|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Co to w ogóle za syf się z nich zrobił. Na Mozilli nie pokazuje w ogóle spotkań piłkarskich handicapów itp , na Operze mam napis: There are no games available at the moment. [lol] a na IE pokazuje wszystko ale w kwadraciku wpisywania stawki nic sie nei da wpisać , masakra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
to chyba tylko ty masz takie problemy mi wszystko chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
pierwsza wyplata na mb?
potrzebna weryfikacja? ile moze isc?
dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Masakra. Ci co mają neostrade nie radze sie tam rejestrowac. Wpłacilem 1500 $ dostałem 300 $ bonusu , przez 3 tygodnie mozolnie robilem obórt na ponad 18000 $, zrobiłem i ugrałem 5300 $ i zlecilem wyplate. Zażadali dowodu, przeslalem. Nastepnie otrzymalem maila ze mam podobne IP do kogos kto juz wziął bonus i oddadzą mi tylko depozyt. Dziesiatki rozmów na live, przesylanie skanów bankowych i tlumaczenie co to jest Neostrada w Polsce i ze czesc IP sie powtarza na wielu obszarach Polski nic nie dalo. Zajebali 3700 $.  na azjatów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
gram u nich jakies 2-3 tygodnie,
tez mam neo, loguje sie w domu, pracy, itd.
wyplacalem juz kilka razy (ale mniejsze kwoty od tych, ktore wymienil mazik)
wyplaty bez skanow, bezproblemowo po kilku godzinach na mb
dla mnie na +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
Bo ten buk jest podobny do jetbulla. Jeśli operuje się tysiącami PLN czy € to robią wałki. Jak ktoś gra mniejszymi kwotami to jest OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
porownanie 12bet do tego czegos zwanego jetbullem to lekki smiech na sali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Czytając opinie ludzi i znajomych też tak myślałem pettersen.Do czasu, więc uważaj żeby i Ciebie to nie spotkało (tak jak pisałem "similar IP" nawet nie "the same" , a wiadome jakie neostrada ma). Grałem już w setkach buków, nawet w takich typu "chujwicoto.com" ale taki scam to mnie pierwszy raz spotkał. Jednak co źółte to squrwiałe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
 My mistake. Nie wiem czemu ale myslałem, że to temat 10bet a nie 12bet. Wtedy cofam to co napisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Jakie macie dzisiaj limity w 12bet bo ja teraz chcialem zagrac lige mistrzow a tu limit 250euro probuje inne ligi tez 250.Jak ktos sprawdzi niech napisze bo nie iwem czy to jakis indywidualny limit czy tak zmniejszyli stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
u mnie to samo bez względu na lige
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
szok solidny buk byl na mloda ekstraklase po 1000 euro mozna bylo grac a teraz najlepsze zagrasz lige mistrzow 3X250 i juz wiecej nie mozna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Rachel: Sir, the betting limit is a Company policy which was implemented to 12bet members. Rachel: Yes Sir, the maximum bet for Euro is 250 while the maximum bet per match is Euro750. Rachel: However, you may send an email to [email protected] so we could forward it to the Management. Szanse, że zwiększą limity są minimalne. Chyba to sponsorowanie Sevilli nie wyszło im na dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
To sie bedzie grało w SBO. Z nowymi limitami, 12bet ma do zaoferowania tylko atrakcyjniejszy livebetting. Cała reszta lepiej w SBO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Tez macie po 50 euro limity?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14 |
Dokladnie u mnie rowniez 50 euro limitu, mozna zagrac 2 razy i blokuje sie granie na dany mecz, nawet na zwyciezce jesli wczesniej gralem under over, nie da sie zagrac ani 1 euro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
ja tez nie wiem czemu mam limit na wszytkie zdarzenia 250 e
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14 |
12bet obalil mity grania za wysokie stawki w Azji
u mnie konto juz sciete do 25 euro, moge zagrac 2 razy, czyli lacznie 50 euro
i kolejna proba zagrania czekokolwiek na ten mecz konczy sie komunikatem ze maxymalna stawka na to spotkanie zostala wyczerpana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Co za problem wyplacic i wplacic do innych azjatow gdzie limity sa duzo wieksze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14 |
Tak tez zrobilem, nie mniej tendencja niepokojaca i niestety ciekawe ktory nastepny podazy sladem 12beta
|
|
|
Link skopiowany do schowka