|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
tak o 14
masz jakies typki fart
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
tak o 14
masz jakies typki fart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dzieki narazie jeszcze nie ale za niedlugo powinienem jakie miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a co sadzisz o moich truli-ralf schumacher 1 raikonen-montoya 1
czekam na twoje typki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134 |
Może ktos podać na której pozycji ukończyl Fisichella ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
fisischela byl 6
a moje typki ladnie weszly truli-ralf schumacher 1 raikonen-montoya 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93 |
Witam,
Niedawno buki wystawily kursy na wyscic o GP Wielkiej Brytani. Jak sadzicie kto wygra ? Skad takie wysokie kursy na Alonso ? Np. w expie w H2H z Raikkonenem na Alonso az 2.50 ! Ostatnio wygral we Francji i to z dosc duza przewaga...
Od ostatniego wyscigu stawiam F1, wiec moze czegos nie wiem, dlatego pytam, skad takie wysokie kursy na Alonso.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ostatnio wygrał Alonso tylko dlatego, że Raikkonen musiał za karę startowac z 13 pozycji, gdyby startował nawet z 5 czy 6 pozycji to spokojnie by ograł Hiszpana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206 |
Alonso zaczął z PP i na początku wyścigu z każdym okrążeniem powiększał swoją przewagę. Kimi startował z 13 pola (po wymianie silnika został przesunięty 10 miejsc w tył) i ze względu na jadących przed nim hamulcowych tracił dystans do Hiszpana. Tak jak napisał Tomo gdyby startował z lepszego miejsca to Alonso nie miałby szans na uzyskanie ponad 30 sekundowej przewagi i prawdopodobnie by przegrał ten wyścig. W tej chwili McLareny są zdecydowanie najszybszymi bolidami a Kimi faworytem na Silverstone. Moim "czarnym koniem" jest Montoya (Top-3 2.15 B&W), który jest w stanie urwać punkty Renówkom. Michael Schumacher gdyby nie był 7-krotnym mistrzem świata to możnaby powiedzieć, że jeździ przyzwoicie, ale moim zdaniem nic nie walczy w tym roku na torze. Po cichu liczę na Hondy, powinni wyprzedzić w klasyfikacji przynajmniej Minardi a może i Jordana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 206 |
Witam,
Niedawno buki wystawily kursy na wyscic o GP Wielkiej Brytani. Jak sadzicie kto wygra ? Skad takie wysokie kursy na Alonso ? Np. w expie w H2H z Raikkonenem na Alonso az 2.50 ! Ostatnio wygral we Francji i to z dosc duza przewaga...
Od ostatniego wyscigu stawiam F1, wiec moze czegos nie wiem, dlatego pytam, skad takie wysokie kursy na Alonso.
Pozdrawiam Jeżeli to zagrałeś, to gratuluję wyczucia. Kimi'emu znowu wymienili silnik (10 pól w tył) i będzie jechał z 12 miejsca. Z 2 miejsca startuje Button, który stanowi raczej niewielkie zagrożenie dla Alonso. Z 3 pozycji Montoya i chyba tylko jakaś jego szaleńcza jazda może pokrzyżować plany Hiszpana. Jeżeli Monti'emu się to nie uda, to Kimi zanim przebije się przez 10 zawodników będzie miał znów zbyt dużą stratę, żeby powalczyć o zwycięstwo. Co ciekawe na stronie STS kurs na wygraną Alonso jest 4.00, jeżeli nie jest to kurs wirtualny, to warto zaryzykować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
to w tej sytuacji interesujaco wyglada zaklad w toto-mixie Raikkonen-Montoya kursy odpowiednio 1.7-1.9 pozostaje tylko pytanie czy Montoya ukonczy wyscig???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
to w tej sytuacji interesujaco wyglada zaklad w toto-mixie Raikkonen-Montoya kursy odpowiednio 1.7-1.9 pozostaje tylko pytanie czy Montoya ukonczy wyscig??? Montoya bardzo szybki ma bolid i w ten weekend obeszlo sie bez jakichkolwiek problemow. Jest w stanie dzis spokojnie powalczyc o podium. A jesli o zaklad to dla mnie no bet wiadomo z jakich wzgledow - przeciwko Raikonenowi nie zagram bo chlopak posiada rakiete... i niesamowite umiejetnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382 |
Jak myslicie Raikonnen - Trulli 1 1,50 warto postawic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382 |
Lub Raikonnen - Schumacher 1 1,55?? Jak myslicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
M Schumacher v R Schumacher 1 1.50
Wedlug mnie to jest ciekawa para:) Moze na formule 1 zbytnio sie nie znam, ale ogladam od czasu do czasu wyscigi i jak dla mnie 1, moze nie pewna bo przeciez nie ma pewniakow, ale bardzo prawdopodobna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Moze ktos to przetłumaczyc - Kimi Raikkonen receives 10 position grid penalty for engine change, therefore 12th.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940 |
Tu nie ma za bardzo co tłumaczyć.Po prostu został przesunięty o 10 pozycji w dół z 2 na 12 pozycję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
Moze ktos to przetłumaczyc - Kimi Raikkonen receives 10 position grid penalty for engine change, therefore 12th. no wiec przeciez zostal przesuniety z 2 na 12 ...czyli o 10 miejsc w pool position za zmiany w bolidzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199 |
M.SCHUMACHER (FER) SKL 1,15 Jak myslicie powinno siasc???bo potrzebuje do zestawu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|