|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Davis Cup
Chiudinelli - Schalken 2
Mathieu - Johansson 2
Agassi - Ljubicic 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
pierwszy set dla gonzaleza 7-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
a jak typujecie grosjeana z johansonem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
moze cos wiecej tych komentarzy!!!!ja bym dzis dal na wesselsa z Wawrinka??Co Wy o tym myslicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja chce dać Thomasa , Grosjean nie jest w najwyższej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Gra dziś Kiefer czy nie bo na stronie divs cup nie ma pary Niemecy-Afryka Poludniowa. Gdzie znajde live czekam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
a na jakiej nawierzchni wogole graja??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
A jak ustosunkujecie sie do typu Roddick-Ancic 3-0????b&w kurs2.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
Prosilbym kogos kto sie dobrze orientuje o przyblizenie meczu Wessels-Wawrinka.Zgory dzieki ,ja obstawalbym za Wesselsem!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
witam jestem tu nowy ,ale bardzo ciekawie prezentuje sie typ na roddicka -na 3-0kurs 2,9 na 3-1 kurs 2,6 w B&W MYSLE ZE BEDZIE OK,A OBSTAWIAJAC TE OBA NA SINGIELKI WYGRANA MUROWANA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
takze uwazam ze Andy powinien wygrac 3-0 , góra 3-1 - o niespodziance nie ma tu mowy - kazdy widzial ze ancic nie mial zadnego sposobu na serwis Arthursa - dzis bedzie podobnie - Roddick u siebie miażdzy rywali i tak bedzie dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
cos slabo dzis na temat meczu agassi-ljubicic!!!!!w B&W kurs na to ze bedzie chociaz jeden tiebreak 1.50!!!!!Co o tym sadzicie!!!prosze o odpowiedz,mecz coraz blizej szybciutko!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
ludzie nie moge nigdzie znalesc wyniki meczu Haas - De Voest... pomozcie jakims linkime albo podajcie wynik... Nie znjadziesz wyniku bo nie grali. Haas gra z Ferreirą (dopiero niedawno zaczęli) Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Tak ladnie Yuznyi mial wygrac toz Gonzalez nie mial szans i co ? Moze lepiej rzucic moneta i stawiac?! A Serena ? tenis to loteria raz ten raz tamten!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Moim zdanie w meczu Roddicka moze pasc mala niespodzianka przeciez ostatnio Roddick oddał mecz bez walki z Carrazem czy kimś tam może to jaka kontuzja i nie jest pelen sił ja bym zadnej kasy nie ryzkowal zwalszcza na kurs 1.15 zagram slaba na Ancica bo Ancic ostatnio gra bardzo dobrze !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
a ja tak sobie mysle, czy roddick tego ostatniego meczu z carlsenem nie oddal po to, zeby oszczedzac sily i zdrowie wlasnie na davis cup - ale mimo wszystko i tak lekko zagram na ancicia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
kontuzja byla nie grozna i poprostu nie chciał ryzykowac - dzis jest ok i Roddick pokona Ancicica - nie porzegral jeszcze meczu w USA grajac w Davisie i tradycje podtrzyma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
zdecydowalem sie jednak zagrac ancica +5.5 po kursie 1.98 w fonbecie. chorwat nie powinien latwo skory sprzedac, moze urwie seta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napewno stac go na to, ale zobaczymy czy mu sie to uda...
|
|
|
Link skopiowany do schowka