Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#302321 03/07/2005 08:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
tak o 14

masz jakies typki fart

Bonus: Unibet
#302322 03/07/2005 08:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
tak o 14

masz jakies typki fart

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dzieki narazie jeszcze nie ale za niedlugo powinienem jakie miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#302323 03/07/2005 08:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a co sadzisz o moich
truli-ralf schumacher 1
raikonen-montoya 1

czekam na twoje typki

#302324 03/07/2005 13:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
Może ktos podać na której pozycji ukończyl Fisichella ?

#302325 03/07/2005 14:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mc_Chleb, poniżej masz klasyfikację końcową wyścigu:

http://www.formula1.com/race/result/741/8.html

#302326 03/07/2005 14:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
fisischela byl 6


a moje typki ladnie weszly
truli-ralf schumacher 1
raikonen-montoya 1

#302327 06/07/2005 09:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93
Witam,

Niedawno buki wystawily kursy na wyscic o GP Wielkiej Brytani. Jak sadzicie kto wygra ? Skad takie wysokie kursy na Alonso ? Np. w expie w H2H z Raikkonenem na Alonso az 2.50 ! Ostatnio wygral we Francji i to z dosc duza przewaga...

Od ostatniego wyscigu stawiam F1, wiec moze czegos nie wiem, dlatego pytam, skad takie wysokie kursy na Alonso.

Pozdrawiam

#302328 06/07/2005 11:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ostatnio wygrał Alonso tylko dlatego, że Raikkonen musiał za karę startowac z 13 pozycji, gdyby startował nawet z 5 czy 6 pozycji to spokojnie by ograł Hiszpana.

#302329 06/07/2005 20:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206
Alonso zaczął z PP i na początku wyścigu z każdym okrążeniem powiększał swoją przewagę. Kimi startował z 13 pola (po wymianie silnika został przesunięty 10 miejsc w tył) i ze względu na jadących przed nim hamulcowych tracił dystans do Hiszpana. Tak jak napisał Tomo gdyby startował z lepszego miejsca to Alonso nie miałby szans na uzyskanie ponad 30 sekundowej przewagi i prawdopodobnie by przegrał ten wyścig. W tej chwili McLareny są zdecydowanie najszybszymi bolidami a Kimi faworytem na Silverstone. Moim "czarnym koniem" jest Montoya (Top-3 2.15 B&W), który jest w stanie urwać punkty Renówkom. Michael Schumacher gdyby nie był 7-krotnym mistrzem świata to możnaby powiedzieć, że jeździ przyzwoicie, ale moim zdaniem nic nie walczy w tym roku na torze. Po cichu liczę na Hondy, powinni wyprzedzić w klasyfikacji przynajmniej Minardi a może i Jordana.

#302330 09/07/2005 21:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206
Quote
Witam,

Niedawno buki wystawily kursy na wyscic o GP Wielkiej Brytani. Jak sadzicie kto wygra ? Skad takie wysokie kursy na Alonso ? Np. w expie w H2H z Raikkonenem na Alonso az 2.50 ! Ostatnio wygral we Francji i to z dosc duza przewaga...

Od ostatniego wyscigu stawiam F1, wiec moze czegos nie wiem, dlatego pytam, skad takie wysokie kursy na Alonso.

Pozdrawiam

Jeżeli to zagrałeś, to gratuluję wyczucia. Kimi'emu znowu wymienili silnik (10 pól w tył) i będzie jechał z 12 miejsca. Z 2 miejsca startuje Button, który stanowi raczej niewielkie zagrożenie dla Alonso. Z 3 pozycji Montoya i chyba tylko jakaś jego szaleńcza jazda może pokrzyżować plany Hiszpana. Jeżeli Monti'emu się to nie uda, to Kimi zanim przebije się przez 10 zawodników będzie miał znów zbyt dużą stratę, żeby powalczyć o zwycięstwo. Co ciekawe na stronie STS kurs na wygraną Alonso jest 4.00, jeżeli nie jest to kurs wirtualny, to warto zaryzykować.

#302331 10/07/2005 06:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
to w tej sytuacji interesujaco wyglada zaklad w toto-mixie
Raikkonen-Montoya kursy odpowiednio 1.7-1.9 pozostaje tylko pytanie czy Montoya ukonczy wyscig???

#302332 10/07/2005 06:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
to w tej sytuacji interesujaco wyglada zaklad w toto-mixie
Raikkonen-Montoya kursy odpowiednio 1.7-1.9 pozostaje tylko pytanie czy Montoya ukonczy wyscig???

Montoya bardzo szybki ma bolid i w ten weekend obeszlo sie bez jakichkolwiek problemow. Jest w stanie dzis spokojnie powalczyc o podium. A jesli o zaklad to dla mnie no bet wiadomo z jakich wzgledow - przeciwko Raikonenowi nie zagram bo chlopak posiada rakiete... i niesamowite umiejetnosci

#302333 10/07/2005 07:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
Jak myslicie Raikonnen - Trulli 1 1,50 warto postawic??

#302334 10/07/2005 07:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
Lub Raikonnen - Schumacher 1 1,55?? Jak myslicie

#302335 10/07/2005 10:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
M Schumacher v R Schumacher 1 1.50

Wedlug mnie to jest ciekawa para:) Moze na formule 1 zbytnio sie nie znam, ale ogladam od czasu do czasu wyscigi i jak dla mnie 1, moze nie pewna bo przeciez nie ma pewniakow, ale bardzo prawdopodobna.

#302336 10/07/2005 10:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Moze ktos to przetłumaczyc - Kimi Raikkonen receives 10 position grid penalty for engine change, therefore 12th.

#302337 10/07/2005 10:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
Tu nie ma za bardzo co tłumaczyć.Po prostu został przesunięty o 10 pozycji w dół z 2 na 12 pozycję.

#302338 10/07/2005 10:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Quote
Moze ktos to przetłumaczyc - Kimi Raikkonen receives 10 position grid penalty for engine change, therefore 12th.

no wiec przeciez zostal przesuniety z 2 na 12 ...czyli o 10 miejsc w pool position za zmiany w bolidzie

#302339 10/07/2005 11:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Dzieki

#302340 10/07/2005 11:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
-
member
member
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
M.SCHUMACHER (FER) SKL 1,15 Jak myslicie powinno siasc???bo potrzebuje do zestawu

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1