomie 200-300 milisekund.

Last edited by Misiek; 31/07/2005 17:25.
Bonus: Unibet
#302162 26/02/2005 18:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
KURSY NA ZWYCIĘSTWO W SEZONIE 2005 (BETANDWIN)

Michael Schumacher (GER/Ferrari) 1.75
NOT Michael Schumacher (GER/Ferrari) 1.85
Kimi Raikkonen (FIN/McLaren) 6.00
Juan-Pablo Montoya (COL/McLaren) 8.00
Fernando Alonso (ESP/Renault) 10.00
Jenson Button (GBR/BAR-Honda) 12.00
Rubens Barrichello (BRA/Ferrari) 12.00
Mark Webber (AUS/BMW-Williams) 25.00
Giancarlo Fisichella (ITA/Renault) 25.00
Nick Heidfeld (GER/BMW-Williams) 40.00
Ralf Schumacher (GER/Toyota) 50.00
Takuma Sato (JPN/BAR-Honda) 50.00
Jarno Trulli (ITA/Toyota) 100.00
Jacques Villeneuve (CAN/Sauber) 150.00
Felipe Massa (BRA/Sauber) 150.00
David Coulthard (GBR/Red Bull) 200.00


Ferrari 1.45
NIE Ferrari 2.35
McLaren-Mercedes 4.00
BAR-Honda 8.00
Renault 8.00
Williams-BMW 30.00
Sauber-Petronas 70.00
Toyota 100.00
Red Bull 200.00
Jordan 250.00
Minardi-Cosworth 500.00


Moje typy na sezon 2005

1. Michael Schumacher
2. Rubens Barichello
3. Kimi Raikkonen
4. Fernando Alonso
5. Juan-Pablo Montoya
6. Jenson Button
7. Jarno Trulli
8. Mark Webber
9. Ralf Schumacher
10. Takuma Sato
11. Giancarlo Fisichella
12. David Coulthard
13. Nick Heidfeld
14. Jacques Villeneuve
15. Felippe Massa
16. Christian Klien
17. Christijan Albers
18. Tiago Monteiro
19. Patrick Friesacher
20. Narain Karthikeyan


1. Ferrari
2. Mc Laren
3. Renault
4. B.A.R. Honda
5. Toyota
6. Williams
7. Sauber
8. Red Bull
9. Minardi
10. Jordan

#302163 28/02/2005 10:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1
witam wszystkich. co myslicie o pierwszym wyscigu w australii? warto postawic na schumiego czy lepiej poczekc do kolejnych wyscigow? i czy orientuje sie ktos gdzie sa najwyzsze kursy na jego wygrana w gp australii? pozdrawiam i dzieki za opinie

#302164 28/02/2005 10:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
poczekaj na treningi i kwalifikacje qwtedy bedzie mozna cos powiedziec

#302165 28/02/2005 18:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
w zwiazku z tymi kwalifikacjami w niedzielne poranki,ciekawi mnie czy naziemne buki beda wogole wystawiac oferte na F1,beda mieli bardzo malo czasu na wystawienie oferty i opracowanie kursow

#302166 28/02/2005 19:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Te kwalifikacje w tym samym dniu to jedna wielka parodia, a jeszcze większa z punktu widzenia obstawiania zakładów. Wyobraźmy sobie np. najbliższe GP Australii. Kwalifikacje będą pewnie o północy czasu polskiego, jako że wyścig jest chyba jakoś o 4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Teraz czekamy na kwalifikacje, buki kursy wystawiają około 1.00-1.30 w nocy. Nic bardziej optymistycznego tylko siedzieć przed komputerem i czekać na zakłady. Z Malezją będzie jeszcze lepiej. Kwalifikacje pewnie około 3.00, a wyścig o jakiejś 7.00-8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. W związku z tym zastanawiam się, czy nie byłoby korzystniej grać nietypowych zakładów, typu przewaga na mecie, ilość sklasyfikowanych zawodników, etc. a pominąć te, w których są bezpośrednie pojedynki Head to head (chyba że komuś chce się czekać na kwalifikacje). Jak całe to bagno przeniesie się do Europy to może godziny będą bardziej cywilizowane i będzie można poczekać na kwalifikacje i obstawiać z aktualnymi danymi. Osobiście najbardziej cieszyłbym się gdyby tych dupków co ustanowili te wszystkie bzdurne przepisy w nowym sezonie... Ach, szkoda słów.

#302167 03/03/2005 08:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Co do nowych przepisów mi osobiscie sie podobaja prawie wszytkie. Lekkim nieporozumieniem sa dla mnie tylko kwalifikacje rozgrywane w tym samym dniu co wyscig (wolałem po staremu). Co do samych wyscigów to mysle ze beda ciekawsze. Napewno bedzie czesciej dochodziło do wyprzedzania podczas wyscigu ( głównie przez zmniejszenie docisku samochodów o ok 28 -31% ). W pirwszych wyscigach moim zdaniem na mecie pojawi sie niewielu kierowców. I granie zakładów na dojedzie/niedojedzie bedzie moim zdaniem najbardziej oplacalne.

#302168 03/03/2005 11:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
troche to dziwne ze niemozna bedzie zmeniac opon ani sie dotankowac podczas wyscigu,napewno cale zawody beda wolniejsze,bolidy beda ciezsze,kierowcy beda wolniej wchodzic w zakrety

#302169 03/03/2005 19:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Faktycznie trzeba będzie stawiać przed weekendem, bo w bukach nie zdążą dać kursów po kwalifikacjach!
Co do opon to słyszałem dwie wersje: jedna, że są dwa komplety (1. na treningi 2. na kwalifikacje i wyścig) i druga, że na cały weekend te same!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ale co do kursów to i tak uważam, że teraz są promocje! Po dwóch wyścigach pewnie znowu będą takie łachowate jak w zeszłym roku!

#302170 03/03/2005 22:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
witam
wszyscy narzekaja na nowe przepisy, a mi one nie przeszkadzaja, zawsze preferowalem obstawiac h2h w kwalifikacjach, wieksze prawdopodobienstwo, ze obstawieni przeze mnie kierwocy je ukoncza niz wyscig, obstawiam w unibet i widze ciekawe typy na australie:

Alonso, F - Fisichella, G [1] 1.60
Coulthard, D - Klien, C [1] 1.40
Trulli, J - Schumacher, Ralf [2] 1.95

typy poparte statystykami, kazda para startuje w identycznym bolidzie, licze, ze przez okres przerwy miedzy sezonami umiejetnosci kierowcow nie zmienili sie diametralnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#302171 03/03/2005 22:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
Who will win the Grand-Prix?

GP von Australien


Schumacher M. victory 04.03.2005 01:00 2,40
Raikkonen victory 04.03.2005 01:00 5,00
Alonso Sieg 04.03.2005 01:00 6,00
Montoya victory 04.03.2005 01:00 7,00
Barrichello victory 04.03.2005 01:00 10,00
Fisichella victory 04.03.2005 01:00 12,00
Button victory 04.03.2005 01:00 17,00
Heidfeld victory 04.03.2005 01:00 20,00
Sato victory 04.03.2005 01:00 25,00
Webber Sieg 04.03.2005 01:00 30,00
Villeneuve victory 04.03.2005 01:00 50,00
Coulthard victory 04.03.2005 01:00 50,00
Massa victory 04.03.2005 01:00 80,00
Schumacher R. victory 04.03.2005 01:00 80,00
Trulli victory 04.03.2005 01:00 100,00
Klien Sieg 04.03.2005 01:00 100,00
Albers Sieg 04.03.2005 01:00 150,00
Friesacher Sieg 04.03.2005 01:00 150,00
Monteiro Sieg 04.03.2005 01:00 250,00
Karthikeyan Sieg 04.03.2005 01:00 250,00

To kursy z bet-at-home

Czy ta data oznacza ze wyscig bedzie o 1,00 dzis???
Bo z tego co wiem mial byc 6,03,05


No i jeszcze male pytanie co sadzicie o zagraniu tu zwyciestwa Shumahera ??? Kurs 2,4 jest niezly ???

Prosze o opinie :-)

#302172 04/03/2005 08:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
kwalifikacje sa z piatku na sobote w nocy, a dlaczego kursy na wyscig sa wazne do momentu rozpoczecia kwalifikacji? zalozmy ze taki pan schumacher w obu probach kwalifikacji nie popisze sie, zajmie jakies odlegle miejsce na starcie, to kurs 2,40 nikt nie dotknie, za to taki pan button z kursem 17.00 zajmie PP to wszyscy sie rzuca bo ma realne i duze szanse aby wygrac i buk moglby za duzo stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#302173 04/03/2005 08:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Pierwszy trening przed Grand Prix Australii, który rozpoczyna sezon zmagań w Formule 1, należał do bolidów McLarena. Najszybciej jedno okrążenie torze Albert Park pokonał testowy kierowca tego teamu, Hiszpan Pedro de la Rosa (1.25,376).

Na drugim miejscu uplasował się jego kolega z tej samej stajni, Fin Kimi Raikkonen (1.25,676).

Trzeci wynik uzyskał Niemiec Nick Heidfeld, który debiutuje w Williamsie - 1.25,940. Dopiero czwarty czas zmierzono mistrzowi świata Michaelowi Schumacherowi (Ferrari) - 1.26,081.

Tuż za Niemcem uplasował się kolejny pilot McLarena, Kolumbijczyk Juan Pablo Montoya - 1.26,227.

#302174 04/03/2005 11:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
kwalifikacje sa z piatku na sobote w nocy, a dlaczego kursy na wyscig sa wazne do momentu rozpoczecia kwalifikacji? zalozmy ze taki pan schumacher w obu probach kwalifikacji nie popisze sie, zajmie jakies odlegle miejsce na starcie, to kurs 2,40 nikt nie dotknie, za to taki pan button z kursem 17.00 zajmie PP to wszyscy sie rzuca bo ma realne i duze szanse aby wygrac i buk moglby za duzo stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

a przypadkiem kwalifikacje nie sa w nocy z soboty na niedziele(okolo polnocy naszego czasu)?,wtedy chyba ma byc transmisja na TV4

#302175 04/03/2005 13:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jeśli moge wtrącić swoje 3 grosze to chciałbym powiedzieć, że pomimo faktu iż bardzo interesuje się F1 to GP Australii nie odważę się zagrać i wszystkim radze podobnie.
Nowinek w tym sezonie jest aż nadto i sa to w większości takie zmiany które będa miały bardzo znaczący wpływ na przebieg wyścigu, w związku z czym postawa kierowców oraz przede wszsytkim samych bolidów jest wielką niewiadomą.
Proponuję zaczekać do kolejnego wyścigu, wówczas będzie można już coś mądrego powiedzieć...

#302176 04/03/2005 22:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
@logan347

zgadza sie, odbywaja sie wtedy kwalifikacje ale drugie, te przed wyscigiem, pierwsze odbywaja sie z piatku na sobote

#302177 06/03/2005 18:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
Panowie od tego sezony zarówno pierwsze jak i drugie kwalifikacje są WAŻNE!!! Aby uzyskać PP trzeba wypaść bardzo dobrze w obu bo liczy się łączny czas. To tak dla tych co nie wiedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#302178 19/03/2005 07:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Wyniki 1 serii kwalifikacyjnej.. :


Results Malaysia GP - Qualifying 1

Code
1 F. Alonso			Renault		1:32.582
2 J. Trulli			Toyota		+0:00.090
3 G. Fisichella		Renault		+0:00.183
4 K. Räikkönen		McLaren		+0:00.257
5 R. Schumacher		Toyota		+0:00.524
6 M. Webber		Williams		+0:00.622
7 J. Montoya		McLaren		+0:00.751
8 N. Heidfeld		Williams		+0:00.882
9 J. Button			BAR		+0:01.034
10 C. Klien			Red Bull		+0:01.142
11 D. Coulthard		Red Bull		+0:01.227
12 M. Schumacher		Ferrari		+0:01.490
13 F. Massa		Sauber		+0:01.569
14 R. Barrichello		Ferrari		+0:01.580
15 A. Davidso		BAR		+0:02.284
16 J. Villeneuve		Sauber		+0:02.305
17 N. Karthikeyan		Jordan		+0:05.224
18 T. Monteiro		Jordan		+0:05.274
19 P. Friesacher		Minardi		+0:06.686
20 C. Albers		Minardi		+0:07.850


[b][i][color:"red"]wiecej tutaj..[/color][/b] [eurosport.com]

#302179 19/03/2005 11:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
przynajmniej wydaje się, że będzie to jeden z ciekawszych sezonów w ostatnich latach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#302180 21/03/2005 23:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 364
X
enthusiast
enthusiast
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 364
Czyżby Schumi się wyschumiał albo zapomniał zdjąć zimówek.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, JelineK), 860 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,156
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1