Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#302361 31/07/2005 10:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Post deleted by Misiek

Bonus: Unibet
#302362 31/07/2005 10:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
dla mnie dosc pewne wydaje sie :

MC LAREN - FERRARI 1 1.5

RENAULT - TOYOTA 1 1.7

#302363 31/07/2005 11:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja dalem w toto mixie za 100 zloty ze wygra ktos inny niz :
m,schumacher montoya raikonen

osobiscie licze na alonso lub truliego kurs na ta opcje byl 7 do wyjecia mam 630 zloty zaraz zaczna juz sie nie moge doczekac

#302364 31/07/2005 12:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
ja dalem w toto mixie za 100 zloty ze wygra ktos inny niz :
m,schumacher montoya raikonen

osobiscie licze na alonso lub truliego kurs na ta opcje byl 7 do wyjecia mam 630 zloty zaraz zaczna juz sie nie moge doczekac
Chyba śnisz...

#302365 31/07/2005 13:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No ja pierxxxx słów mi już brakuje na te McLareny.

Niby takie świetne, wspaniałe, szybkie tylko chuj z tego jak już od kilku tygodni nie potrafią oba dojechać do mety.

Ci mechanicy to tam chyba śpią...

Za 3 tygodnie w Turcji śmiało można grać że Raikkonen nie ukończy...

#302366 31/07/2005 13:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
No cóż, może Kimiemu uda się dojechać do mety, albo znowu wypadnie na ostatnim okrążeniu i z 1 miejsca spadnie na 11. W każdym bądź razie ci co grali w tym sezonie że McLareny nie ukończą wyścigów mogli się trochę wzbogacić

#302367 31/07/2005 13:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Quote
Taki tripel

Heitfeld-Massa 1 1.60
Ralf Sch.-Klien 1 1.32
Raikonen-Button 1 1.22

Hungaroring jedyne okazja do poprawienia swoich pozycji to Start i boksy ,ostatnio doszła jeszcze przedłużona prosta(start/meta).
Jesli nie edzie awarii to widze duze szanse.Jak myslicie eksperci???

Pozdro

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Sensei, forty, JelineK, alfa, latajaca_holenderka), 1,135 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1