Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
mazik #3188242 07/06/2009 00:22
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Co to w ogóle za syf się z nich zrobił. Na Mozilli nie pokazuje w ogóle spotkań piłkarskich handicapów itp , na Operze mam napis: There are no games available at the moment. [lol] a na IE pokazuje wszystko ale w kwadraciku wpisywania stawki nic sie nei da wpisać , masakra puke

Bonus: Unibet
mazik #3188332 07/06/2009 01:04
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
to chyba tylko ty masz takie problemy mi wszystko chodzi

palkow #3219548 20/06/2009 05:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
pierwsza wyplata na mb?

potrzebna weryfikacja? ile moze isc?

dzieki i pozdrawiam

pettersen #3258253 08/07/2009 01:08
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Masakra. Ci co mają neostrade nie radze sie tam rejestrowac. Wpłacilem 1500 $ dostałem 300 $ bonusu , przez 3 tygodnie mozolnie robilem obórt na ponad 18000 $, zrobiłem i ugrałem 5300 $ i zlecilem wyplate. Zażadali dowodu, przeslalem. Nastepnie otrzymalem maila ze mam podobne IP do kogos kto juz wziął bonus i oddadzą mi tylko depozyt. Dziesiatki rozmów na live, przesylanie skanów bankowych i tlumaczenie co to jest Neostrada w Polsce i ze czesc IP sie powtarza na wielu obszarach Polski nic nie dalo. Zajebali 3700 $.
puke na azjatów

mazik #3258257 08/07/2009 01:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
gram u nich jakies 2-3 tygodnie,

tez mam neo, loguje sie w domu, pracy, itd.


wyplacalem juz kilka razy (ale mniejsze kwoty od tych, ktore wymienil mazik)

wyplaty bez skanow, bezproblemowo po kilku godzinach na mb


dla mnie na +

pettersen #3260302 09/07/2009 02:32
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Bo ten buk jest podobny do jetbulla.
Jeśli operuje się tysiącami PLN czy € to robią wałki. Jak ktoś gra mniejszymi kwotami to jest OK.

Hokej_Fan #3260305 09/07/2009 02:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
porownanie 12bet do tego czegos zwanego jetbullem

to lekki smiech na sali

smile

pettersen #3260407 09/07/2009 03:19
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Czytając opinie ludzi i znajomych też tak myślałem pettersen.Do czasu, więc uważaj żeby i Ciebie to nie spotkało (tak jak pisałem "similar IP" nawet nie "the same" , a wiadome jakie neostrada ma). Grałem już w setkach buków, nawet w takich typu "chujwicoto.com" ale taki scam to mnie pierwszy raz spotkał. Jednak co źółte to squrwiałe mad

mazik #3260430 09/07/2009 03:33
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
laugh laugh laugh

My mistake. Nie wiem czemu ale myslałem, że to temat 10bet a nie 12bet.

Wtedy cofam to co napisałem wink

Hokej_Fan #3342944 18/08/2009 19:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Jakie macie dzisiaj limity w 12bet bo ja teraz chcialem zagrac lige mistrzow a tu limit 250euro probuje inne ligi tez 250.Jak ktos sprawdzi niech napisze bo nie iwem czy to jakis indywidualny limit czy tak zmniejszyli stawki.

mamuska26 #3343480 19/08/2009 01:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
u mnie to samo bez względu na lige

gryzonko #3343488 19/08/2009 01:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
szok solidny buk byl na mloda ekstraklase po 1000 euro mozna bylo grac a teraz najlepsze zagrasz lige mistrzow 3X250 i juz wiecej nie mozna.

mamuska26 #3343553 19/08/2009 01:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Rachel: Sir, the betting limit is a Company policy which was implemented to 12bet members.

Rachel: Yes Sir, the maximum bet for Euro is 250 while the maximum bet per match is Euro750.

Rachel: However, you may send an email to [email protected] so we could forward it to the Management.

Szanse, że zwiększą limity są minimalne. Chyba to sponsorowanie Sevilli nie wyszło im na dobre.

SenDPL #3347816 20/08/2009 16:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
To sie bedzie grało w SBO. Z nowymi limitami, 12bet ma do zaoferowania tylko atrakcyjniejszy livebetting. Cała reszta lepiej w SBO.

gryzonko #3352678 22/08/2009 18:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Tez macie po 50 euro limity?

mamuska26 #3354057 23/08/2009 04:57
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
Dokladnie u mnie rowniez 50 euro limitu, mozna zagrac 2 razy i blokuje sie granie na dany mecz, nawet na zwyciezce jesli wczesniej gralem under over, nie da sie zagrac ani 1 euro...

mamuska26 #3356732 24/08/2009 20:05
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
ja tez nie wiem czemu mam limit na wszytkie zdarzenia 250 e

palkow #3439788 04/10/2009 22:41
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
12bet obalil mity grania za wysokie stawki w Azji

u mnie konto juz sciete do 25 euro, moge zagrac 2 razy, czyli lacznie 50 euro

i kolejna proba zagrania czekokolwiek na ten mecz konczy sie komunikatem ze maxymalna stawka na to spotkanie zostala wyczerpana

Gnaget #3439798 04/10/2009 22:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Co za problem wyplacic i wplacic do innych azjatow gdzie limity sa duzo wieksze.

HAGIi #3440924 05/10/2009 05:39
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
Tak tez zrobilem, nie mniej tendencja niepokojaca i niestety ciekawe ktory nastepny podazy sladem 12beta

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1