|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Puchar Davisa, Świat
23:00 Marat Safin (RUS) 1.25 Fernando Gonzalez (CHI) 3.22
co Wy na to? marat sobie poradzi bez problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Mam pytanie, w milenium w ofercie na debla davis cupowego byl Hrbaty/Mertinak-Costa/Nadal. A w meczu hrbatego zastapil Beck, czy beda na to zwroty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Puchar Davisa, Świat
23:00 Marat Safin (RUS) 1.25 Fernando Gonzalez (CHI) 3.22
co Wy na to? marat sobie poradzi bez problemu? POradzi ,poradzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348 |
Puchar Davisa, Świat
23:00 Marat Safin (RUS) 1.25 Fernando Gonzalez (CHI) 3.22
co Wy na to? marat sobie poradzi bez problemu? POradzi ,poradzi raczej przestrzegałbym przed stawianiem na safina, w moich oczach faworytem jest Gonzalez because : 1) kto obserwował mecz Safina na livie na oficjalnej stronce daviscup ten wie jak Safin męczył się z Garcia a co to za zawodnik........ żaden, leszczyk..... więc wnioski nasuwają się same..... to nie jest ten Safin jakiego widzieliśmy na Australian Open, znając Safina to pewnie rakiety nie trzymał od AusOpen tylko imprezował od tego czasu jak to ktoś na Quasi czacie słusznie zauważył 2)kto zaś obserwował w ten sam sposób mecz Gonzaleza ten widział jak ten pacjent serwował i grał w meczu z Juznyj-em gładko wygranym przez chilijczyka a jeżeli będzie grał tak samo to szanse w tym meczu oceniam na 60-40 na korzyść Gonzaleza ......... kursy jaki wystawił betandwin 1,15 - 4,15 są jakimś nieporozumieniem bądź też celową podpuchą .... dla mnie powinny oscylować wokół 1,85 - 1,85 ........... osobiście zagrałem na Gonzaleza, jeżeli obraz gry będzie bardzo różnił się od tego jaki przedstawiłem wtedy skontruje meczyk na livie na betfairze ........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348 |
Puchar Davisa, Świat
23:00 Marat Safin (RUS) 1.25 Fernando Gonzalez (CHI) 3.22
co Wy na to? marat sobie poradzi bez problemu? POradzi ,poradzi raczej przestrzegałbym przed stawianiem na safina, w moich oczach faworytem jest Gonzalez because : 1) kto obserwował mecz Safina na livie na oficjalnej stronce daviscup ten wie jak Safin męczył się z Garcia a co to za zawodnik........ żaden, leszczyk..... więc wnioski nasuwają się same..... to nie jest ten Safin jakiego widzieliśmy na Australian Open, znając Safina to pewnie rakiety nie trzymał od AusOpen tylko imprezował od tego czasu jak to ktoś na Quasi czacie słusznie zauważył 2)kto zaś obserwował w ten sam sposób mecz Gonzaleza ten widział jak ten pacjent serwował i grał w meczu z Juznym gładko wygranym przez chilijczyka a jeżeli będzie grał tak samo to szanse w tym meczu oceniam na 60-40 na korzyść Gonzaleza ......... kursy jaki wystawił betandwin 1,15 - 4,15 są jakimś nieporozumieniem bądź też celową podpuchą .... dla mnie powinny oscylować wokół 1,85 - 1,85 ........... osobiście zagrałem na Gonzaleza, jeżeli obraz gry będzie bardzo różnił się od tego jaki przedstawiłem wtedy skontruje meczyk na livie na betfairze ........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
PROROK: po 1 to Safin wraz z Youzhnym trenowali w Moskwie przed Davisem. Oboje potem pojechali do Dubaiu... po 2 jak kurva mozesz okreslic mecz zakonczony wynikiem 7-6(4) 5-7 6-3 7-6(4) "gladko wygranym". Nie pisz takich bzdur!! Dodatkowo Youzhny w 1 secie prowadzil juz 4-1! A kursy 1,85-1,85 na carpecie w Moskwie w meczu z udzialem Safina to moze zobaczysz jak Federer pofatyguje sie do Rosji!
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
A na moje oko to dzisiaj Safin wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze dzisiaj już nic nie pił ba nawet napewno będzie dzisiaj trzeźwy i wygra z Gonzalesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a kurs na ruska zachecający
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dziś tylko na koniec zmagań P.Davisa zagram Mathieu w starciu z ToJo. Pojedynek ten może decydować o awansie którejś z ekip dalej , Grosjean gładka porażka z ToJo - a 4 mecz zagra właśnie on tym razem z JoJo. Argumenty za Mathieu są podobne jak przy poprzednim jego spotkaniu + wygrana z nie byle kim na pewno wzmocniła jego wiarę w siebie. A , Thomas jest chyba jeszcze słabszy na clayu od JoJo...
Kurs 1,6 na BAW , zagrany wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Thomas jest graczem bardziej uniwersalnym na ziemi jednak od JoJo zdecydowanie ale wszystko zalezy od pierwszego pojedynku a tam moim zdaniem zagra dzis Clement ktory ostatnio gra coraz lepiej i byl najlepszym zawodnikiem w meczu deblowym . Jesli po drugiej stronie siatki bedzie stał JoJo no to ten mecz juz powinien dac Francji zwyciestwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Mirnyi 2.30 - to musze zagrac , Max grał swietnie i w piatek i wczoraj , gra dla barw narodowych to dla niego zawsze najwieksza motywacja a wie ze Volczkov ma kłopoty z noga i ciezko mu bedzie pokonac Hanescu. Pavel mial wczoraj problemy z serwisem a jesli sie dzis to powtorzy to nie ma szans bo u Maxa serwis nie zawodzi w takich spotkaniach. Druga sprawa to taka ze Pavel słabo gra w tym sezonie , z Vołczkovem meczyl sie okrutnie . W głowie mam pojedynek sprzed dwoch lat gdzie Mirnyi sam ogral Niemcow na ziemi i mysle ze tera bedzie podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Po wczorajsyzm walku ja nic grubo nie gram. Mozna zaryzykowac Wawrinke za 2.4 z kaleka Schalkenem czy Ljubicica za 2.6 z Roddickiem. Chorwat gra wspaniale, wygrywaja 2-1 a Andre raczej wygra z Ancicem wiec to b. wazny mecz. Nie wiadomo w sumie co z meczem Mathieu z ToJo bowiem graja jako druga para i moze byc juz po zawodach, jednak kurs 1.7 kusi.Mirny chyba znow wygrac Davis dla Bialorusi. Pavel jest spokojnie do ogrania a kurs 2.2 wiec mamy 3 podwyszone kursy. Za to problemow miec nie powinien Rusedski, ktore ogra szybko Okuna i Anglia gra dalej. Jednak kurs zaledwie 1.35 - Greg powinien wygrac bowiem Alex Bogdanovic jest bez formy i kto wie jak zaprezentuje sie w meczu z Levym. Skoro wygrali debla to nie ma juz co ryzykowac w singlu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348 |
PROROK: po 1 to Safin wraz z Youzhnym trenowali w Moskwie przed Davisem. Oboje potem pojechali do Dubaiu... po 2 jak kurva mozesz okreslic mecz zakonczony wynikiem 7-6(4) 5-7 6-3 7-6(4) "gladko wygranym". Nie pisz takich bzdur!! Dodatkowo Youzhny w 1 secie prowadzil juz 4-1! A kursy 1,85-1,85 na carpecie w Moskwie w meczu z udzialem Safina to moze zobaczysz jak Federer pofatyguje sie do Rosji!
pozdro wycofałem się z tego meczu ale tylko i wyłącznie dlatego że znalazłem taką informację na stronie daviscup : “Marat served unbelievably today,” said Gonzalez, who showed some signs of wear coming off a four-set victory in Friday’s opening singles rubber. He had his right shoulder worked on by a courtside trainer after the second set. “It’s nothing serious,” said Gonzalez. “It’s just a little tired and tight because I used a lot of power serving yesterday (when he served 26 aces in his win over Youzhny). But I’ll be fine for tomorrow.” a więc Gonzalez wzywał trenera po drugim secie spotkania debla i ma nadwyrężoną rękę po piątkowym meczu....... także nie wróży mu to niczego dobrego......... gdyby nie to zdania nie zmienie.... obstawiam tenis latami i to co widziałem w wykonaniu safina mimo że był faworytem utwierdza mnie w przekonaniu że warto przeciwko temu rosyjskiemu himerykowi ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 306 |
Ewelina a co myslisz o Hanescu z Voloczkovem na 1?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Od kiedy to zawodnicy wzywaja TRENERA jak ich cos boli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
(skasujcie to potem:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Ewelina a co myslisz o Hanescu z Voloczkovem na 1?! Jak Bestia Mirny wygra z Pavlem a pewnie wygra to ten mecz jest o nic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 306 |
Ewelina a co myslisz o Hanescu z Voloczkovem na 1?! Jak Bestia Mirny wygra z Pavlem a pewnie wygra to ten mecz jest o nic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Jak widac bestia Mirny nie da rady dzisiaj klepnac Pavla, wiec Hanescu musi wygrac z volotchkovem biorac pod uwage ze nie jest to gracz clayowy, lecz carpetowy, w dodatku gra z delikatna kontuzja nogi... jak dla mnie nie moze sie zdazyc inny wynik jak wygrana hanescu oraz rumunow. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
a jak dzis typujecie dwa mecze amerykanow??agssi and roddick??prosze o typy i uzasadnienia!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Roddick - LJUBICIC 2 2,92
STAWKA= 3/10
Wczoraj korcilo mnie zeby zagrac na Chorwatow w deblu, jednak odpuscilem. Dzisiaj jak zobaczylem w B&W kurs na Ljubo to az mnie zatkalo. Rozumiem ze Roddick to klasowy zawodnik,ale..... jest w nienajlepszej dyspozycji na poczatku tego roku, w przeciwienstwie do Chorwata. Ljubo ma duzo wieksze szanse na zwyciestwo niz wskazujacy na to kurs. Pomimo sympati do Roddicka dzisiaj gram przeciw niemu.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Roddick,Ljubicic o ile pamiętam to kolesie się nawzajem nie nawidzą a na dodatek h2h: 5-1 2004 Indianapolis, Hard, S IN, U.S.A. Hard S Roddick 1 6 7 6 7 6 2003 US Open, Hard, R64 NY, U.S.A. Hard R64 Roddick 6 3 6 7 6 3 7 6 2003 Cincinnati TMS, Hard, R32 Ohio, USA Hard R32 Roddick 6 1 6 4 2003 Hamburg TMS, Clay, R64 Germany Clay R64 Roddick 6 4 6 4 2002 Paris TMS, Carpet, R32 France Carpet R32 Roddick 7 6 7 6 2002 Australian Open, Hard, R64 Australia Hard R64 Ljubicic 6 7 2 3
Raczej stawiam na tie`breaka w meczu może i 5-setowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|